Moravská veteraniáda

 
disciplína pořadí příjmení a jméno nar. vítr výkon oddíl
Koule muži 50 let            
60 m muži 75 let 1 Řepík Josef 14.9.1930   11.11 SOKOP
             
60 m muži 70 let 1 Ejem Milan 4.2.1933   13.74 SOKOP
             
60 m muži 40 let 1 Rychlý Milan 16.11.1966   9.26 SOKOP
             
60 m muži 1 Böhm Jakub 20.8.1984 MS 7.93 SOKOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar. vítr výkon oddíl
100 m muži 75 let 1 Řepík Josef 14.9.1930   18.32 SOKOP
             
100 m muži 70 let 1 Ejem Milan 4.2.1933   22.91 SOKOP
             
100 m junioři 1 Sedláček Josef 1988 MS 13.56 Radkov
             
100 m žáci 1 Bělica David 6.4.1993 MS 12.64 SOKOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar. vítr výkon oddíl
200 m muži 75 let 1 Řepík Josef 14.9.1930   41.57 SOKOP
             
200 m muži 70 let 1 Ejem Milan 4.2.1933   48.19 SOKOP
             
200 m dorostenci 1 Prokš Tomáš 25.9.1991   26.53 SOKOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
400 m dorostenci 1 Prokš Tomáš 25.9.1991   58.21 SOKOP
             
400 m žáci 1 Bělica David 6.4.1993   61.88 SOKOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
1500 m muži 50 let 1 Šrajer Jan 8.12.1956   5:24.16 OPAVA
             
1500 m muži 45 let   Fójcik Vavřinec 29.11.1959   DNF TZTRI
             
1500 m muži 35 let 1 Chodura Jan 5.6.1972   5:04.22 OPAVA
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
Výška ženy 50 let   Vykydalová Blanka 23.4.1956   1.24 SUMPE
             
             
Výška muži 50 let 1 Bednarski Dariusz 23.4.1954   1.73 Plock-Polsko
             
Výška muži 45 let 1 Vacula Milan 31.8.1960   1.55 SOKOP
             
Výška muži 40 let 1 Petlach Marek 27.4.1967   1.50 SOKOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
Tyč muži 50 let 1 Lesák Jiří 5.5.1955   3.60 SOKOP
             
Tyč muži 45 let 1 Vacula Milan 31.8.1960   3.70 SLEOP
Tyč muži 45 let 2 Kaspar Vladislav 16.2.1959   3.20 HRANI
             
Tyč muži 1 Böhm Jakub 20.8.1984 MS 3.40 SOKOP
             
Tyč junioři 1 Kudlička Jan 29.4.1988 MS 3.75 SOKOP
             
Tyč dorostenci 1 Šimeček Jakub 4.9.1991 MS 3.50 SOKOP
             
Tyč žáci 1 Veverka Tomáš 28.5.1992 MS 3.40 SOKOP
             
             
Tyč dorostenky 1 Kozelková Petra 15.3.1991 MS 3.40 SOKOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
Dálka ženy 50 let 1 Vykydalová Blanka 23.4.1956   3.62 SUMPE
             
Dálka muži 40 let 1 Moravec Libor 5.6.1967   5.59 SOKOP
Dálka muži 40 let 2 Gebauer Jaromír 3.4.1965   5.09 SLEOP
             
Dálka muži 35 let 1 Hančil Pavel 6.5.1970   4.73 SOKOP
             
Dálka dorostenci 1 Vícha Martin 13.5.1990 MS 5.73 SOKOP
Dálka dorostenci 2 Prokš Tomáš 25.9.1991 MS 5.21 SOKOP
             
Dálka žáci 1 Bělica David 6.4.1993 MS 5.66 SOKOP
             
Dálka mladší žáci 1 Kummer Tomáš 21.5.1995 MS 4.20 SLEOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
Trojskok muži 40 let 1 Moravec Libor 5.6.1967   11.71 SOKOP
             
Trojskok muži 35 let 1 Kummer Luboš 25.2.1969   12.34 SOKOP
Trojskok muži 35 let 2 Hančil Pavel 6.5.1970   10.02 SOKOP
             
Trojskok dorostenci 1 Vícha Martin 13.5.1990 MS 12.11 SOKOP
Trojskok dorostenci 2 Prokš Tomáš 25.9.1991 MS 10.51 SOKOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
Koule ženy 55 let - 3 kg 1 Klimešová Jarmila 5.11.1947   10.17 SUMPE
             
Koule ženy 60 let - 3 kg 1 Bilíková Marie 7.10.1947   6.56 SOKOP
             
Koule ženy 40 let - 4 kg 1 Myšáková Vanda 10.5.1967   7.37 SOKOP
Koule ženy 40 let - 4 kg 2 Vachutková Radmila 3.10.1966   7.27 SOKOP
Koule ženy 40 let - 4 kg 3 Böhmová Pavla 31.12.1966   7.04 SOKOP
             
Koule muži 70 let - 4 kg 1 Heim Josef 19.11.1935   8.67 SOKOP
             
Koule muži 55 let - 6 kg 1 Hanák Vladimír 20.9.1952   10.01 SOKOP
Koule muži 55 let - 6 kg 2 Křempek Jaroslav 27.5.1951   9.52 N. Sedlice
             
Koule muži 40 let - 7.26 kg 1 Moravec Libor 5.6.1967   11.25 SOKOP
Koule muži 40 let - 7.26 kg 2 Petlach Marek 27.4.1967   10.35 SOKOP
Koule muži 40 let - 7.26 kg 3 Rychlý Milan 16.11.1966   7.78 SOKOP
             
Koule muži 35 let - 4 kg 1 Hančil Pavel 6.5.1970   10.30 SOKOP
             
Koule ml. žáci - 3 kg 1 Hanák Michal 27.6.1994 MS 10.22 SOKOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
Disk ženy 60 let - 1 kg 1 Bilíková Marie 7.10.1947   19.89 SOKOP
             
Disk ženy 55 let - 1 kg 1 Gellnerová Jana 1.10.1950   13.82 SOKOP
             
             
Disk muži 75 let - 1 kg 1 Ejem Milan 4.2.1933   14.96 SOKOP
             
Disku muži 70 let - 1 kg 1 Heim Josef 19.11.1935   23.16 SOKOP
             
Disk muži 60 let 1 kg 1 Kovář Vlastimil 25.4.1944   23.59 SOKOP
             
Disk muži 55 let - 1.5 kg 1 Křempek Jaroslav 27.5.1951   26.26 N. Sedlice
Disk muži 55 let - 1.5 kg 2 Hanák Vladimír 20.9.1952   25.80 SOKOP
             
Disk muži 40 let - 2 kg 1 Petlach Marek 27.4.1967   32.12 SOKOP
             
Disk muži 35 let - 2 kg 1 Kukla Pavel 27.7.1971   40.28 SLEOP
Disk muži 35 let - 2 kg 2 Hančil Pavel 6.5.1970   30.99 SOKOP
             
Disk žáci - 1 kg 1 Hanák Michal 27.6.1994 MS 23.48 SOKOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
Kladivo ženy 55 let - 3 kg 1 Gellnerová Jana 1.10.1950   17.75 SOKOP
             
             
Kladivo muži 70 let - 4 kg 1 Heim Josef 19.11.1935   15.03 SOKOP
             
Kladivo muži 55 let 6 kg 1 Křempek Jaroslav 27.5.1951   19.71 N. Sedlice
             
Kladivo muži 45 let - 7.26 kg 1 Šebesta Zbyněk 27.7.1962   42.56 HRANI
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
Oštěp ženy 55 let - 500 g 1 Klimešová Jarmila 5.11.1947   32.45 SUMPE
             
             
Oštěp muži 60 let - 600 g 1 Kovář Vlastimil 25.6.1944   22.73 SOKOP
             
Oštěp muži 55 let - 700 g 1 Hanák Vladimír 20.9.1952   29.56 SOKOP
Oštěp muži 55 let - 700 g 2 Křempek Jaroslav 27.5.1951   20.45 N, Sedlice
             
Oštěp muži 40 let 800 g 1 Petlach Marek 27.4.1967   43.72 SOKOP
             
Oštěp muži 35 let 800 g 1 Hančil Pavel 6.5.1970   37.52 SOKOP
Oštěp muži 35 let 800 g 2 Hahn Aleš 1970   35.47 OPAVA
             
Oštěp junioři - 800 g 1 Sedláček Josef 1988 MS 34.95 Radkov
             
Oštěp dorostenci - 700 g 1 Vícha Martin 13.5.1990 MS 28.49 SOKOP
             
Oštěp žáci - 600 g 1 Hanák Michal 27.6.1994 MS 25.80 SOKOP
             
disciplína pořadí příjmení a jméno nar.   výkon oddíl
3 000 m chůze ženy 1 Pokorová Jaroslava 22.10.1972 MS 15:59.56 SOKOP
             
3000 m chůze muži 70 let 1 Ejem Milan 4.2.1933   22:17.12 SOKOP
             
3000 m chůze muži 45 let 1 Chmelař Jan 4.6.1961   17:42.53 SOKOP
             
             
             
             
             
             
             
             
Hlavní rozhodčí :   Petr Szalacsi        
             
Závody proběhly za slunečného počasí, bez zranění.            
             

Aktualizováno: 14.10.2007
Autor: Lesák