Výsledky


Název závodu: Loukov - Kelčský Javorník - MČR veteránů
Datum: 7.6.2003
Součástí: Český pohár v běhu do vrchu 2003

Výsledky platné k: nelze určit

Hodnocení závodu
Propozice závodu




Přehled výsledků

Junioři [13,4 km, převýšení +- 525 m]

1 12 Moravec Martin ISCAREX Česká Třebová 84 00:57:09.0060
2 18 Holec Pavel AK Zlín 85 01:00:33.0057
3 27 Gerža Jiří neregistrován 87 01:02:42.0054
4 37 Blažek Miroslav TJ Valašské Meziříčí 86 01:05:50.0051
5 81 Svrčina Jiří XXX 87 01:15:45.0048
6 94 Bartal Petr neregistrován 84 01:23:44.0045
7 99 Vrága Filip ASPV Rožnov pod Radhoštěm 88 01:29:54.0042
8 102 Petřík Richard TJ Prusinovice 84 01:31:42.0039

Muži A [13,4 km, převýšení +- 525 m]

1 1 Vítek Miroslav Sportdres Ústí nad Orlicí 72 00:49:33.0090
2 2 Zoubek Zdeněk ABK Liberec 69 00:49:35.0087
3 3 Žák Jiří VŠK VŠB-TU Ostrava 71 00:51:10.0084
4 4 Kováčík Ľuboš AMK Nové Zámky 66 00:52:16.00-
5 6 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 69 00:53:11.0081
6 7 Vabroušek Petr Author Team Praha 73 00:53:42.0078
7 9 Polášek Jan KRESPO Hranice 83 00:55:08.0075
8 14 Rončák Jan SK Přerov 67 00:58:16.0072
9 15 Král Jindřich ISCAREX Česká Třebová 73 00:59:17.0069
10 21 Bednarz Libor SK Jiří Team Ostrava 80 01:00:57.0066
11 23 Rapčan Lukáš AKA FUKA Team 78 01:01:36.0063
12 26 Škapa Marek SK Jiří Team Ostrava 71 01:02:18.0060
13 29 Pánek Libor AKA FUKA Team 79 01:04:19.0057
14 30 Mráček Michal Otrokovice 73 01:04:23.0054
15 36 Neradil Svatopluk ŠELA SPORT Přerov 80 01:05:43.0051
16 40 Zeman Zdeněk Všechovice 68 01:06:11.0048
17 46 Suchánek Lukáš KHB Radegast 79 01:07:20.0045
18 53 Černý Max Olomouc 72 01:08:24.0042
19 56 Vodička Jan Asics Přerov 78 01:09:01.0039
20 71 Krejčí Lukáš Frýdek Místek 76 01:13:04.0036
21 80 Daněk Ivo Uherské Hradiště 67 01:15:20.0033
22 91 Gabriel Evžen SKI Klub Chřiby 65 01:21:12.0030

Muži B [13,4 km, převýšení +- 525 m]

1 5 Filingr Čeněk BK - FC Kadaň 61 00:53:02.0060
2 10 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 60 00:55:14.0057
3 11 Vacarda Vladimír AC Slovan Liberec 59 00:57:02.0054
4 13 Švihel Miroslav B.S. Slopné 58 00:57:19.0051
5 17 Čechal Milan ISCAREX Česká Třebová 59 01:00:20.0048
6 19 Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou 56 01:00:44.0045
7 20 Malatín Štefan AAC Brno 55 01:00:51.0042
8 25 Zátopek Jiří TJ Štramberk 60 01:02:13.0039
9 28 Kubr Václav Labe Tri Club Hradec Králové 55 01:03:29.0036
10 32 Link René Rožnov pod Radhoštěm 62 01:04:50.0033
11 33 Šrůtek Stanislav Rtyně v Podkrkonoší 58 01:04:53.0030
12 34 Tomečka Libor Cetris Hranice 62 01:04:56.0027
13 37 Balcar Luboš Pivovar Krakonoš Trutnov 58 01:05:50.0024
14 41 Vrága Zdeněk ASPV Rožnov pod Radhoštěm 58 01:06:44.0021
15 44 Tureček Jiří AK Kyjov 56 01:07:11.0018
16 48 Bátěk Josef TJ Liga 100 Olomouc 61 01:07:23.0015
17 49 Klimeš Bedřich Sokol Bukovice 56 01:07:25.0012
18 54 Vojkůvka Zdeněk Chuchelná 61 01:08:29.009
19 55 Talaš Jaromír S.K.D. Otrokovice 54 01:08:38.006
20 57 Barbořák Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 59 01:09:06.003
21 61 Rinka Erich BK Kravaře 54 01:09:58.000
22 64 Prokop Jiří Konty G Zlín 56 01:11:40.000
23 65 Eppert Roman Canis Lupus City 59 01:11:52.000
24 69 Pečenka Libor KHB Radegast 61 01:12:58.000
25 70 Krňávek Vojtěch ISCAREX Česká Třebová 54 01:13:01.000
26 75 Martínek Vladimír SKP Holešov 56 01:14:36.000
27 76 Musil Ladislav SK Atletika Slavičín 56 01:14:44.000
28 89 Oršový Zdeněk SK Prestav Opava 61 01:19:47.000
29 93 Michalčík Karel BK Kravaře 59 01:22:23.000
30 103 Papesch Vilém BK Kravaře 57 01:34:04.000
31 104 Přívětivý Jiří Branky 61 01:39:05.000

Muži C [13,4 km, převýšení +- 525 m]

1 8 Pechek František Maratonstav Úpice 53 00:53:52.0060
2 16 Šír Václav TJ Spartak Rokytnice n. J. 48 01:00:03.0057
3 22 Javůrek Jiří Jiskra Horní Maršov 48 01:01:27.0054
4 24 Červ Miloslav ISCAREX Česká Třebová 50 01:02:01.0051
5 35 Westrmaier Jiří SK Westrmaier Kolová 53 01:05:30.0048
6 41 Leszkow Petr MK Hlinsko 44 01:06:44.0045
7 43 Bednařík Jiří Mniší 45 01:06:55.0042
8 45 Trejbal Karel SKP Mladá Boleslav 51 01:07:16.0039
9 46 Přívětivý Miroslav MK Kopřivnice 53 01:07:20.0036
10 59 Kadavý Jan Jablonec nad Jizerou 47 01:09:27.0033
11 60 Sadílek Ota Atletika Albrechtice 46 01:09:49.0030
12 62 Smola Josef MKS Ostrava 51 01:10:50.0027
13 63 Lerch Vladislav ZST Olomouc 48 01:11:03.0024
14 68 Lanta Jiří Maratonstav Úpice 44 01:12:38.0021
15 84 Kakač Josef AVC Praha 48 01:17:16.0018
16 86 Linhart Miloš AC Náchod 44 01:19:13.0015
17 98 Tučný Jan MK Pardubice 47 01:25:39.0012
18 108 Krejčí Josef Frýdek Místek 49 01:54:38.009
-- Chytil Vladimír Cidem Hranice 50 Nedoběhl/a-

Muži D [13,4 km, převýšení +- 525 m]

1 31 Šteinc Ludvík SC Control Vrchlabí 41 01:04:46.0030
2 52 Marek František TJ Červený Kostelec 41 01:07:30.0027
3 58 Janků Ladislav Sokol Bystročice 42 01:09:11.0024
4 67 Kopecký Zdeněk Budvar České Budějovice 37 01:12:32.0021
5 74 Fejgl Zdeněk TIS Vilhelm Frýdek Místek 42 01:14:33.0018
6 83 Bejdák Silvestr Brusné 43 01:17:08.0015
7 88 Kašpar Josef AVC Praha 38 01:19:43.0012
8 90 Kousal Oldřich SK Přerov 38 01:20:05.009
9 92 Stuchlík Karel BK Kravaře 37 01:21:31.006
10 95 Nanke Werner BK Kravaře 38 01:24:24.003
11 97 Tkadleček Josef Uherský Brod 34 01:24:38.000
12 106 Kolomazník Milan Chomýž 34 01:44:47.000
13 109 Domanský Ivo AVC Praha 38 01:55:15.000
-- Biemann Götz SKI Harrachov 43 Nedoběhl/a-

Muži E [13,4 km, převýšení +- 525 m]

1 66 Buchar Jan KVG Vrchlabí 33 01:12:04.0030
2 101 Bém František AC Slovan Liberec 27 01:31:33.0027
3 107 Dominik Oldřich Grygov 25 01:50:03.0024
4 110 Oškera Oldřich Pohorská Jednota Radhošť 23 01:58:06.0021

Juniorky [13,4 km, převýšení +- 525 m]

1 82 Vícenová Karolína AK Kroměříž 86 01:16:51.0030

Ženy A [13,4 km, převýšení +- 525 m]

1 51 Navrátilová Lucie Loko Trutnov 80 01:07:29.0030
2 78 Balcarová Petra ISCAREX Česká Třebová 81 01:14:59.0027
3 87 Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 80 01:19:26.0024

Ženy B [13,4 km, převýšení +- 525 m]

1 39 Paulů Blanka SK Velká Bystřice 54 01:05:58.0030
2 50 Kubrová Dagmar Labe Triclub Hradec Králové 63 01:07:28.0027
3 73 Pštrossová Marie AVC Praha 59 01:13:10.0024
4 77 Jorová Ludmila LK Lanškroun 62 01:14:52.0021
5 96 Lednická Zdenka AK Zlín 56 01:24:32.0018
6 100 Klimešová Alena Sokol Bukovice 63 01:31:01.0015
7 105 Přívětivá Svatava KHB Radegast 64 01:42:14.0012

Ženy C [13,4 km, převýšení +- 525 m]

1 72 Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 48 01:13:06.0030
2 79 Novotná Eva Letohrad 48 01:15:04.0027
3 85 Janečková Anežka AK Zlín 47 01:18:02.0024


Význam sloupců: 1 - pořadí v kategorii, 2 - celkové pořadí, 3 - jméno, 4 - team, 5 - ročník, 6 - cílový čas, 7 - získané body


Připravit výsledky pro tisk






Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 75%
Značení závodu: 85%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 čtenářů.
Celkové hodnocení:
91%


Názory na závod

Závod na velmi dobré úrovni. Chybělo mi značení km. Též obíhání betonového zátarasu cesty bylo úzké. Vyhlášení výsledků bylo asi poznamenáno vyhodnocováním MČR. Mohla být i verze výsledků po kategoriích MČR.
trejbalkarel@hotmail.com

Organizace závodu byla super, ale nechápu co to má společného s během do vrchu, kdyz jsem vetší část závodu bežel z vrchu.
skapamarek@seznam.cz