Výsledky


Název závodu: Vrchlabský kros - MČR veteránů
Datum: 13.5.2006
Součástí: Běžecké závody 2006

Výsledky platné k: 17.05.2006, 12:39

Hodnocení závodu
Propozice závodu




Přehled výsledků

Muži 35-39 let [9,4 km]

1 4 Ulich Petr MT Nové Město nad Metují 68 00:32:56.00-
2 6 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 69 00:33:17.00-
3 7 Brodský Vladimír HSF Plzeň 68 00:33:22.00-
4 8 Randák Karel SKI Jilemnice 71 00:33:29.00-
5 11 Malík Vít FSC+Borovany 69 00:35:39.00-
6 23 Skalický Roman Krkonoše Vrchlabí 71 00:38:32.00-

Muži 40-44 let [9,4 km]

1 1 Holub Miroslav Bukovice 66 00:32:15.00-
2 13 Soukup Petr Kovohutě Příbram 65 00:36:04.00-
3 19 Fátor Miloslav SKP Trutnov 64 00:37:20.00-
4 21 Dvořák Jiří Viking Jilemnice 63 00:37:58.00-
5 23 Karlík Michal Loko Trutnov 64 00:38:32.00-
6 26 Pivrnec Petr BC Sport Lomnice nad Popelkou 66 00:38:45.00-
7 38 Kraus Pavel Sokol Poniklá 65 00:41:29.00-
8 39 Pokorný Břetislav TJ Vitana Byšice 62 00:41:37.00-
9 41 Votava Vladimír Vrchlabí 63 00:42:03.00-
10 45 Lanta Stanislav Spartak Police nad Metují 63 00:43:22.00-
11 53 Bien Milan Spartak Vrchlabí 63 00:45:27.00-

Muži 45-49 let [9,4 km]

1 3 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 60 00:32:46.00-
2 5 Siegel Josef AC Choceň 58 00:33:13.00-
3 9 Čechal Jaroslav TS Letohrad 61 00:35:11.00-
4 12 Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 57 00:35:56.00-
5 14 Tomíček Josef ČSK Vysoké nad Jizerou 59 00:36:15.00-
6 20 Slabý Josef Sedlec - Prčice 61 00:37:37.00-
7 32 Šrůtek Stanislav Rtyně v Podkrkonoší 58 00:39:50.00-

Muži 50-54 let [9,4 km]

1 2 Smrčka Miloš BK Říčany 54 00:32:33.00-
2 10 Šimůnek Jaromír SKP Jablonec nad Nisou 55 00:35:14.00-
3 16 Malý Jiří AC Česká Lípa 53 00:36:39.00-
4 17 Trnka Milan Loko Trutnov 56 00:37:09.00-
5 29 Westrmaier Jiří SK Westrmaier Kolová 53 00:39:13.00-
6 31 Šlégr Jiří SK Autorest 54 00:39:45.00-
7 45 Matějka Milan AC Syner Turnov 56 00:43:22.00-
8 55 Weisner Jiří Spartak Police nad Metují 56 00:45:33.00-

Muži 55-59 let [9,4 km]

1 15 Bubeníček Jiří SKI Skuhrov nad Bělou 51 00:36:23.00-
2 18 Javůrek Jiří Jiskra Horní Maršov 48 00:37:12.00-
3 22 Hovorka Karel TJ Petřiny Praha 51 00:38:04.00-
4 25 Vojáček Pavel Pivovar Krakonoš Trutnov 51 00:38:41.00-
5 28 Goldbach Václav SK Týniště nad Orlicí 50 00:39:09.00-
6 30 Trejbal Karel SKP Mladá Boleslav 51 00:39:18.00-
7 36 Kadavý Jan Jablonec nad Nisou 47 00:41:01.00-
8 37 Vaníček Petr Spartak BS Vlašim 49 00:41:08.00-
9 42 Stibor Milan Maratonstav Úpice 50 00:42:12.00-
10 44 Kadavý Zdeněk OK Chrastava 49 00:43:10.00-
11 49 Navrátil Josef SK Stračice 49 00:44:02.00-

Muži 60-64 let [9,4 km]

1 27 Metelka Josef Spartak Police nad Metují 44 00:39:05.00-
2 47 Jelínek Matěj Hvězda SKP Pardubice 42 00:43:27.00-
3 54 Groh Stanislav AC Vrchlabí 46 00:45:32.00-
4 56 Linhart Miloš AC Náchod 44 00:45:37.00-
5 58 Plecháček Jiří Liga 100 Praha 44 00:48:41.00-

Muži 65-69 let [9,4 km]

1 40 Šteinc Ludvík SC Control Vrchlabí 41 00:41:43.00-
2 52 Brádle Václav Sokol Chuchelná 37 00:44:54.00-
3 61 Janda Petr Studenec 37 00:50:04.00-

Muži 70-74 let [9,4 km]

1 50 Buchar Jan ATL Elektro Vrchlabí 33 00:44:28.00-
2 57 Jantsch Vítězslav LIAZ Jablonec 35 00:48:10.00-
3 60 Havlíček Zdeněk Vrchlabí 35 00:49:28.00-
4 67 Culka Václav Liga 100 Kostelec nad Orlicí 35 00:53:27.00-
-- Náhlovský Jiří TJ Semily 34 Nedoběhl/a-

Muži 75-79 let [9,4 km]

1 62 Leheček Antonín AVC Praha 31 00:50:10.00-
2 64 Matzner Karel M Team 29 00:51:52.00-
3 65 Šťastný Jaromír Liga 100 Praha 30 00:52:20.00-
4 68 Bém František AC Slovan Liberec 27 00:53:49.00-

Ženy 35-39 let [9,4 km]

1 34 Mikásková Michaela Krkonoše Vrchlabí 71 00:40:45.00-
2 35 Wiesnerová Lenka Spartak Police nad Metují 69 00:40:54.00-
3 48 Tůmová Eva Maratonstav Úpice 69 00:43:49.00-

Ženy 40-44 let [9,4 km]

1 59 Siegelová Magda AC Choceň 65 00:49:14.00-

Ženy 45-49 let [9,4 km]

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy 50-54 let [9,4 km]

1 33 Paulů Blanka TJ Maratonstav Úpice 54 00:39:53.00-
2 51 Vacková Hana SK Hronov 56 00:44:39.00-

Ženy 55-59 let [9,4 km]

1 43 Grohová Jaroslava TJ Dvůr Králové nad Labem 51 00:43:05.00-

Ženy 60-64 let [9,4 km]

1 63 Ročňáková Miloslava VŠSK Brandýs nad Labem 45 00:50:20.00-
2 66 Hovorková Milena TJ Petřiny Praha 44 00:52:50.00-
3 69 Jelínková Magda Hvězda SKP Pardubice 45 00:57:58.00-