přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. června 2021, 08:22

Jan Veleba a Zdeněk Stromšík

Při příležitosti blížícího se mistrovství České republiky mužů a žen ve Zlíně odhaluje Český atletický svaz svůj nový projekt ČAS na podcast.

Podcasty nabývají poslední dobou na popularitě. Český atletický svaz nechce zůstat pozadu, a tak vytvořil ve spolupráci s tvůrci Oběžníku nový projekt s názvem ČAS na podcast, kterým vás budou provádět Jan Friš a Patrik Sasínek. Mezi hosty se můžete těšit nejen na úspěšné české atlety, ale i další významné osobnosti našeho sportu.

Už o nadcházejícím víkendu proběhne mistrovství České republiky mužů a žen a prvními hosty ČASu na podcast tak byli dva borci, kteří nejen v rámci mistrovských klání vždy předvádějí struhující sprinterské duely. Řeč není o nikom jiném než spoludržitelích českého rekordu na stovce Janu Velebovi a Zdeňku Stromšíkovi.

Hlavním tématem byl samozřejmě blížící se národní šampionát. Honza Friš ovšem dva nejrychlejší sprintery české historie vyzpovídal v řadě jiných témat, jako jsou štafetová spolupráce, šance účasti na olympijských hrách, vzájemná rivalita, ale i přátelství.

Naše podcasty si můžete pustit na Youtube kanálu Česká atletika nebo na podcastových platformách Spotify a následně i Apple podcast. 

 

Petr Jelínek

Vytisknout