přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

18. února 2022, 11:59

ČAS na podcast - Pavel Maslák

Hostem našeho jubilejního desátého ČASu na podcast je český čtvrtkařský rekordman a trojnásobný halový mistr světa i Evropy Pavel Maslák.

Jelikož je tento díl trochu speciální, vyzpovídal Filip Sasínek Pavla v netradiční destinaci, a to v jihoafrickém Potchefstroomu, kde se Maslák připravoval na nadcházející halovou sezónu s vrcholem v podobě halového světového šampionátu v Bělehradě.

Pavel odcestuje do Bělehradu jako stále ještě úřadující halový světový šampion, a tak samozřejmě přišlo na řadu téma obhajoby jeho čtyři roky starého triumfu. Na srbskou metropoli má navíc skvělé podmínky, protože právě tam v roce 2017 získal své třetí halové evropské zlato v řadě.

To však není zdaleka vše. Společně s Filipem si povídali například i o tom, jak uspět v halových závodech, na které je Pavel specialistou nebo jak se mu daří kombinovat atletickou kariéru s otcovstvím a rodinným životem.

Prozradí také, jak vidí budoucnost české čtvrtky, proč se rád vrací za přípravou do Jihoafrické republiky nebo kde nejraději závodí.

 

Petr Jelínek

Vytisknout