přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Young Leaders Forum

European Athletics-UNESCO Young Leaders Forum

Český atletický svaz vyhlašuje výběrové řízení pro účast na „European Athletics-UNESCO Young Leaders Forum“, které se uskuteční ve dnech 25. – 28. června 2012 v průběhu mistrovství Evropy v Helsinkách.

Fórum je určeno pro mladé naděje, které se zajímají o atletiku a jsou v ní aktivně činné. Český atletický svaz bude na evropském fóru reprezentovat jeden kandidát, vzešlý z výběrového řízení.

Požadavky:
věk 18 – 26 let
dobrá znalost angličtiny
aktivní činnost v atletice a propojení s Českým atletickým svazem
ochota spolupracovat na projektech ku prospěchu atletiky

V případě svého zájmu zašlete do 25. dubna na adresu Českého atletického svazu atletika@atletika.cz (popř. adresa: Český atletický svaz, Diskařská 100, Praha 6):
krátký životopis a prezentaci na jakékoliv téma týkající se vaší práce pro atletiku, aktivních atletických projektů či obecně atletického dění v České republice.

Prezentace by měla obsahovat kromě textu také fotografie či videa. Na fóru se předpokládá aktivní účast včetně přednášky na téma vámi dodané prezentace.

Evropská atletika hradí účastníkovi ubytování, stravování i dopravu plus diváckou účast na mistrovství Evropy. Předběžný program naleznete zde. Více informací najdete také na www.european-athletics,org nebo www.helsinki2012.fi.

Vytisknout