přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Média

Akreditace

V případě vašeho zájmu o akreditaci na mezinárodní mítink Praha Indoor 2014 kontaktujte Karolínu Farskou z tiskového oddělení ČAS (tel. 606 659 366, email: karolinap@atletika.cz).

Akreditační karty pro zástupce médií jsou nepřenosné a jejich případná výměna je možná pouze na základě povolení vedoucí tiskového střediska.

Upozornění:
Akreditace opravňuje pouze k činnostem, na které byla vydána, porušení rozsahu akreditace, zejména pořizování videozáznamů redakcemi, které nedisponují vysílacími právy, může být důvodem pro odebrání akreditace.

Tiskové středisko

...se nachází ve 3. patře O2 Areny a je k dispozici všem akreditovaným novinářům. V tiskovém středisku je k dispozici wi-fi a LAN připojení připojení zdarma.

Tiskové středisko v O2 aréně:
Pondělí 24. února: 13.00 - 17.00
Úterý 25. února: 13.00 - 22.00

Novinářská tribuna

Novinářská místa se nachází v sektoru 119, 121 a 423 a jsou vybavena elektřinou, limitovaným počtem TV obrazovek a datových monitorů. Na novinářské tribuně je k dispozici wi-fi připojení. Zasedací pořádek bude k dispozici v tiskovém středisku.

Mixzóna

se nachází v patře "O" v O2 Aréně a všichni atleti jsou povinni odcházet ze stadionu prostorem mixzóny. Mixzóna bude rozdělena na část pro televizní štáby, rozhlasové štáby a píšící novináře. Prioritu dostanou držitelé vysílacích práv.

Fotopozice

V průběhu mítinku budou vytvořeny tři základní pozice pro fotografy:
1) plocha
2) fotografické věže u tyčkařského a dálkařského doskočiště
3) platforma sektoru 118

Vstup na plochu bude umožněn pouze omezenému počtu fotografů na základě vest, které budou vydávány na recepci tiskového střediska v den mítinku.

Kontakty

Karolína Farská, tisková mluvčí Českého atletického svazu;
tel. 606 659 366, karolinap@atletika.cz

Martina Kučerová, vedoucí mediálních operací;
tel. 724 251 585, markucerova@seznam.cz

Vytisknout