přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Minulé výsledky

GROSSETO 2017

Junioři

5. Vojtěch Mlynář (800 m) 1:49.47 f, 1:49.41 sf, 1:54.38 r
7. štafeta 4x400 m (Jakub Veselý, Štěpán Bosák, Jan Peták, Ondřej Holub) 3:12.33 f, 3:12.45 r

9. David Ryba (110 m př.) 14.07 sf, 14.29 r
9. Matěj Ščerba (tyč) 510 f, 510 q
9. štafeta 4x100 m (Jan Vácha, Jan Trafina, Štěpán Hampl, Jiří Polák) 40.72 r
10. Ondřej Kopecký (desetiboj) 7504 b.
13. Tomáš Janeček (trojskok) 15.26 q
15. Jiří Polák (200 m) 21.54 sf, 21.47 r
15. Štěpán Hampl (100 m) 10.75 sf, 10.68 r
16. Aleš Svoboda (desetiboj) 6808 b.
17. Štěpán Hampl (200 m) 21.68 sf, 21.56 r
19. Lukáš Symerský (1500 m) 3:50.73 r
21. Ondřej Holub (400 m) 48.48 sf, 47.93 r
24. Jakub Veselý (400 m) 48.64 sf, 47.68 r
24. Jakub Bystroň (dálka) 680 q
24. Ondřej Vodák (trojskok) 14.74 q
25. Dominik Sigmund (1500 m) 3:54.27 r
25. Dan Bárta (tyč) 490 q
25. Lukáš Kuthan (desetiboj) 5393 b.
26. David Holý (tyč) 490 q
30. Tomáš Němejc (200m) 22.20 r
32. Jan Král (100 m) 11.13 r
33. Jan Trafina (100 m) 11.15 r
34. Jan Peták (400 m) 49.02 r
---   Jan Kisiala (400 m př.) DNF
---   Vojtěch Adamec (400 m př.) DNS

Juniorky

ZLATO Nikol Tabačková (oštěp) 55.10 f, 53.19 q
ZLATO Kateřina Skypalová (kladivo) 64.78 f, 60.65 q
ZLATO Michaela Hrubá (výška) 193 f, 180 q
5. Lada Pejchalová (výška) 185 f, 180q
5. Lucie Krupařová (400 m př.) 58.33 f, 59.14 sf, 59.77 r
5. Amálie Švábíková (tyč) 405 f, 405 q
7. Lada Vondrová (400 m př.) 59.16 f, 58.89 sf, 59.80 r
9. Jana Novotná (sedmiboj) 5716 (14.14-175-12.16-25.30-602-36.10-2:17.29)
14. Veronika Janíčková (100 m př.) 14.10 sf, 14.10 r
14. Barbora Tichá (disk) 47.08 q
14. štafeta 4x100 m (Johana Kaiserová, Anna Šuhájková, Kateřina Vávrová, Adéla Záhorová) 45.61 r
15. Nikola Bendová (200 m) 24.03 sf, 24.47 r
15. Jana Novotná (dálka) 611 q
17. Tereza Schejbalová (tyč) 390 q
18. Tereza Jonášová (400 m př.) 60.88 r
21. Kateřina Vávrová (100 m) 12.11 sf, 12.09 r
25. Kateřina Vávrová (200 m) 24.58 r
27. Adéla Záhorová (dálka) 586 q
30. Johana Kaiserová (100 m) 12.20 r
36. Anna Šuhájková (100 m) 12.35 r

ESKILSTUNA 2015

Juniorky

7. Zdeňka Seidlová (400 m) 53.96, v rozběhu 54.29
7. štafeta 4x400 m (Symerská, Slavíková, Škaldová, Seidlová) 3:43.76
10. Emily Gerulová (dálka) 600, v kval. 612
10. Barbora Zatloukalová (sedmiboj) 5330 (14.42 - 165 - 11.10 - 25.83 - 550 - 41.73 - 2:21.76)
13. Eliška Buchlovská (výška) 175
14. Vendula Hluchá (800) 2:09.38
15. Sabina Pöschlová (tyč) 385
16. Kateřina Dvořáková (100 m př.) 14.24, rozběh 14.07
16. Natálie Durčáková (oštěp) 41.60
20. Martina Homolová (200 m) 24.76
20. Tereza Korvasová (10 km chůze) 49:30.59
21. Zuzana Pražáková (tyč) 385
31. Emily Gerulová (100 m) 12.04

Junioři

1. Jan Doležal (desetiboj) 7929 (10.91 - 719 - 15.30 - 197 - 49.91 - 14.01 - 54.75 - 420 - 54.70 - 5:08.39)
10. David Sklenář (110 m př.) 14.15, v rozběhu 14.10
14. Matěj Mach (400 m př.) 53.27, v rozběhu 53.02
15. Dominik Kubec (5000 m) 15:07.40
15. Petr Pícha (výška) 208
16. Filip Sasínek (3000 m př.) 9:11.84
19. Dominik Kubec (10000 m) 32:35.61
19. Jaroslav Lauterkranc (kladivo) 65.61
21. David Kotek (3000 m př.) 9:26.68
26. Lukáš Hodboď (400 m př.) 54.72
27. Vít Müller (400 m př.) 54.84

Kompletní výsledky  

RIETI 2013

Juniorky
1. Anežka Drahotová, 10000 m chůze - 44:15.87
3. Klára Seidlová, 100 m - 11.88, semif. 11.91, rozběh 11.68

3. Eliška Drahotová, 10000 m chůze - 44:45.27
6. Klára Seidlová, 200 m - 24.16, rozběh 
23.92
8. 4x400 (Helena Jiranová, Karolína Hlavatá, Pavla Janečková, Zdeňka Seidlová) 3:43.36

9. Anežka Drahotová, 3000 m SC - 10:31.92, rozběh 10:20.17
11. Rebeka Šilhanová, tyč - 3.80, kval. 4.00
11. Veronika Paličková, 100 m - semif. 12.12, rozběh 11.90
14. Martina Černochová, 100 m - semif. 12.17, rozběh 11.80
18. Lucie Koudelová, 100 m př. - rozběh 13.95
=19. Nikola Strachová, výška - kval. 1.70
20. Denisa Vondrášková, 400 m př. - rozběh 1:01.03'
22. Karolina Hlavatá, 400 m př. - rozběh 1:01.47
bez umístění 4x100 (Veronika Paličková, Karolína Hlavatá, Klára Seidlová, Martina Černochová) nedokončily
bez umístění Anna Švecová, dálka - kval. bez výkonu

Junioři
4. Zdeněk Stromšík, 100 m - 10.56, semif. 10.51, rozběh 10.38

8. Marek Bakalár, 100 m - 10.75, semif. 10.63, rozběh 10.51
11. Jan Kubeš, oštěp - 64.07, kval. 70.74
13. Matyáš Dalecký, výška - kval. 2.08
14. Josef Havlíček, 3000 m SC - 9:24.18
25. Petr Pícha, výška - kval. 1.98
30.= Marcel Kadlec, 100 m - rozběh 10.76
bez umístění 4x100 (Marek Bakalár, Marcel Kadlec, Jakub Řezníček, Zdeněk Stromšík) nedokončili
bez umístění Jiří Sýkora, dálka - kval. bez výkonu

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY 2013 A STARŠÍ

TALLINN 2011

Juniorky
4. místo - chůze 10000 m: Eliška Drahotová F47:53.58
6. místo - dálka: Michaela Nejedlová F5.94
6. místo - oštěp: Irena Šedivá F53.02, Q55.68
7. místo - 800 m: Diana Mezuliáníková F2:09.11, R2:08.04
13. místo - chůze 10000 m: Anežka Drahotová F51:56.84
17. místo - výška: Magdaléna Nová Q1.73
17. místo - tyč: Aneta Morysková Q3.90
18. místo - 100 m: Martina Černochová R12.12
20. místo - 400 m př.: Eva Jeníková R61.64
27. místo - 3000 m SC: Michaela Drábková R11:54.83
bez pořadí - 4x100 m: Klára Seidlová, Barbora Krňoulová, Lucie Domská, Martina Černochová R-DNF

Junioři
5. místo - disk: Marek Bárta F60.79, Q56.95
5. místo - 4x400 m: Martin Vinš, Patrik Šorm, Michal Brož, Matěj Pavlíček F3:10.20, R3:10.57
6. místo - 800 m: Miroslav Burian F1:50.25, SF1:49.03, R1:51.28
10. místo - koule: Martin Novák F18.71, Q18.93
12. místo - 400 m př.: Michal Brož SF52.50, R52.35
12. místo - disk: Jaromír Mazgal F-NM, Q55.52
14. místo - výška: Tomáš Veselý F2.05, Q2.15
16. místo - tyč: Lukáš Posekaný Q4.85
16. místo - disk: Martin Novák Q51.66
17. místo - 3000 m SC: R9:45.71
=20. místo - výška: Martin Heindl Q2.05
21. místo - koule: Jaromír Mazgal Q17.44
bez pořadí - desetiboj: Václav Sedlák (11.10-6.75-DNF)
bez výkonu - tyč: Michal Kleinert Q-NM

Vytisknout