přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Minulé výsledky

GÄVLE 2019

Muži

8. Marek Bahník (výška) 216 f, 216 q
9. Ondřej Vodák (trojskok) 15.86 f, 15.99 q
11. Vít Hlaváč (20 km chůze) 1:26:55 
12. Josef Adámek (výška) 211 f, 216 q
12. Matěj Ščerba (tyč) 510 f, 520 q
13. David Foller (3000 m př.) 8:59.30 f, 8:59.44 r
13. Dan Bárta (tyč) 505 q
14. Damián Vích (3000 m př.) 9:01.90 f, 9:00.92 r
14. Matěj Mach (400 m př.) 53.31 sf, 52.19 r
17. David Holý (tyč) 505 q
19. Marek Chrascina (3000 m př.) 9:10.51 r
20. David Ryba (110 m př.) 14.46 sf, 14.26 r
23. Štěpán Hampl (100 m) 10.99 r
24. Erik Jelínek (400 m př.) 54.15 r
---  Jan Kisiala (110 m př.) DNF r
---  Ondřej Kopecký (desetiboj) DNF

Ženy

STŘÍBRO  Lada Vondrová (400 m) 52.40 f, 52.61 r
STŘÍBRO  Amálie Švábíková (tyč) 435 f, 425 q
6. Lada Vondrová (400 m př.) 57.29 f, 57.30 sf, 58.30 r
7. Nikola Pöschlová (tyč) 400 f, 415 q
8. Vendula Hluchá (800 m) 2:09.34 f, 2:07.78 r
9. Tereza Vokálová (100 m př.) 13.51 sf, 13.80 r
10. Nikola Bendová (200 m) 24.20 sf, 24.08 r
11. Jana Novotná (sedmiboj) 5614 (14.19, 176, 10.51, 25.26//588, 38.55, 2:17.64)
12. Kateřina Skypalová (kladivo) 60.56 f, 60.11 q
13. Kateřina Dvořáková (sedmiboj) 5542 (14.14, 176, 11.42, 25.19//563, 34.65, 2:17.33)
14. Lada Pejchalová (výška) 174 q
14. Aneta Chlebiková (5000 m) 16:09.77
15. Tereza Jonášová (400 m př.) 59.92 sf, 59.32 r
16. Adéla Korečková (kladivo) 56.76 q
16. Nikola Bendová (100 m) 11.98 sf, 12.04 r
18. Adéla Záhorová (dálka) 598 q
20. Zuzana Pražáková (tyč) 390 q
28. Michaela Bičianová (400 m př.) 61.61 r

Kompletní výsledky

BYDHOŠŤ 2017

Muži

ZLATO  Jiří Sýkora (desetiboj) 8084 (10.99, 709, 14.65, 196, 49.19//14.15, 50.37, 450, 63.36, 4:50.30)
STŘÍBRO  Filip Sasínek (1500 m) 3:49.23 f, 3:43.96 r
5. Filip Šnejdr (800 m) 1:49.19 f, 1:47.08 r

7. David Sklenář (110 m př.) 14.19 f, 14.15 r
8. Vít Müller (400 m př.) 50.63 f, 50.37 sf, 51.69 r

9. Dominik Záleský (100 m) 10.39 sf, 10.31 r
10. štafeta 4x400 m (Hodboď, Tuček, Mach, Kubeš) 3:10.34 r
14. Martin Tuček (400 m př.) 51.64 sf, 51.79 r
17. Lukáš Hodboď (800 m) 1:50.72 r
17. Jiří Zeman (trojskok) 15.01 q
18. Jiří Kubeš (200 m) 21.31 r
19. Matěj Mach (400 m př.) 52.20 r
21. Daniel Špičák (110 m př.) 14.64 r
22. Jan Friš (1500 m) 3:47.73 r
24. Adam Zenkl (1500 m) 3:50.45 r
40. Vojtěch Kolarčík (100 m) 11.03 r
---  štafeta 4x100 m (Záleský, Procházka, Kubeš, Kolarčík) DQ r

Ženy

7. Helena Jiranová (100 m př.) 13.47 f, 13.44 sf, 13.47 r
7. Anežka Drahotová (20 km chůze) 1:34:51
7. Moira Stewartová (5 000 m) 16:16.83 f
8. štafeta 4x400 m (Jiranová, Bičianová, Hofmanová, Pírková) 3:38.13 f

10. Marcela Pírková (200 m) 23.54 sf, 23.42 r
13. Pavla Kuklová (kladivo) 63.45 q
14. Rebeka Šilhanová (tyč) 415 q
17. Martina Hofmanová (200 m) 23.95 r
18. Zuzana Pražáková (tyč) 400 q
18. Barbora Zatloukalová (sedmiboj) 5404 (14.69, 160, 11.95, 25.32//560, 40.75, 2:17.45)
19. Barbora Dvořáková (sedmiboj) 5372 (14.46, 163, 10.72, 23.89//597, 33.32, 2:26.39)
19. Vendula Hluchá (800 m) 2:08.21 r
19. Helena Jiranová (400 m) 54.20 r
21. Kateřina Dvořáková (sedmiboj) 5333 (13.79, 166, 10.17, 24.51//590, 31.01, 2:26.99)
22. Michaela Bičianová (400 m př.) 60.38 r
---  štafeta 4x100 m (Jiranová, B. Dvořáková, Hofmanová, Pírková) DQ r

Kompletní výsledky

TALLIN 2015

Muži

STŘÍBRO  Radek Juška (dálka) 800 f, 756 q
STŘÍBRO  štafeta 4x100 m (Kadlec, Desenský, Jirka, Stromšík) 39.38 f, 39.76 r
BRONZ  Jan Jirka (200 m) 20.82 f, 20.96 sf, 20.78 r
4. štafeta 4x400 m (Holibka, Desenský, Tlustý, Šorm) 3:07.27 f
6. Patrik Šorm (400 m) 46.60 f, 46.34 r
7. Jaromír Mazgal (koule) 18.78 f, 18.69 q
9. Jan Kubeš (oštěp) 73.52 f, 73.59 q
9. Zdeněk Stromšík (100 m) 10.45 f, 10.64 r
9. Michal Desenský (400 m) 46.39 r
9. Václav Sedlák (110 m př.) 14.09 r
16. Jiří Stehno (400 m př.) 52.05 r
25. Michal Tlustý (200 m) 21.57 r
---  Jiří Sýkora (desetiboj) DNF (10.99, 757, 13.94) 

Ženy

STŘÍBRO  Anežka Drahotová (20 km chůze) 1:27:25
6. štafeta 4x100 m (Domská, Hlavatá, Hofmanová, Koudelová) 44.91 f, 44.74 r
9. Lucie Koudelová (100 m př.) 13.26 sf, 13.52 r
12. Anežka Drahotová (5000 m) 16:03.18 f
14. Monika Hrachovcová (3000 m př.) 10:23.25 f, 10:11.49 r
15. Lucie Taclíková (400 m př.) 59.53 sf, 59.03 r
21. Gabriela Pallová (koule) 13.69 q
22. Rebeka Šilhanová (tyč) 385 q
23. Radka Hanzlová (3000 m př.) 10.35.22 r
25. Karolina Hlavatá (100 m př.) 14.25 r

Kompletní výsledky

TAMPERE 2013

Muži

BRONZ  Adam Sebastian Helcelet (desetiboj) 8252 (11.10, 736, 14.45, 204, 49.22//14.38, 43:03, 500, 64.89, 4:37.93)
BRONZ  Pavel Maslák (200 m) 20.49 NR f, 20.51 NR r
5. Michal Brož (400 m př.) 49.78 f, 50.36 sf, 50.30 r
5. Tomáš Staněk (koule) 19.18 f, 18.53 q
5. štafeta 4x100 m (Jirka, Šťastný, Maslák, Desenský) 39.23 f, 39.56 r
6. Daniel Němeček (400 m) 46.47 f, 46.71 r
6. Martin Novák (koule) 18.98 f, 18.76 q
6. štafeta 4x400 m (Desenský, Maslák, Šorm, Němeček) 3:05.82 f, 3:11.60 r (místo Masláka Burian)
7. Lukáš Gdula (20 km chůze) 1:27:10
8. Marek Lukáš (desetiboj) 7606 (11.19, 687, 13.59, 189. 50.20//14.70, 39.63, 440, 63.96, 4:33.93) 
11. Jan Jirka (200 m) 21.15 r
12. Marek Bárta (disk) 54.01 f, 56.85 q 
12. Petr Peňáz (110 m př.) 14.17 r
12. Lukáš Šťastný (200 m) 21.17 r
18. Miroslav Burian (800 m) 1:50.52 r
23.= Martin Heindl (výška) 209 q
---  Pavel Schrom (20 km chůze) DQ

Ženy

5. štafeta 4x100 m (Domská, Procházková, Urbánková, Chabrová) 44.43 f
6. Barbora Procházková (100 m) 11.75 f, 11.77 sf, 11.70 r
7. Jitka Kubelová (disk) 53.58 f, 54.70 q 
9. Barbora Procházková (200 m) 23.80 r
11. Aneta Morysková (tyč) 405 f, 410 q
11. Sylva Škabrahová (800 m) 2:05.18 r
13. Diana Mezuliáníková (1500 m) 4:18.24 r
13. Jana Sotáková (100 m př.) 13.66 r
15. Magdalena Nová (výška) 182 q
17. Alena Galertová (sedmiboj) 5263 (14.52, 166, 11.88, 26.30//548, 39.74, 2:23.96)
17. Petra Kubešová (10 000 m) 37:06.46 f
17. Petra Urbánková (100 m) 11.81 r
21. Irena Šedivá (oštěp) 48.58 q
24. Petra Andrejsková (oštěp) 46.23 q

Kompletní výsledky

OSTRAVA 2011

Muži

BRONZ  Pavel Maslák (200 m) 20.67 f, 20.66 sf, 20.99 r
4. Martin Stašek (koule) 18.43 f, 18.13 q
4. Adam Sebastian Helcelet (desetiboj) 7966 (10.81, 728, 13.85, 204, 49.44//14.35, 37.77, 460, 61.21, 4:43.55)
5. Ladislav Prášil (koule) 18.41 f, 17.99 q
5. štafeta 4x100 m (Zich, Šťastný, Maslák, Kavka) 39.41 f, 39.89 r
6. Martin Mazáč (110 m př.) 13.81 f, 13.87 sf, 13.98 r
8. Tomáš Voňavka (disk) 56.43 f, 57.03 q
12. Adam Pašiak (tyč) 520 f, 515 q
15. Václav Zich (100 m) 10.71 r
15. Michal Štefek (desetiboj) 7256 (10.96, 697, 12.88, 195, 48.82//16.94, 35.47, 440, 55.68, 4:35.03)
16. Petr Peňáz (110 m př.) DNF sf, 14.26 r
21. Vladislav Hruška (disk) 53.62 q
22. Tomáš Kavka (110 m př.) 14.49 r
23. Jan Dvořák (kladivo) 58.08 q
24. Martin Stašek (disk) 51.97 q
28. Radek Fischer (400 m př.) 52.09 r
---  Jan Kubista (800 m) DNF r
---  Jakub Vadlejch (oštěp) NM q
---  Tomáš Křikal (400 m př.) DNS r

Ženy

STŘÍBRO Kateřina Cachová (sedmiboj) 6123 (13.87, 181, 12.90, 24.77//621, 41.99, 2:15.53)
4. Kateřina Šafránková (kladivo) 67.94 f, 66.55 q
7. Tereza Králová (kladivo) 65.05 f, 66.44 q
8. Eva Krchová (3000 m př.) 9:54.71 f, 9:55.99 r
8. štafeta 4x100 m (Urbánková, Slaninová, Branišová, Procházková) 45.31 f, 45.28 r
10. Lucie Sekanová (3000 m př.) 10:07.61 f, 10:12.29 r
11. Martina Bařinová (5000 m) 16:35.82 f
12. Jitka Kubelová (disk) 47.11 f, 51.64 q
13. Kateřina Klausová (disk) 48.93 q
14. Kristýna Kroužková (kladivo) 60.75 q
15. Markéta Červenková (koule) 14.51 q
17. Lucie Ondraschková (sedmiboj) 4625 (14.24, 169, 10.64, 26.13//NM, 37.96, 2:17.83)
22. Nikola Ogrodníková (oštěp) 48.04 q
23. Petra Urbánková (100 m) 12.08 r
23. Jana Slaninová (200 m) 24.61 r

Kompletní výsledky

Vytisknout