přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Časový pořad včetně českých startů

DEN 1 - ČTVRTEK - DOPOLEDNE, 13. ČERVENCE 

10:00

100 m PŘEK.

Ž

7BOJ

DVOŘÁKOVÁ B., DVOŘÁKOVÁ K., ZATLOUKALOVÁ

10:05

KLADIVO

M

Q A

 

10:25

100 m

Ž

PÍRKOVÁ

10:45

KOULE

M

Q A+B

 

11:10

100 m

M

R

ZÁLESKÝ, KOLARČÍK

11:15

VÝŠKA

Ž

7BOJ

DVOŘÁKOVÁ B., DVOŘÁKOVÁ K., ZATLOUKALOVÁ

11:25

KLADIVO

M

Q B

 

11:45

DÁLKA

M

Q A+B

 

11:50

400 m

Ž

R

JIRANOVÁ

12:25

400 m

M

R

 

DEN 1 - ČTVRTEK - ODPOLEDNE, 13. ČERVENCE 

15:00

OŠTĚP

M

Q A

 

15:05

KOULE

Ž

7BOJ

DVOŘÁKOVÁ B., DVOŘÁKOVÁ K., ZATLOUKALOVÁ

16:00

3000 m SC

Ž

R

 

16:20

OŠTĚP

M

Q B

 

16:30

TROJSKOK

Ž

Q A+B

 

16:40

1500 m

M

R1

SASÍNEK, FRIŠ, ZENKL

17:00

TYČ

Ž

Q A+B

ŠILHANOVÁ, PRAŽÁKOVÁ

17:15

200 m

Ž

7BOJ

DVOŘÁKOVÁ B., DVOŘÁKOVÁ K., ZATLOUKALOVÁ

17:50

800 m

Ž

R

HLUCHÁ

17:55

DISK

Ž

Q A

 

18:00

VÝŠKA

M

Q A+B

 

18:30

10,000m

M

F

 

19:10

DISK

Ž

Q B

 

19:15

100 m

Ž

SF

PÍRKOVÁ

19:40

100 m

M

SF

ZÁLESKÝ, KOLARČÍK

DEN 2 - PÁTEK - DOPOLEDNE, 14.ČERVENCE 

10:00

KLADIVO

Ž

Q A

KUKLOVÁ

10:05

100 m PŘEK.

Ž

R

JIRANOVÁ, DVOŘÁKOVÁ 

10:40

110 m PŘEK.

M

R

SKLENÁŘ, ŠPIČÁK, KUBEŠ

10:45

VÝŠKA

Ž

Q A+B

 

11:00

TYČ

M

Q A+B

 

11:15

KLADIVO

Ž

Q B

KUKLOVÁ

11:20

1500 m

Ž

R

 

11:50

800 m

M

R

HODBOĎ, ŠNEJDR

11:55

DÁLKA

Ž

7BOJ

DVOŘÁKOVÁ B., DVOŘÁKOVÁ K., ZATLOUKALOVÁ

12:30

400 m PŘEK.

Ž

R

BIČIANOVÁ

13:00

400m PŘEK.

M

R

MÜLLER, TUČEK, MACH

DEN 2 - PÁTEK - ODPOLEDNE, 14.ČERVENCE 

15:00

OŠTĚP

Ž

7BOJ

DVOŘÁKOVÁ B., DVOŘÁKOVÁ K., ZATLOUKALOVÁ

16:00

3000 m SC

M

R

 

16:15

KOULE

Ž

Q A+B

 

16:20

OŠTĚP

Ž

7BOJ

DVOŘÁKOVÁ B., DVOŘÁKOVÁ K., ZATLOUKALOVÁ

16:35

TROJSKOK

Ž

F

 

16:40

100 m

Ž

F

PÍRKOVÁ

16:50

100 m

M

F

ZÁLESKÝ, KOLARČÍK

17:05

800 m

Ž

SF

HLUCHÁ

17:20

400 m

Ž

SF

JIRANOVÁ

17:40

400 m

M

SF

 

17:50

KLADIVO

M

F

 

18:00

800 m

Ž

7BOJ

DVOŘÁKOVÁ B., DVOŘÁKOVÁ K., ZATLOUKALOVÁ

18:25

KOULE

M

F

 

18:30

200 m

Ž

R

PÍRKOVÁ, HOFMANOVÁ

19:00

200 m

M

R

KUBEŠ

19:05

DÁLKA

M

F

 

19:30

10,000 m

Ž

F

 

19:40

DISK

Ž

F

 

20:20

100 m PŘEK.

Ž

SF

JIRANOVÁ, DVOŘÁKOVÁ

20:40

110 m PŘEK.

M

SF

SKLENÁŘ, ŠPIČÁK, KUBEŠ

DEN 3 - SOBOTA - DOPOLEDNE, 15.ČERVENCE 

10:05

100 m

M

10BOJ

SÝKORA

11:00

DÁLKA

M

10BOJ

SÝKORA

11:15

DISK

M

Q B

 

11:20

4 x 400 m

Ž

R

PÍRKOVÁ, JIRANOVÁ, HOFMANOVÁ, DVOŘÁKOVÁ K., HLUCHÁ

11:50

4 x 400 m

M

R

MÜLLER, ŠNEJDR, HODBOĎ, MACH, CHLOPČÍK, KUBEŠ

12:25

DÁLKA

Ž

Q A+B

DVOŘÁKOVÁ B.

12:35

KOULE

M

10BOJ

SÝKORA

12:45

OŠTĚP

Ž

Q A+B

 

DEN 3 - SOBOTA - ODPOLEDNE, 15.ČERVENCE 

15:45

VÝŠKA

M

10BOJ

SÝKORA

16:00

400 m PŘEK.

Ž

SF

BIČIANOVÁ

16:05

KOULE

Ž

F

 

16:20

400 m PŘEK.

M

SF

MÜLLER, TUČEK, MACH

16:35

TROJSKOK

M

Q A+B

ZEMAN

16:40

200 m

Ž

SF

PÍRKOVÁ, HOFMANOVÁ

17:00

200 m

M

SF

KUBEŠ

17:20

3000m SC

Ž

F

 

17:30

OŠTĚP

M

F

 

17:40

1500 m

M

F

SASÍNEK, FRIŠ, ZENKL

17:55

100 m PŘEK.

Ž

F

JIRANOVÁ, DVOŘÁKOVÁ

18:10

110 m PŘEK.

M

F

SKLENÁŘ, ŠPIČÁK, KUBEŠ

18:15

TYČ

Ž

F

ŠILHANOVÁ, PRAŽÁKOVÁ

18:25

400 m

Ž

F

 

18:40

400 m

M

F

 

18:50

VÝŠKA

M

F

 

18:55

800 m

M

SF

HODBOĎ, ŠNEJDR

19:20

800 m

Ž

F

HLUCHÁ

19:30

KLADIVO

Ž

F

KUKLOVÁ

19:40

400 m

M

10BOJ

SÝKORA

19:56

OŠTĚP

Ž

F

 

20:10

5000 m

M

F

 

20:35

200 m

Ž

F

PÍRKOVÁ, HOFMANOVÁ

20:50

200 m

M

F

KUBEŠ

DEN 4 - NEDĚLE - DOPOLEDNE, 16.ČERVENCE 

9:00

20 km chůze

M

F

 

9:30

110 m př. Des

M

10BOJ

SÝKORA

11:00

20 km chůze

Ž

F

DRAHOTOVÁ

10:20

DISK

M

10BOJ

SÝKORA

11:25

DISK

M

10BOJ

SÝKORA

13:15

TYČ

M

10BOJ

SÝKORA

DEN 4 - NEDĚLE - ODPOLEDNE, 16.ČERVENCE 

14:30

DISK

M

F

 

15:10

4 x 100 m

Ž

R

JIRANOVÁ, DVOŘÁKOVÁ B., HOFMANOVÁ, PÍRKOVÁ, DVOŘÁKOVÁ K.

15:35

4 x 100 m

M

R

ZÁLESKÝ, PROCHÁZKA, KUBEŠ, KOLARČÍK, KOLÁŘ, SVOBODA V.

15:40

DÁLKA

Ž

F

DVOŘÁKOVÁ B.

16:00

400 m PŘEK.

Ž

F

BIČIANOVÁ

16:10

VÝŠKA

Ž

F

 

16:20

OŠTĚP

M

10BOJ

SÝKORA

16:25

400 m PŘEK.

M

F

MÜLLER, TUČEK, MACH

16:45

TYČ

M

F

 

16:50

1500 m

Ž

F

 

17:10

3000 m SC

M

F

 

17:25

OŠTĚP

M

10BOJ

SÝKORA

17:40

800 m

M

F

HODBOĎ, ŠNEJDR

17:55

TROJSKOK

M

F

ZEMAN

18:00

5000 m

Ž

F

STEWARTOVÁ

18:35

4 x 100m

Ž

F

JIRANOVÁ, DVOŘÁKOVÁ B., HOFMANOVÁ, PÍRKOVÁ, DVOŘÁKOVÁ K.

18:50

4 x 100m

M

F

ZÁLESKÝ, PROCHÁZKA, KUBEŠ, KOLARČÍK, KOLÁŘ, SVOBODA V.

19:05

1500m

M

10BOJ

SÝKORA

19:35

4 x 400m

Ž

F

PÍRKOVÁ, JIRANOVÁ, HOFMANOVÁ, DVOŘÁKOVÁ K, HLUCHÁ

19:50

4 x 400m

M

F

MÜLLER, ŠNEJDR, HODBOĎ, MACH, CHLOPČÍK, KUBEŠ

 

Vytisknout