přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Starty českých reprezentantů

Pondělí 6. 8.

16:30 – 100 m muži (rozběhy) – Stromšík, Veleba, Záleský
16:35 – dálka muži (kvalifikace) – Juška
17:05 – 400 m př. muži (rozběhy) – Brož, Müller, Tuček
17:45 – 100 m ženy (rozběhy) – K. Seidlová
18:55 - koule muži (kvalifikace) - Staněk

Úterý 7. 8.

8:35 – 50 km chůze – Gdula
9:30 – desetiboj muži (100 m) – Doležal, Lukáš
10:10 – koule ženy (kvalifikace) – Červenková
10:25 – desetiboj muži (dálka) – Doležal, Lukáš
10:35 – 400 m muži (rozběhy) – Desenský, Maslák, Šorm
11:50 – desetiboj muži (koule) – Doležal, Lukáš

18:30 – desetiboj muži (výška) – Doležal, Lukáš 
19:05 – tyč ženy (kvalifikace) – Švábíková
19:25 – 100 m muži (semifinále) – Stromšík
19:45 – 400 m př. muži (semifinále) – Brož
20:20 - 10 000 m muži - Zemaník
20:33 – koule muži (finále) – Staněk
21:00 – desetiboj (400 m) – Doležal, Lukáš

Středa 8. 8.

9:35 – desetiboj muži (110 m př.) – Doležal, Lukáš
10:20 – desetiboj muži (disk) – Doležal, Lukáš
10:50 – 200 m muži (rozběhy) – Jirka
11:30 – 400 m ženy (rozběhy) – Z. Seidlová, Symerská, Vondrová
12:15 – desetiboj muži (tyč) – Doležal, Lukáš
12:15 – 1500 m muži (rozběhy) – Holuša
13:00 – oštěp muži (kvalifikace) – Frydrych, Jílek, Vadlejch

17:50 – desetiboj muži (oštěp) – Doležal, Lukáš
18:25 – výška ženy (kvalifikace) – Hrubá, Pejchalová
19:05 - 400 m př. ženy (semifinále) -  Hejnová
19:30 – 400 m muži (semifinále) – Maslák
19:40 – dálka muži (finále) – Juška  
21:35 – desetiboj muži (1500 m) – Doležal, Lukáš

Čtvrtek 9. 8.

9:30 – disk ženy (kvalifikace) – Staňková
10:00 – sedmiboj ženy (100 m př.) – Cachová
11:05 – sedmiboj ženy (výška) – Cachová
11:30 – 800 m muži (rozběhy) – Hodboď, Šnejdr
12:30 – oštěp ženy (kvalifikace) – Ogrodníková, Šedivá

19:15 – sedmiboj ženy (koule) - Cachová
19:20 – tyč ženy (finále) – Švábíková
20:22 – oštěp muži (finále) – Frydrych,Vadlejch
20:30 – sedmiboj ženy (200 m) – Cachová

Pátek 10. 8.

10:00 – kladivo ženy (kvalifikace) – Šafránková
10:50 – sedmiboj ženy (dálka) – Cachová
10:30 – tyč muži (kvalifikace) – Kudlička
11:25 – 200 m ženy (rozběhy) – Pírková
12:00 – 1500 m ženy (rozběhy) – Mäki, Mezuliáníková, Vrzalová
12:25 – 3000 m př. ženy (rozběhy) – Sekanová
12:50 – sedmiboj ženy (oštěp) – Cachová
13:05 – 4x400 m muži (rozběhy) – Desenský, Maslák, Müller, Šorm, Šnejdr

19:22 – výška ženy (finále) – Hrubá
19:32 – 800 m muži (semifinále) – Hodboď
20:20 – sedmiboj ženy (800 m) – Cachová
20:25 – oštěp ženy (finále) – Ogrodníková, Šedivá

Sobota 11. 8.

9:05 – 20 km chůze ženy – Drahotová

20:20 – disk ženy (finále) – Staňková
20:30 – 800 m muži (finále) – Hodboď
21:30 – 4x400 m muži (finále) – Maslák, Šorm, Šnejdr, Tesař

Neděle 12. 8.

9:05 – maraton ženy – Vrabcová

19:20 – 4x100 m ženy (rozběhy) – Domská, Pírková, Slaninová, K. Seidlová
19:40 – 4x100 m muži (rozběhy) – Jirka, Stromšík, Veleba, Záleský
20:00 - 1500 m ženy (finále) - Mezuliáníková, Vrzalová
21:20 – 4x100 m ženy (finále) – Domská, Pírková, Slaninová, K. Seidlová
21:35 – 4x100 m muži (finále) – Jirka, Stromšík, Veleba, Záleský

Vytisknout