přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Rekordy ČR

Junioři

100 m                       10,32  Zdeněk Stromšík       Slov. Sl. Uh. Hradiště 13
200 m                       20,95  Pavel Maslák             AO Slávia Havířov     09
400 m                       46,88  Petr Vaněk                TJ Sokol Opava         08
800 m                    1:47,56  Pavel Hujer                LIAZ Jablonec            88
1 500 m                   3:42,7  Jan Holberg               Vítkovice                   79
5 000 m              13:55,02  Jan Pešava               LIAZ Jablonec            90
110 m překážek        13,61  Martin Mazáč             PSK Olymp Praha      09
400 m překážek        50,65  Stanislav Návesňák   Sparta Praha             84
3 000 m překážek   8:47,36  Rostislav Ševců         Slavia Kroměříž         84
skok vysoký                230  Jaroslav Bába            AK SSK Vítkovice      03
skok o tyči                  561  Jan Kudlička              TJ Sokol Opava         07
skok daleký                 791  Ivo Krsek                   Jiskra Ústí nad Orlicí 86
trojskok                    16,00  Jaroslav Mrštík          LIAZ Jablonec            86
vrh koulí 6 kg           20,09  Remigius Machura     A. C. Sparta Praha     05
hod diskem 1,75 kg   62,68  Marek Bárta               AK SSK Vítkovice      11
hod kladivem 6 kg     73,29  Lukáš Melich             AC Turnov                 99
hod oštěpem 800 g   81,95  Jakub Vadlejch          TJ Dukla Praha          09
4 x 100 m                 41,82  SK Slavia Praha                                          91
4 x 400 m              3:15,34  TJ Dukla Praha                                           01
chůze 10 000 m      42:14,0  Radek Pařízek           USK Praha                01 

Juniorky

100 m                       11,45  Hana Benešová         Slavoj Čáslav            93
200 m                       23,38  Nikola Bendová          Olymp Praha             17
400 m                       52,41  Taťána Kocembová    Vítkovice                   81
800 m                    2:03,21  Andrea Šuldesová      Lokomotiva Břeclav   94
1 500 m                 4:11,99  Iva Jurková               Slov. Sl. Uh. Hradiště 84
3 000 m                 9:16,57  Iva Jurková               Slov. Sl. Uh. Hradiště 84
100 m překážek        13,46  Jana Petříková          ZVVZ Milevsko          85
400 m překážek        55,89  Zuzana Hejnová         USK Praha                05
2 000 m překážek   6:36,05  Eva Tománková         Nová Včelnice           03
skok vysoký                193  Michaela Hrubá          JAC Brno                   16
skok o tyči                  450  Amálie Švábíková      USK Praha                17
skok daleký                 668  Denisa Ščerbová       AK SSK Vítkovice      04
trojskok                    13,59  Eva Doležalová          Lokomotiva Břeclav   97
vrh koulí 4 kg           17,20  Renata Bruková         Vítkovice                   89
hod diskem 1 kg       56,20  Petra Jurášková        Vítkovice                   92
hod kladivem 4 kg     68,26  Kateřina Šafránková   TJ Sokol Kolín           08
hod oštěpem 600 g   56,84  Nikol Tabačková        Atletika Poruba          17
4 x 100 m                 46,64  Škoda Plzeň                                               93
4 x 400 m              3:47,71  AK Olymp Brno                                           16
chůze 10 000 m    42:47,25  Anežka Drahotová      USK Praha                14

Dorostenci

100 m                       10,48  Marek Bakalár            A. C. TEPO Kladno     12
200 m                       21,26  Lukáš Šťastný            TJ Dukla Praha          08
400 m                       47,60  Pavel Maslák              AO Slavia Havířov       08
800 m                    1:49,08  Václav Hřích              Poldi Kladno               89
1 500 m                 3:49,58  Michal Kučera            Spartak Ústí n. L.        89
3 000 m                   8:19,2  Václav Ovesný            Vítkovice                    78
110 m překážek         13,70  Václav Sedlák             TJ Dukla Praha          10
300 m překážek         36,55  Jan Kisiala                 ASK Slavia Praha       15
2 000 m překážek   5:43,39  Jakub Holuša             TJ Sokol Opava          05
skok vysoký                 218  Tomáš Petřina            Dynamo Pardubice     82
skok o tyči                   510  Jan Žalud                   USK Praha                 94
skok daleký                  765  Jaroslav Křivka           RH Pardubice             73
trojskok                     15,41  Ivo Bilík                      Sparta Praha              79
vrh koulí 5kg              20,45  Vladislav Tuláček        AK Bílina                   05
hod diskem 1,5 kg     60,66  Jaromír Mazgal          AC SYNER Turnov      10
hod kladivem 5 kg      77,10  Lukáš Melich              AC Turnov                  97
hod oštěpem 700 g    76,93  Jakub Vadlejch           AC Kovošrot Praha     07
4 x 100 m                  42,53  SK Slavia Praha                                          90
4 x 400 m               3:20,24  Vítkovice                                                     92
chůze 5 000 m        22:03,3  Rudolf Cogan             LIAZ Jablonec            87

Dorostenky

100 m                       11,57   Nikola Bendová          PSK Olymp Praha      16
200 m                       23,65   Nikola Bendová          PSK Olymp Praha      16
400 m                       53,14   Naděžda Tomšová      Spartak Soběslav        88
800 m                    2:06,01   Veronika Plesarová     AC Jičín                    01
1 500 m                 4:15,57   Věra Nožičková          LIAZ Jablonec            83
3 000 m                 9:19,56   Věra Nožičková          LIAZ Jablonec            83
100 m překážek         13,31   Markéta Štolová          TJ VTŽ Chomutov       17
300 m překážek         41,99   Jana Reissová            AK Škoda Plzeň         13
1 500 m překážek   4:53,78   Lucie Křížová             Olympia Bruntál          03
skok vysoký                 191   Michaela Hrubá          JAC Brno                   14
skok o tyči                   430   Amálie Švábíková       USK Praha                 16
skok daleký                  640   Denisa Ščerbová        AK SSK Vítkovice       03
trojskok                     13,22   Eva Doležalová           Lokomotiva Břeclav     96
vrh koulí 3 kg             17,17   Eva Čerňanová           Vítkovice                    87
hod diskem 1 kg        53,64   Vladimíra Palyzová     Sigma Hranice           84
hod kladivem 3 kg      70,23   Kateřina Šafránková   TJ Sokol Kolín            06
hod oštěpem 500 g    58,30   Nikol Tabačková         Atletika Poruba           15
4 x 100 m                  46,64   Škoda Plzeň                                                93
4 x 400 m               3:47,71   AK Olymp Brno                                           16
chůze 5 000 m      22:32,87   Anežka Drahotová      USK Praha                 11

Vytisknout