přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

5 NEJ závodníků MČR

5 nejlepších výkonů juniorů dosažených na MČR

Uvedeny jsou výkony dosažené od roku 1990 do roku 2016.

100 m

10,53             Pavel Maslák                         09
10,65             Václav Zich                            08
10,69             Martin Říčař                           09
10,70             Marek Bakalár                       13
10,71             Milan Novotný                        02

200 m

21,09             Pavel Maslák                         09
21,37             Jan Jirka                               12
21,46             Václav Zich                            09
21,48             Lukáš Šťastný                        09
21,49             Jiří Vojtík                               00 

400 m

46,88             Petr Vaněk                             08
47,46             Petr Klofáč                             04
47,35             Lukáš Hodboď                        14
47,58             Jan Vrba                                01
47,76             Miroslav Burian                      11

800 m 

1:50,54          Martin Hrstka                         07
1:50,78          Ondřej Křička                         98
1:51,16          Jiří Bláha                               02
1:52,60          Martin Jareš                          94
1:52,64          David Vondruška                    02 

1 500 m

3:51,11          Filip Sasínek                          15
3:52,38          Martin Brusák                        95
3:52,7            Vladimír Borůvka                   76
3:52,88          Adam Zenkl                           14
3:52,90          Lukáš Vydra                          91 

5 000 m

14:33,26        Jan Kreisinger                       03
14:51,81        Martin Brusák                        95
14:52,10        Robin Vohlídal                        01
14:53,58        Jan Bláha                              90
14:55,98        Tomáš Jaša                           11 

110 m překážek

13,82             Martin Pokorný                      07
13,88             Martin Mazáč                         08
13,88             Jan Doležal                            15
13,89             Václav Sedlák                        11
13,89             David Sklenář                        15 

400 m překážek

52,10             Lukáš Souček                        94
52,10             Martin Tuček                         14
52,15             Vít Müller                               15
52,16             Matěj Mach                            16
52,41             Radek Fischer                       10

3 000 m překážek

9:00,09          David Gerych                         96
9:00,49          Radek Adamičko                    96
9:07,63          Filip Sasínek                          14
9:16,57          František Zouhar                    91
9:19,39          Zdeněk Hejduk                       08

Výška

221                Jaroslav Bába                        92
217                Jiří Viktorin                            91
217                Tomáš Janků                         92
217                Svatoslav Ton                        96
216                Tomáš Veselý                        11 

Tyč

540                Matěj Urban                           94
535                Adam Ptáček                         98
515                Jan Žalud                               95
510                Lukáš Bechyně                      02
505                Štěpán Janáček                     96 

Dálka

760                Tomáš Králík                         87
759                Roman Orlík                          91
752                Tomáš Borek                         99
749                Adam Pašiak                         09
744                Matyáš Vrtiška                       13 

Trojskok

15,66             Tomáš Cholenský                  97
15,46             Michal Coubal                        92
15,38             Ondřej Hanuš                         07
15,34             Karel Burian                           87
15,32             Jaroslav Bába                        03

Koule 6 a 6,25 kg

19,64             Remigius Machura                 05
19,61             Ladislav Prášil                       09
19,54             Vladislav Tuláček                   07
18,77             Martin Bílek                           91
18,77             Petr Stehlík                            96 

Disk 1,75 a 2 kg

60,27             Marek Bárta                           11
57,66             Jaromír Mazgal                      11
56,10             Vladislav Tuláček                   07
54,00             Libor Malina                           92
53,70             Tomáš Voňavka                     09 

Kladivo 6 a 6,25 kg

70,88             Jaroslav Lauterkranc              15
70,62             Lukáš Melich                         99
69,68             Vladimír Maška                      92
68,89             Pavel Bukvic                          06
67,58             Robert Mitlehner                    92 

Oštěp 800 g

73,44             Robert Srovnal                       94
72,12             Petr Frydrych                         07
71,29             Petr Bělunek                          98
71,11             Michal Puczok                       05
70,71             Jakub Vadlejch                      09

10 000 m chůze

43:44,20        Roman Říha                           09
44:38,14        Pavel Svoboda                       98
44:46,89        Marek Blažek                         95
44:55,65        Michal Šandera                      95
45:17,16        Pavel Schorm                        10

4 x 100 m

41,90             Hradec Králové                      15
41,92             Univerzita Brno                      15
42,04             České Budějovice                  15
42,22             Slavia Praha                          15
42,24             AC Pardubice                         03 

4 x 400 m

3:15,34          Dukla Praha                           11
3:16,04          Slavia Praha                          08
3:16,16          Hradec Králové                      15
3:17,30          Nové Město nad Metují           15
3:18,27          Domažlice                              01

5 nejlepších výkonů juniorek dosažených na MČR

Uvedeny jsou výkony dosažené od roku 1990 do roku 2016.

100 m

11,72             Kateřina Čechová                   07
11,73             Martina Černochová               12
11,75             Hana Benešová                      94
11,77             Denisa Ščerbová                    05
11,81             Emily Gerulová                      15

200 m

23,89             Kateřina Čechová                   07
24,00             Denisa Ščerbová                    04
24,01             Lenka Ficková                       99
24,08             Jana Polívková                      04
24,09             Jitka Burianová                      96

400 m

53,24             Kateřina Glosová                   98
54,43             Helena Jiranová                     14
54,48             Zdeňka Seidlová                    16
54,63             Barbora Dostálová                 94
54,98             Tereza Žížalová                     00

800 m 

2:06,54          Tereza Čapková                     06
2:08,06          Andrea Šuldesová                  93
2:09,09          Sylva Škabrahová                  09
2:09,30          Renata Straková                    99
2:09,45          Radka Trnková                      92

1 500 m

4:24,92          Lada Brázdilová                     96
4:29,06          Jarmila Halířová                     96
4:31,31          Michaela Mannová                 00
4:31,85          Tereza Čapková                     05
4:32,06          Lenka Ptáčková 

3 000 m

9:29,6            Lada Brázdilová                     96
9:33,87          Lucie Sárová                          07
9:38,83          Helena Volná                         99
9:52,40          Irena Petříková                      01
9:52,82          Kristina Maki                          10 

100 m překážek

13,58             Kristina Volfová                      07
13,66             Jana Sotáková                       12
13,83             Nikol Ogrodníková                 08
13,68             Lucie Koudelová                     13
13,90             Tereza Vokálová                    16 

400 m překážek

58,66             Jana Reissová                       14
59,47             Kristina Volfová                      07
59,65             Tereza Jonášová                   16
59,76             Eva Jeníková                         11
59,98             Alena Rücklová                      99

2 000 m překážek

7:05,95          Lucie Svobodová                    15
7:12,07          Veronika Siebeltová               15
7:12,20          Michaela Sedláková               14
7:25,33          Hana Homolková                    15
7:26,33          Lucie Filipová                         16 

Výška

189                Michaela Hrubá                      16
188                Barbora Laláková                   99
182                Zuzana Kováčiková                92
182                Petra Šindelářová                   02
182                Oldřiška Marešová                 04 

Tyč

420                Kateřina Baďurová                 00
415                Rebeka Šilhanová                  14
400                Michaela Boulová                   00
386                Jiřina Ptáčníková                   04
385                Nikola Pöschlová                   16 

Dálka

622                Martina Žabková                    92
620                Anna Švecová                        12
614                Jitka Kubová                          93
614                Veronika Šádková                  14
611                Anna Švecová                        13 

Trojskok

13,59             Eva Doležalová                      97
12,99             Gabriela Vaculová                  04
12,94             Lucie Májková                        07
12,73             Ilona Klimasová                     98
12,66             Vlasta Gruberová                   99 

Koule

15,57             Eva Čerňanová                      90
15,25             Dagmar Pešáková                 91
15,05             Petra Jurášková                     91
14,95             Lucie Vrbenská                      96
14,92             Soňa Vašíčková                     80 

Disk

51,14             Jitka Kubelová                       10
51,06             Zuzana Lajbnerová                 81
49,68             Petra Jurášková                     92
49,43             Eva Čerňanová                      89
49,14             Ivana Baňacká                       06 

Kladivo

60,94             Kateřina Šafránková               07
58,13             Lenka Ledvinová                    03
58,10             Pavla Kuklová                        14
56,23             Tereza Králová                      08
55,52             Vendula Kolářová                   11 

Oštěp

56,26             Tereza Vytlačilová                 14
55,58             Irena Šedivá                          11
54,33             Nikol Tabačková                    16
53,76             Natálie Durčáková                  15
52,62             Jarmila Klimešová                  00

10 000 m chůze

51:37,70        Lucie Pelantová                     05
54:30,62        Zuzana Schindlerová              06
55:22,47        Linda Vítová                           12
56:16,31        Adéla Frydrychová                 13
57:33,97        Veronika Kubenková              16 

4 x 100 m

46,75             Vítkovice                               95
47,23             SŠ Brno                                 95
47,34             Spartak Praha 4                     01
47,75             Olymp Brno                           14
47,81             Třinec                                    04

4 x 400 m

3:49,66          AC Pardubice                         96
3:49,90          SSČ České Budějovice          06
3:51,33          Spartak Praha 4                     04
3:51,44          Junior Brno                            03
3:51,51          USK Praha                             93

5 nejlepších výkonů dorostenců dosažených na MČR

Uvedeny jsou výkony dosažené od roku 1969 do roku 2016.

100 m

10,52             Martin Říčař                           08
10,64             Tomáš Chabr                         87
10,65             Jan Grabmüller                      87
10,65             Pavel Maslák                         08
10,73             Lukáš Šťastný                        08

200 m

21,49             Martin Říčař                           08
21,57             Matěj Krsek                           16
21,72             Štěpán Hampl                        16
21,73             Jiří Kmínek                            99
21,75             Michal Desenský                   10 

400 m

48,03             Martin Hrstka                         06
48,18             Václav Hřích                          89
48,23             Jakub Veselý                         15
48,36             Martin Vinš                            09
48,40             Jiří Souček                            98

800 m 

1:52,93          Lukáš Vydra                          90
1:53,03          Pavel Klodner                        92
1:53,52          Lubomír Pokorný                    92
1:53,71          David Maťašovský                 00
1:53,8            Pavel Jehlička                       74 

1 500 m

3:55,19          Michal Kučera                        89
3:57,01          Marian Šemrák                      89
3:58,13          Dominik Sigmund                   15
3:58,6            Jiří Florián                             81
3:59,07          Radek Vážanský                    03

3 000 m

8:38,91          Jakub Živec                           07
8:39,9            Tomáš Krutský                      95
8:47,58          Martin Brusák                        93
8:50,05          Radek Vážanský                    03
8:50,45          Petr Lukeš                             09 

110 m překážek

13,70             Václav Sedlák                        08
13,89             Tomáš Pulíček                       14
13,94             Lukáš Patera                         03
13,98             Michal Brož                            09
14,00             Jan Kisiala                             15 

300 m překážek

36,55             Jan Kisiala                             15
36,96             Pavel Maslák                         08
37,04             Tomáš Pulíček                       14
37,17             Adam Pecen                          12
37,18             Tomáš Homola                      12

2 000 m překážek

5:53,96          Filip Sasínek                          13
5:56,4            Rostislav Ševců                     82
5:57,4            Jiří Florián                             81
5:57,9            Karel David                            81
5:59,35          Petr Kaminski                        09 

Výška

215                Petr Kratochvíl                       84
213                Petr Pícha                             13
211                Vladimír Štalmach                  82
210                Radek Mach                          84
210                Petr Vodenka                         89 

Tyč

481                Jan Kudlička                          95
480                Zdeněk Šafář                         92
480                Jan Žalud                               94
475                Radek Výtisk                         03
475                Dan Bárta                              15

Dálka

735                Jan Kudlička                          95
734                Jaroslav Křivka                      73
730                Ivo Krsek                               84
730                Svatoslav Ton                        95
728                Jakub Rusek                          13 

Trojskok

14,81             Radim Helán                          94
14,74             Ivo Bilík                                 79
14,68             Ondřej Vodák                         15
14,62             David Honzík                         93
14,61             Ondřej Hanuš                         05 

Koule 5 kg

20,40             Vladislav Tuláček                   05
19,70             Remigius Machura                 03
19,49             Jaromír Mazgal                      10
19,27             Jan Tylče                              97
19,00             Arnošt Holovský                    99 

Disk 1,5 kg

60,66             Jaromír Mazgal                      10
59,66             Marek Bárta                           09
58,04             Dominik Košař                       11
56,39             Michal Forejt                          16
56,14             Pavel Procházka                    90 

Kladivo 5 kg

72,84             Lukáš Melich                         97
68,36             Robert Mitlehner                    90
67,76             Pavel Bukvic                          04
67,69             Patrik Hájek                           15
67,56             Michal Fiala                           02 

Oštěp 700 g

71,21             Jakub Vadlejch                      07
68,54             Jiří Kučera                             15
65,63             Lukáš Marek                          08
64,63             Petr Chreno                           08
64,33             Filip Čermák                          08

5 000 m chůze

22:13,82        Luděk Hanč                           11
22:32,14        Jiří Chaloupka                        01
22:40,15        Pavel Schrom                        08
22:48,18        Ondřej Motl                            11
22:52,70        Stanislav Herman                   02 

4 x 100 m

42,76             AC Pardubice                         07
42,91             Slavia Praha                          14
43,03             Liberec                                  14
43,03             Kolín                                      15
43,12             České Budějovice                  14

4 x 400 m

3:22,49          Vítkovice                               92
3:23,4            Slavia Praha                          97
3:23,49          Spartak Praha 4                     08
3:23,95          Mladá Boleslav                      95
3:24,09          Šumperk                                92

5 nejlepších výkonů dorostenek dosažených na MČR

Uvedeny jsou výkony dosažené od roku 1969 do roku 2016. 

100 m

11,81             Štěpánka Klapáčová                94
11,84             Nikola Bendová                       15
11,85             Veronika Paličková                 13
11,92             Pavla Sichová                         95
11,97             Zuzana Kosová                       01

200 m

23,87             Nikola Bendová                       16
24,09             Hana Benešová                      92
24,32             Štěpánka Klapáčová                94
24,39             Zuzana Kosová                       01
24,40             Kateřina Vávrová                    15 

400 m

54,25             Zdeňka Seidlová                     14
54,35             Lada Vondrová                       16
55,00             Kateřina Glosová                     96
55,24             Dominika Krupařová                14
55,27             Eva Kasalová                          93 

800 m

2:10,47          Lenka Žižková                         90
2:10,64          Zuzana Málková                      05
2:11,01          Romana Sanigová                   92
2:11,5            Petra Pokorná                        83
2:11,68          Andrea Šuldesová                   91 

1 500 m

4:18,2            Iva Jurková                             83
4:35,02          Lada Brázdilová                      95
4:36,0            Petra Drajzajtlová                    89
4:36,04          Anežka Drahotová                   11
4:36,42          Lucie Sekanová                      01 

3 000 m

9:48,95          Lenka Všetečková                   01
9:54,56          Hana Pechová                        04
9:54,78          Lucie Křížová                         03
9:57,92          Martina Bařinová                     07
9:59,20          Eva Slavíková                         01 

100 m překážek

13,57             Nikola Bendová                       16
13,61             Helena Tomková                     09
13,65             Jana Sotáková                        10
13,68             Lucie Koudelová                       10
13,78             Tereza Vokálová                     15 

300 m překážek

42,04             Jana Reissová                        13
42,14             Lucie Krupařová                     16
42,40             Nikola Řehounková                  09
42,45             Teraza Vokálová                     15
42,46             Lucie Škrobáková                   99

1 500 m překážek

4:53,78          Lucie Křížová                         03
5:05,21          Petra Kuříková                        08
5:06,75          Eliška Antošová                      06
5:07,07          Veronika Siebeltová                13
5:08,99          Kateřina Maternová                 15 

Výška

185                Michaela Hrubá                      15
184                Yvona Tichopádová                 80
183                Lada Pejchalová                     15
182                Magdalena Nová                     08
180                Bohdana Věncková                 86 

Tyč

427                Amálie Švábíková                    16
385                Zuzana Pražáková                  14
375                Nikola Pöschlová                     15
370                Jiřina Ptáčníková                    02
370                Tereza Schejbalová                 16

Dálka

628                Monika Kohoutová                   93
618                Kateřina Cachová                   08
617                Miroslava Kulišová                   82
616                Eva Kuchtová                         82
611                Jitka Tesárková                       82 

Trojskok

13,06             Eva Doležalová                       96
12,53             Gabriela Vaculová                   02
12,53             Lucie Uhlířová                        08
12,37             Eva Vaidová                           02
12,32             Petra Vachatová                     02

Koule 3 kg

16,31             Petra Jurášková                      90
16,26             Markéta Červenková                08
16,19             Kamila Hlaváčová                    99
16,12             Eva Čerňanová                       87
15,56             Lada Cermanová                    15 

Disk 1 kg

49,74             Alice Matějková                       86
49,50             Vladimíra Palyzová                 84
48,72             Petra Jurášková                      90
47,46             Ivana Baňacká                        05
47,18             Jana Skoumalová                    76 

Kladivo 3 kg

66,08             Kateřina Skypalová                 16
63,98             Kateřina Šafránková                06
61,94             Lenka Ledvinová                     02
60,37             Šárka Šmirausová                   01
60,27             Adéla Korečková                     14

Oštěp 500 g

54,72             Nikol Tabačková                      14
51,36             Natálie Durčáková                   13
49,42             Tereza Vytlačilová                   12
47,75             Michaela Vondrová                 16
47,10             Iveta Mocharová                     15

5 000 m chůze

22:35,81        Anežka Drahotová                   12
23:24,63        Eliška Drahotová                     12
24:30,4          Renata Sládečková                 91
25:17,0          Kamila Holpuchová                  89
25:33,34        Barbora Dibelková                  98 

4 x 100 m

46,64             Škoda Plzeň                           93
47,74             Spartak Praha 4                     99
47,99             SŠ Brno                                 94
48,02             ACP Brno                              94
48,06             Vítkovice                                92

4 x 400 m

3:47,71          Olymp Brno                            16
3:51,06          SG Jablonec nad Nisou           96
3:51,33          Vítkovice                                91
3:51,89          Stará Boleslav                         16
3:53,25          Slavia Praha                           14

Vytisknout