přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Propozice

Pořadatel

Z pověření ČAS zajišťuje oddíl atletiky PSK Olymp Praha

Datum Pátek 9. února 2018 - Dorostenky, žáci, žákyně od 11.00 hodin Sobota 10. února 2018 - Muži, ženy, junioři, juniorky, dorostenci, žáci od 10.00 hodin Neděle 11. února 2018 - Muži, junioři, dorostenci od 09.30 hodin

Místo

Praha-hala Otakara Jandery ve Stromovce, areál OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA.

Vedoucí činovníci

Delegát ČAS a technický delegát:  Dr. Ladislav Kňákal
Ředitel závodů:  Miroslav Záhořák
Hlavní rozhodčí:  Josef Hanykýř
Technický ředitel:  Jindřich Linhart

Přihlášky

Podávají atletické oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od pondělí 29. ledna 2018 do pondělí 5. února 2018, uzávěrka přihlášek je v pondělí 5. února 2018 ve 24.00 hodin.

Startují

Muži, ženy, junioři a juniorky, dorostenci a dorostenky, starší žáci a starší žákyně, případně v kategorii žáků a žákyň i mladší žáci a mladší žákyně, kteří byli k účasti na mistrovství ČR přihlášeni atletickými oddíly a zařazeni technickým delegátem.

Technická ustanovení

Závodníci, resp. závodnice, mohou startovat buď v oddílovém dresu (tílko a trenýrky, resp. elastické kalhoty) nebo v oddílové kombinéze. Start v jiném dresu nebo v jiné kombinéze není přípustný, za jiný dres, resp. jinou kombinézu, se považuje i reprezentační dres, resp. reprezentační kombinéza.

Soutěže

Muži, junioři, dorostenci, žáci - Sedmiboj (60 m, dálka, koule, výška, 60 m př., tyč, 1000 m)
Ženy, juniorky, dorostenky, žákyně - Pětiboj (60 m př., výška, koule, dálka, 800 m)

Závodní kancelář

Závodní kancelář je umístěna u vchodu do atletické haly vpravo.

Ubytování

Ubytování si mohou atletické kluby a oddíly objednat na adrese SK Aritma Praha-hostel, Nad Lávkou 5, 160 00 Praha 6 (tel.: 725 956 456) Podrobnosti viz webová stránka SK Aritma Praha. (http://www.skaritma.cz).

Zdravotní služba

Zdravotní služba je zajištěna lékařem závodu v označeném prostoru atletické haly.

Šatny

Šatny (převlékárny) jsou k dispozici naproti vchodu do haly. Slouží pouze k převlečení, nikoliv k úschovně osobních věcí. Pořadatel za případné ztráty nenese zodpovědnost.

Rozcvičování

Rozcvičování bude probíhat v nafukovací hale s umělou trávou vedle atletické haly a ve spojovacím tunelu mezi halou a centrální posilovnou nebo na venkovní atletické dráze. Upozornění pro trenéry závodníků, kteří se budou rozcvičovat na soutěž ve skoku o tyči: rozběžiště i doskočiště je nutno opustit 10 min před zahájením soutěže.

Startovní listiny

Startovní listiny budou vyvěšeny v atletické hale na nástěnce.

Vstup na závodní plochu

Vstup na závodní plochu mají pouze prezentovaní závodníci, rozhodčí, pořadatelé, akreditovaní novináři a TV.

Startovní čísla

Startovní čísla se vydávají v pátek 9. února 2018 od 9.00 hod a v sobotu 10. února 2018 od 8.00 hodin v hale Otakara Jandery v prostoru VIP. Prezentace závodníků a závodnic bude ukončena vždy jednu hodinu před začátkem příslušné kategorie. Vydáním startovního čísla bude zároveň závodník odprezentován.

Výsledky

Výsledky budou vyvěšovány v atletické hale na nástěnce a oznámeny hlasatelem. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz).

Vyhlašování vítězů

Vyhlašování vítězů bude prováděno ve vyhlašovacích blocích, uvedených v minutovém časovém pořadu, který bude vyvěšen v hale. Medailisté po skončení soutěže obdrží kartičku s uvedením času vyhlašování.

Dopingová kontrola

Proběhne v šatnách naproti vchodu do atletické haly. Místnost dopingu bude označena.

Trénink v hale

Trénink v hale v pátek 9. února 2018 bude ukončen v 19.00 hod.

Občerstvení

V průběhu závodů je možnost občerstvení přímo v hale Otakara Jandery v prostoru tzv. VIP.

Parkování

Upozorňujeme na omezené možnosti parkování v areálu OLYMP CENTRUM SPORTU Ministerstva vnitra.

 

Vytisknout