přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Počty titulů v disciplínách - ženy

60 m (a 50 m)
5x Iveta Mazáčová 
4x Hana Benešová, Kateřina Čechová, Zdeňka Mušinská, Štěpánka Sokolová, Monika Špičková, Štěpánka Klapáčová
2x Renata Černochová, Barbora Procházková, Klára Seidlová, Helena Syrůčková
1x Iva Dembická, Pavlína Dlouhá, Krista Jarošová, Ludmila Jimramovská, Zdeňka Kösslová, Erika Suchovská, Helena Svobodová, Jitka Tesárková, Petra Urbánková  (pozn.: v roce 2011 se na 1. místě umístily dvě atletky)

200 m 
5x Hana Benešová, Denisa Rosolová, Monika Špičková
4x Kateřina Čechová, Štěpánka Klapáčová
3x Erika Suchovská
2x Naděžda Koštovalová, Jana Slaninová 
1x Kristina Bažatová, Alena Bulířová, Renata Černochová, Zuzana Hejnová, Jitka Klímová, Taťána Kocembová, Alena Symerská

400 m (a 300 m)
7x Zuzana Hejnová
4x Helena Fuchsová
2x Jitka Bartoničková, Jitka Birnbaumová, Jana Blažková, Jitka Burianová, Ludmila Formanová, Jarmila Kratochvílová, Hana Slámová
1x Hana Benešová, Alena Bulířová, Martina Hofmanová, Helena Jiranová, Naděžda Koštovalová, Zuzana Machotková, Lenka Masná, Zuzana Moravčíková, Martina Morawská, Markéta Pernická, Marcela Pírková, Denisa Rosolová, Štěpánka Sokolová, Monika Srnková, Erika Suchovská, Marcela Ševčíková, Jana Šlégrová, Radislava Šoborová, Veronika Šťastná, Lada Vondrová

800 m
7x Ludmila Formanová
4x Tereza Čapková
3x Kateřina Hálová, Petra Lochmanová, Diana Mezuliáníková, Milena Strnadová
2x Ivana Kubešová, Jana Šmidáková, Andrea Šuldesová, Ivana Truhlařovská
1x Jitka Cermanová, Hana Čermáková, Anna Filičiová, Drahomíra Fuxová, Helena Jeřábková, Ludmila Marvánová, Lenka Masná, Zuzana Moravčíková, Veronika Mráčková, Eva Novozámská, Božena Sudická, Jana Švejdová, Věra Tylová, Alena Ulrichová

1500 m
6x Marcela Lustigová
4x Ivana Kubešová
3x Renata Hoppová, Kristiina Mäki, Božena Sudická
2x Jana Biolková, Lenka Masná, Andrea Šuldesová, Simona Vrzalová
1x Věra Brücknerová, Jana Červenková, Monika Hamhalterová, Iva Jurková, Vanesa Krejsová, Jana Kučeríková, Věra Kunčická, Michaela Kutišová, Miroslava Margoldová, Ivana Mayerová, Diana Mezuliáníková, Romana Sanigová, Dana Šatrová, Dagmar Šubrtová, Jarmila Urbanová

3000 m
5x Petra Kamínková-Drajzajtlová
4x Věra Kunčická
2x Jana Kadlecová, Jana Kučeríková, Kristiina Mäki, Lucie Müllerová, Květoslava Pecková, Monika Preibischová, Lucie Sárová, Lucie Sekanová
1x Lada Brázdilová, Tereza Čapková, Jana Cieslarová, Michaela Drábková, Monika Hamhalterová, Marie Honzová, Věra Horká, Miriam Kautová, Lucie Maršánová, Renata Prouzová, Lenka Ptáčková, Vlasta Rulcová, Božena Sudická, Andrea Šuldesová, Lenka Švaňhalová, Naděžda Varcabová, Helena Volná, Simona Vrzalová, Lenka Všetečková

60 m př. (a 50 m př.)
12x Lucie Martincová-Škrobáková
5x Monika Schöneuerová
3x Kateřina Cachová, Iveta Rudová
2x Andrea Boklažuková, Blanka Henešová, Michaela Hejnová, Vanda Nováková, Jitka Picková, Nikola Špinová
1x Helena Jiranová, Hana Kohoutová, Lucie Koudelová, Jana Korešová, Zuzana Machotková, Hana Mužíčková, Helena Otáhalová, Petra Seidlová, Milena Tebichová, Jitka Tesárková, Yveta Tesařová

výška
6x Zuzana Kováčiková-Hlavoňová
5x Michaela Hrubá
4x Daniela Chválková, Barbora Laláková, Šárka Nováková, Iva Straková
3x Oldřiška Marešová
2x Věra Bradáčová, Milada Karbanová, Šárka Kašpárková, Věra Skotnická
1x Drahomíra Dryeová, Romana Dubnova, Ivana Geržová, Lada Pejchalová, Nela Severová, Yvona Tichopádová, Alena Varchalová

tyč (vypisuje se od roku 1994)
8x Jiřina Ptáčníková 
7x Pavla Hamáčková-Rybová

5x Daniela Bártová
3x Romana Maláčová
2x Kateřina Baďurová
1x Šárka Mládková

dálka
5x Jana Korešová, Vanda Nováková
4x Ludmila Jimramovská, Denisa Ščerbová-Rosolová
3x Lucie Komrsková, Dagmar Urbánková
2x Martina Darmovzalová-Šestáková, Jitka Kubová, Hana Tasová
1x Lenka Bulanová, Kateřina Cachová, Daniela Caldová, Jana Fáberová, Jarmila Hlubučková, Kateřina Hýsková, Jana Klečková, Eliška Klučinová, Marcela Koblasová, Anna Křížková, Kateřina Líbalová, Jarmila Nygrýnová, Veronika Šádková, Helena Vinařová

trojskok (vypisuje se od roku 1991)
13x Šárka Kašpárková
6x Lucie Májková
5x Martina Darmovzalová-Šestáková
1x Šárka Vachata (Buraňská), Dominika Horniaková, Emma Maštalířová, Monika Špičková, Dagmar Urbánková

koule
11x Jana Kárníková
10x Zdeňka Šilhavá

7x Soňa Vašíčková
6x Markéta Červenková
3x Helena Fibingerová, Věra Pospíšilová
2x Alena Vitoulová
1x Klára Chytrá, Alice Matějková, Dagmar Pešáková, Milada Peterková

4x200 m (1997-2004 a od 2013; v letech 2005-2012 se běhalo 4x400 m)
6x USK Praha
3x Olymp Praha
2x Olymp Brno  
1x Sokol Č. Budějovice, Sokol Plzeň-Petřín, Vítkovice

 

Vytisknout