přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Fanouškovská soutěž k MČR 2016 v Táboře

Vážení fanoušci atletiky,

Ve dnech 17. – 19. června se do Tábora sjede k mistrovství České republiky česká atletická špička, aby bojovala nejen o mistrovské tituly, ale také o limity na evropský šampionát do Amsterdamu a olympijské hry do Ria.

Vstupenky na tuto významnou atletickou událost si můžete zakoupit od 11. května 2016 v síti Ticketportal na www.ticketportal.cz. Z každé zakoupené vstupenky v předprodeji pořadatel věnuje 30 Kč na charitativní účely. Výtěžek bude věnován Domácímu hospicu Jordán, o.p.s.

Pro skalní fanoušky nabízíme ještě možnost zapojit se do naší soutěže a v rámci hesla „Fanoušek je součástí týmu“ přijet podpořit českou atletickou špičku v jejich snažení.

Pravidla soutěže:

-        Vytvořte skupiny minimálně osmi dětí a dvou dospělých (při skupině osmi dětí dostanou dva dospělí vstupenky na oba dva dny šampionátu zdarma. Platí pro všechny zúčastněné skupiny).

-        Vytvořte transparenty, fandítka, trička, nápisy či jiné fanouškovské výtvory, které můžete poté využít přímo na stadionu při fandění vašim favoritům (tematicky není soutěž nijak omezena, jen se držte hesla – Fanoušek je součástí týmu).

-        Přihlášky do soutěže (viz příloha) zašlete do 29. května na e mail: karolinap@atletika.cz

-        Zašlete do 10. června fotografii vašich výtvorů společně s vaší fanouškovskou skupinkou na email: karolinap@atletika.cz

-        Vyhodnotíme poté tři nejlepší skupinky, které přímo na stadionu dostanou za svou snahu speciální ceny od našich reprezentantů.

Fanděte s námi a podpořte naše atlety v jejich boji o posty nejvyšší. 

Vytisknout