přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Listopadová ATLETIKA

LISTOPADOVÁ ATLETIKA
Již 652. číslo časopisu Českého atletického svazu vychází opět celobarevné. Uzavírá se tak 55. ročník časopisu ATLETIKA, jednoho z nejstarších atletických periodik na světě. Na titulní straně najdete fotografie k hlavním článkům časopisu: vyznamenání Dany Zátopkové na Pražském hradě,Velké Pardubické a návratu Ludmily Formanové pod titulkemSysifové z Vodrant.

V časopise je i zpravodajství z 58. kalendářního kongresu EAA, mistrovství světa v půlmaratonu, tradiční evropské a české žebříčky, první část věnovaná mužským kategoriím, specialita našeho časopisu. Běžecké příznivce jistě zaujme článek s titulkem Fenomén běhu. Podíváte se i na mladou atletiku i za zajímavostmi ze světa. V časopise najdete i první informace a fotografie rodící se „nafukovačky“ na Strahově.

Opět je bohatá příloha s první verzí světových tabulek a umístěním českým atletů v první světové stovce. Nabízíme další z kinogramů věnovaných velkým osobnostem světové atletiky, tentokrátHichama El Guerrouje i s odborným komentářem.

Vytisknout