přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Téma týdne

19. 3. 2015

Sekanová a mílař Vitner za krosovou obhajobou

Do Rumburku se poprvé v bezmála padesátileté historii republikového šampionátu vydají vyznavači přespolního běhu. Podobně jako před rokem se jich přihlásilo téměř pět stovek a zažijí tratě v Česku zatím ojedinělém fotbalgolfovém areálu Dymník. Program 46. krosového MČR, v němž v hlavních kategoriích bude z obhájců chybět pouze mezi vytrvalci Kocourek, odstartuje v půl jedenácté a vyvrcholí ve čtyři odpoledne.

25. 12. 2014

Králové a královny V: vrhy a hody

Závěr roku patří i na našem webu bilancování za uplynulou sezónou. Sudý neolympijský rok je specifický v tom, že k přímým konfrontacím některých hvězd nemusí kvůli absenci světového vrcholu vůbec dojít. Na druhou stranu si skutečná veličina globálního významu nemůže dovolit opomíjet Diamantovou ligu – či v případě tohoto dílu, kladivářskou challenge. V šestidílném seriálu završujeme disciplíny v poli.

10. 12. 2014

Králové a královny III: překážky a víceboje

Závěr roku patří i na našem webu bilancování za uplynulou sezónou. Sudý neolympijský rok je specifický v tom, že k přímým konfrontacím některých hvězd nemusí kvůli absenci světového vrcholu vůbec dojít. Ale o to výrazněji mohou zazářit jména, která zůstávala dosud ve stínu. Navíc skutečná veličina globálního významu si nemůže dovolit opomíjet Diamantovou ligu. V šestidílném seriálu se dostáváme do poloviny a zároveň po překážkách činíme víceboji krok z oválu do pole.