přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Splněné nominační požadavky

Splněné nominační požadavky 2019

MISTROVSTVÍ SVĚTA V ATLETICE

27.9. - 6.10. 2019

Doha / QAT

Seidlová Klára USK Praha Uher Jakub 100 m * 11.38
Vondrová Lada Hvězda Pardubice Jón Jaroslav 400 m
51.71
Stewartová Moira Spartak Praha 4 Janoušek Václav 10000 m * 32:57.51
Joglová Marcela VSK FTVS Praha Červinka Pavel maraton
2:36:53
Hejnová Zuzana Dukla Praha Jandová Dana 400 m př.
54.11
Hrubá Michaela USK Praha Ptáčník F. výška
1.94 h
Maláčová Romana USK Praha

Chłond Kacper

tyč
4.56
Švábíková Amálie USK Praha Beran Pavel tyč * 4.40 h
Červenková M. USK Praha Stehlík Petr koule * 17.70
Šafránková Kateřina Dukla Praha Král Dušan kladivo
71.09
Špotáková Barbora Dukla Praha Černý Rudolf oštěp
63.85
Ogrodníková Nikola Dukla Praha Černý Rudolf oštěp
67.40
Šedivá Irena Dukla Praha Železný Jan oštěp * 61.32
Andrejsková Petra Dukla Praha Malát Milan oštěp * 59.55
Cachová Kateřina USK Praha Blažková M. sedmiboj
6034
Drahotová Anežka USK Praha Piták Ivo 20 km chůze
1:27:03-18 / 1:34:27
Veleba Jan Dukla Praha Veleba Jan 100 m * 10.16
Stromšík Zdeněk SSK Vítkovice Vlček Jaroslav 100 m * 10.17
Holuša Jakub Dukla Praha Lewandowski T. 1500 m * 3:36.65
Sasínek Filip AK Hodonín Slezák Antonín 1500 m * 3:36.83
Müller Vít Sokol Hr.Králové Kmínek Jiří 400 m př. * 49.36
Staněk Tomáš Dukla Praha Tylče Jan koule
21.67
Vadlejch Jakub Dukla Praha Železný Jan oštěp
85.78
Veselý Vítězslav Dukla Praha Železný Jan oštěp * 82.85
Doležal Jan PSK Olymp Praha Karas Josef desetiboj * 8142
Sýkora Jiří PSK Olymp Praha Bába Jaroslav desetiboj * 8104
štafeta 4x400 muži



10. místo IWR

*  na pozvání IAAF

 

MISTROVSTVÍ EVROPY KATEGORIE U23

10.- 14.7.2019

Gävle / SWE

Bendová Nikola PSK Olymp Praha Zahořák Miroslav 100 m B 11.68
Vondrová Lada Hvězda Pardubice Jón Jaroslav 400 m A 52.13



400 m př. A 56.78
Hluchá Vendula Sokol Opava Škrabal Jan 800 m A 2:03.95
Chlebiková Aneta TJ TŽ Třinec Černý Vladimír 5000 m A 16:21.33
Vokálová Tereza Dukla Praha Novák Michal 100 m př. A 13.40
Dvořáková Kateřina USK Praha Dvořáková Gabriela 100 m př. B 13.73



dálka B 6.25



sedmiboj B 5671
Bičianová Michaela USK Praha Blažková Martina 400 m př. A 58.50
Jonášová Tereza AK ŠKODA Plzeň Habásko Petr 400 m př. B 59.19
Pertlíková Lucie Atletika Jihlava Blažková Martina 400 m př. B 59.48
Hrubá Michaela USK Praha Pogány Michal výška A 1.86
Pejchalová Lada JAC Brno Bába Jaroslav výška A 1.89
Švábíková Amálie USK Praha Beran Pavel tyč A 4.36
Pražáková Zuzana Sokol Kolín Patera Boleslav tyč B 4.13
Pöschlová Nikola A.C. TEPO Kladno Beran Pavel tyč B 4.13
Záhorová Adéla TJ VS Tábor Couf Jiří dálka B 6.23
Skypalová Kateřina USK Praha Plašilová Lucie kladivo B 64.50
Korečková Adéla Hvězda Pardubice Toušová Iva kladivo A 64.54
Tabačková Nikol Atletika Poruba Železný Jan oštěp A 54.41
Novotná Jana Dukla Praha Dvořáková Gabriela sedmiboj A 5905
Hampl Štěpán Sokol Kolín Morávek Antonín 100 m B 10.48
Foller David VSK Univerzita Brno Plachý Lukáš 3000 m př. B 8:58.06
Vích Damián Dukla Praha Klavrza / Vedra 3000 m př. B 8:58.74
Chrascina Marek TJ TŽ Třinec Kervitcer Jan 3000 m př. B 9:02.10
Ryba David Dukla Praha Novák Michal 110 m př. A 14.02
Kisiala Jan PSK Olymp Praha Svoboda Ludvík 110 m př. A 14.16
Mach Matěj ASK Slavia Praha Šarapatka / Jandová 400 m př. A 51.09
Jelínek Erik PSK Olymp Praha Habásko Petr 400 m př. B 52.13
Bahník Marek Sokol Hr.Králové Ton Svatoslav výška A 2.18
Adámek Josef AK ŠKODA Plzeň Neckář František výška A 2.16

Bárta Dan

Dukla Praha Patera Boleslav tyč B 5.32
Holý David USK Praha Beran Pavel tyč A 5.35
Vodák Ondřej VSK Univerzita Brno Pírek Milan trojskok A 16.21
Hájek Patrik AK ŠKODA Plzeň Maška Vladimír kladivo B 67.05
Kopecký Ondřej AC Pardubice Čechák Jiří desetiboj A 7627
Hlaváč Vít A.C. TEPO Kladno Klesnil Jiří 20 km chůze B 1:28:56

*  výkon je třeba potvrdit výkonnostním požadavkem "B" ČAS

 

MISTROVSTVÍ EVROPY KATEGORIE U20

18.- 21.7.2019

Borås / SWE

Hettlerová Linda AK ŠKODA Plzeň Ryba Jakub 200 m B 24.07
Malíková Barbora TJ Sokol Opava Gellnerová Jana 400 m A 53.61
Koláčková Adéla AK Olymp Brno Klíma Tomáš 5000 m A 17:00.29
Šínová Tereza Elena Atletika Jižní Město Kárský Ladislav 100 m př. A 13.54



dálka B 6.17



sedmiboj B 5451
Štolová Markéta USK Praha Škrobáková Lucie 100 m př. A 13.66
Kerbachová Anna USK Praha Kárský Ladislav 100 m př. A 13.79



sedmiboj A 5541
Jíchová Nikoleta ASK Slavia Praha Šimánek Jindřich 100 m př. A 13.60



400 m př. A 59.79
Veselá Barbora Atletika Stará Boleslav Linhart / Veselá 400 m př. A 59.10
Korelová Kristýna Atletika Stará Boleslav Linhart / Veselá 400 m př. A 59.12
Sajdoková Bára TJ TŽ Třinec Duda Aleš výška A 1.86
Pešová Denisa Sokol Kolín Hlavoňová Zuzana výška A 1.83
Schejbalová Tereza AK ŠKODA Plzeň Ryba / Salzman tyč B 4.05
Hůlková Barbora LIAZ Jablonec Jandová Dana dálka A 6.33
Suchá Linda AK ŠKODA Plzeň Ryba Jakub dálka A 6.28
Koktavá Ivana Atletika Poruba Šuška Stanislav oštěp A 51.39
štafeta 4x100 m
Ruda Jan štafeta 4x100 A 45.25
Němejc Tomáš Sokol České Budějovice Najbrt Tomáš 100 m A 10.55



200 m A 21.27
Vejražka Daniel TJ Klášterec nad Ohří Purmanová V. 200 m A 21.20
Krsek Matěj A.C. TEPO Kladno Větrovcová Hana 400 m A 46.69



200 m B 21.36



100 m A 10.43
Lehar Daniel A.C. TEPO Kladno Větrovcová Hana 400 m A 47.17
Töpfer Ladislav AC Mladá Boleslav Dinga Libor 400 m A 47.34
Davidík Jakub TJ Baník Stříbro Matulka Alexandr 800 m B

1:50.03




1500 m A 3:46.32
Kotyza Daniel VSK Univerzita Brno Kotyza Petr 800 m B 1:50.07



1500 m B 3:48.47
Sasyn René Dukla Praha Sequent Jiří 3000 m A 8:26.24
Hodboď Ondřej SKP Nymburk Veselý Ladislav 3000 m př. A 9:05.96
Merta Sebastián USK Praha Ruda / Rudová 110 m př. A 13.87
Ličman Filip AK ŠKODA Plzeň Ryba Jakub 400 m př. A 51.86
Zajíc Tomáš AC TJ Sl.Slavia UH
Ressler Ivan 400 m př. B* 53.08
Bartoněk Filip PSK Olymp Praha Goroškov Nikolaj tyč B 5.10
Vítek Jakub Sokol Kolín Beran Pavel tyč A 5.15
Kratochvíl Tomáš Sokol Č. Budějovice Couf Jiří dálka A 7.53
Tupý David BAK Bechyně Blažek / Stehlík koule A 19.41
Héža Jakub AK Olomouc Znojil / Stehlík koule B 18.48
Forejt Jakub AK ŠKODA Plzeň Plašilová Lucie disk A 61.75
Forejt Michal AK ŠKODA Plzeň Plašilová Lucie disk A 61.18
Florian Martin AC TJ Jičín Maška Vladimír oštěp A 70.51
Rožnovský Rostislav SSK Vítkovice Černý Vladimír 10 km chůze A 44:03
štafeta 4x100 m
Vlček Jaroslav štafeta 4x100 A 40.33

*   výkon je třeba potvrdit výkonnostním požadavkem "B" ČAS
**  pro start druhého závodníka v disciplíně je nutný výkon hodnoty entry EA

 

EVROPSKÝ OLYMPIJSKÝ FESTIVAL MLÁDEŽE

21.- 27.7.2019

Baku / AZE

Kubíčková Eva AK Olomouc Novotný Robert 100 m
11.92
Šplechtnová Barbora PSK Olymp Praha Habásko Petr 200 m
24.09
Novotná Adéla LIAZ Jablonec Mikulová Eva 200 m
24.40
Štoudková Pavla AK Olymp Brno Sequent Jiří 800 m
2:09.29
Porubčanová Zuzana ASK ELNA Počerady Duffek Pavel 800 m
2:10.75
Sasynová Karolína TJ TŽ Třinec Lubojacki Kamil 1500 m
4:32.56
Hynková Veronika AC Pardubice
2000 m př.
6:57.28
Semecká Eliška TJ Dukla Praha Kupka Dalibor 100 m př.
13.92
Píchalová Barbara AK ŠKODA Plzeň Ryba Jakub 100 m př.
13.72
Babická Tereza Sokol České Budějovice Couf Jiří 400 m př.
61.42



100 m př.
13.68
Krejčiříková Klára AK Olymp Brno Nezdařilová / Ton výška
1.81
Horváthová Michaela AK Olymp Brno Nezdařilová / Ton
výška
1.77
Podlahová Karolína TJ VS Tábor Lubenský Zdeněk tyč
3.96
Šebáková Veronika ASK Slavia Praha Lubenský Zdeněk tyč
3.82
Volná Daniela AC TJ Jičín Semrád Milan dálka
6.05
Brzyszkowská Katrin SSK Vítkovice Lindovský Vladimír koule
15.85
Sičaková Petra TJ Sokol SG Plzeň-P. Sekerák David oštěp
52.13
Bažoutová Klára Atletika Chrudim Jonášová Vladimíra sedmiboj
5428
Martínková Eliška AC Turnov Čermáková Kateřina 5000m chůze
25:18.50
Kubelík Eduard Atletika Jihlava Švec Jiří 100 m
10.86
Plaček Tadeáš VSK Univerzita Brno Kotyza Petr 400 m
48.58
Bix David TJ Znojmo Bix Patrik 400 m
48.61
Davidík Jakub TJ Baník Stříbro Matulka Alexandr 800 m
1:50.03



1500 m
3:46.32
Adensam Nicholas Jan USK Praha Semerád Miroslav 1500 m
3:55.94
Boketta Nico Atletika Jižní Město Kárský Ladislav 1500 m
3:57.08
Hanyk Michal AC Turnov Raichl Miroslav 2000 m př.
6:01.25
Flekač Tomáš AC Pardubice Baar Pavel 110 m př.
14.15
Oberndorfer Tomáš Lokomotiva Břeclav Chlumecký Zbyněk 110 m př.
13.88
Holec Jakub Atletika Stará Boleslav Linhart David 400 m př.
54.90
Kratochvíl Tomáš Sokol České Budějovice Couf Jiří dálka
7.53
Doležálek Jan Hvězda Pardubice Toušová Iva kladivo
76.29
Doubek František AC Jablonec n.N. Rucký Miroslav desetiboj
7450
Mikeš Ondřej AC Pardubice Nosek Miroslav desetiboj
6928

 

 

35. HALOVÉ MISTROVSTVÍ EVROPY

1.-3.3. 2019

Glasgow / GBR


Heindl Martin TJ Dukla Praha Janků Jan st. výška A 2.26
Stromšík Zdeněk SSK Vítkovice Vlček Jaroslav 60 m A 6.64
Hrubá Michaela USK Praha Pogány Michal výška A 1.91
Staněk Tomáš
TJ Dukla Praha
Tylče Jan
koule
A
21.16
Tesař Jan
Atletika Stará Boleslav Tesař Jan st.
400 m
A
46.26
Sasínek Filip AK Hodonín Slezák Antonín 1500 m A 3:42.33



800 m A 1:47.75
Šnejdr Filip
ASK Slavia Praha
Novotný Petr
800 m
A
1:46.99
Maláčová Romana USK Praha Łoś Dariusz
tyč A 4.51
Seidlová Klára USK Praha Uher Jakub 60 m A 7.26
Vondrová Lada Hvězda Pardubice Jón Jaroslav 400 m A 52.67
Maslák Pavel TJ Dukla Praha Kupka Dalibor 400 m A 46.19
Friš Jan TJ Dukla Praha Červinka Pavel 1500 m A 3:41.96
Vrzalová Simona SSK Vítkovice Šulc Augustin 1500 m A 4:05.73



800 m A 2:02.94
Mäki Kristiina PSK Olymp Praha Tunka Pavel 1500 m A 4:12.18
Šorm Patrik TJ Dukla Praha Kupka Dalibor 400 m A 46.83
Müller Vít TJ Sokol Hradec Králové Kmínek Jiří 400 m A 46.63
Desenský Michal TJ Sokol Hradec Králové Habásko Petr 400 m A 46.95
Hejnová Zuzana TJ Dukla Praha Jandová Dana 400 m A 53.03
Švábíková Amálie USK Praha Beran Pavel tyč B 4.35
Hodboď Lukáš TJ Sokol Hradec Králové
Vedra Josef 800 m A 1:48.35
Mezuliáníková Diana PSK Olymp Praha Odvárka Jaromír 1500 m A 4:12.42



800 m A 2:02.50
Juška Radek PSK Olymp Praha Karas Josef dálka A 7.88

 

Vytisknout