přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Kalendář veteránských atletických závodů

Termínová listina mistrovství ČR, Evropy, světa a dalších atletických veteránských závodů na dráze i mimo dráhu.

 

Termínová listina 2020

leden

5.1.           Českolipský Kvakoš, Česká Lípa
8.1:           1.halová středa, Jablonec n.N.
10.1.         1.VZ PAS, Praha-Strahov
15.1.         2.halová středa, Jablonec n.N.
17.1.         2.VZ PAS, Praha-Strahov
18.1.         Jablonecká hala, Jablonec n.N.
18.1.         Veřejné zavody v kryté běžecké dráze, Český Brod
21.1.         1.veřejné závody Olympu, Praha-Stromovka
21.1.         Athletics Indoor Ostrava I, Ostrava-Vítkovice
22.1.         3.halová středa, Jablonec n.N.
25.1.         Přebor Libereckého kraje, Jablonec n.N.
28.1.         2.veřejné závody Olympu, Praha-Stromovka
29.1.         4.halová středa, Jablonec n.N.

únor

5.2.            5.halová středa, Jablonec n.N.
8.2.            Jablonská laťka, Jablonné v Podještědí
9.2.           Halové mistrovství Rakouska, Linz
11.2.         3.veřejné závody Olympu, Praha-Stromovka
12.2.         6.halová středa, Jablonec n.N.
17.2:         5.halové závody, Chrudim
19.2.         7.halová středa, Jablonec n.N.
22.2.         Veřejné zavody v kryté běžecké dráze, Český Brod
22.2.         Halové MČR veteránů ve vícebojích, Jablonec n.N.
23.2.         3.severočesko-saská veteraniáda, Jablonec n.N.
24.2:         6.halové závody, Chrudim
26.2.         8.halová středa, Jablonec n.N.

březen

7.3.            Halové MČR veteránů, Jablonec n.N.
10.3.          Přebor SABZO, Praha-Stromovka
15.-21.3.   Mistrovství Evropy veteránů v hale, Braga, Portugalsko - odloženo na 10.-17.1.2021
20.3.          První vrhačské závody, Přerov - zrušeno
27.-29.3.   Mistrovství Evropy veteránů do vrchu a v trailu, Madeira, Portugalsko - odloženo na 6.-8.11.2020
27.3:          1.jarní házení, Přerov - zrušeno

duben

2.-5.4.      ME veteránů na silnici a v chůzi, Madeira, Portugalsko - odloženo na 29.-31.10.2020 
18.4.         MČR veteránů v chůzi na okruhu, Olomouc - odloženo
25.4.         Libeňská veteraniáda, Praha-Pekařka - odloženo 

květen

16.5.          Chůze na dráze, Rumburk
21.-24.5.   Mezinárodní veteránský běžecký desetiboj - zrušeno
23.5.          Chůze na dráze, Turnov
30.5.          Pražská veteraniáda, Praha-Eden - odloženo
30.5.          Skokanský čtyřboj, Frankenberg - ?

červen

1.6.            Spolu na startu. Bílina až Zábřeh
3.6.            VZ v hodu kladivem a diskem, Praha-Vinohrady
3.6.            Atletická středa, Chrudim
3.6.            3.atletická středa, Brno-Horníkova
3.6.            Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
4.6.            Veřejné závody, Praha-Eden
4.6.            Sprinterský trojboj, Třebíč
6.6.            Libeňská veetraniáda, Praha-Eden
8.6.            VZ v hodu kladivem a diskem, Praha-Vinohrady
9.6.            2.sokolské úterý, Opava
10.6.          Ústecké memoriály, Ústí n. Orlicí
10.6.          Atletická středa, Pacov
10.6.          Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
13.-14-6.   Hradecké víceboje, Hradec Králové

13.6.          3.veřejné závody AK Škoda, Plzeň
13.6.          MČR veteránů v ultramaratonu, Veselice - zrušeno
15.6.         
Veřejné závody, Praha-Nové Butovice
16.6.          2.sokolské úterý, Opava
17.6.          Atletická středa, Pacov
17.6.          Ústecké memoriály, Ústí n. Orlicí
17.6.          Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky

18.6.          Veřejné závody - sprinterský trojboj, Praha-Děkanka
18.6.          Třebíčské hody, Třebíč
19.6.          Veřejné závody, Praha-Eden
20.6.          Karlovarský mítink, Karlovy Vary
20.6.          Jičínské memoriály,2020, Jičín
20.6.          Saský pohár ve skoku o tyči, Frankenberg
20.6.          Mezistátní utkání veteránů v atletice, Leibnitz, Rakousko - odloženo na r. 2021
23.6.          3.sokolské úterý, Opava
24.6.          Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
26.-27.6.   Přebor Prahy na dráze, Praha-Eden
27.6.          8.mítink Plzeňského kraje, AK Škoda Plzeň
30.6.          4.sokolské úterý, Opava

červenec

4.7.            Západočeská veteraniáda, Plzeň-Petřín
6.7.            Východočeská veteranída, Nová Paka - zrušeno
8.7.            Atletická středa, Pacov
10.7.         Veřejné závody, Praha-Eden
11.7.          Jandíkův šestiboj, Litomyšl
14.7.          4.letmí házení, Přerov
20.7.-1.8.  Mistrovství světa veteránů na dráze, Toronto, Kanada - zrušeno
22.7.          Atletická středa, Pacov
22.7.          Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
25.7.          Ústecké vrhy, Ústí n.L.
26.7.          20.Šumperský Šikula, Šumperk
26.7.          MČR veteránů v běhu do vrchu, Kozubová - zrušeno
27.7.          Atletické pondělí, Litomyšl
29.7.          Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
30.7.          1.kolínský vrhačský čtvrtek, Kolín
30.7.          Kolínský tyčkařský čtvrtek, Kolín
31:7.          Pražské memorály, Praha-Eden
31.7.          Běžecký mítink Jiřího Sýkory, Opava

srpen

1.8.            Mistrovství ČR veteránů v chůzi na okruhu, Olomouc
1.8.           
Vrhačský pětiboj Liberec Open 2020, Liberec
1.8.            Letní mítink Velká cena Litomyšle
3.8.            4.prázdninový mítink, Brno
4.8.            4.sokolské úterý, Opava
5.8.            Atletická středa, Břeclav
8.8.            Libeňská skokanská veteraniáda, Praha-Pekařka
11.8.          Chomutovské úterý, Chomutov
12.8.          Atletická střda, Břeclav
14.-16.8.   Masters Europa Lovosice 2020
15.8.          Mistrovství ČR veteránů ve vrhačském pětiboji, Kolín
15.8.          Mítink Zlín 2020
15.8.          70.ročník Velké ceny Sokola Opava
16.8.          Velká cena T
řebíče
19.8.          Prázdninový mitink, Karlovy Vary
19.8.          4.vrhačské kontrolní závody, Jablonec n.N.
19.8.          Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
19.8.          Vítkovický atletický mítink, Ostrava-Vítkovice
21.8.          6,veřejné závody, Kolín
23.8.          40.Pražská veteraniáda, Praha-Eden - z techn. důvodů přesunuto na 20. září !!!
26.8.          5.vrhačské kontrolní závody, Jablonec n.N.
26.8.          7.veřejné závody, Kolín
26.8.          Atletická středa, Chrudim
26.8.          Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
26.8.          Atletická středa, Třebíč
27.8.          2.kolínský vrhačský čtvrtek, Kolín
29.8.          Mistrovství ČR veteránů na dráze, Pacov
29.8.          Rieter mítink, Ústí n.O.
29.8.          2.prázdninový mítink, Zábřeh
30.8.          Zahajovací závody, Stará Boleslav
31.8.          Velká cena Kolína

září

1.9.            5.sokolské úterý, Opava
2.9.           1.atletická středa, St.Boleslav
4.-6.9.       Mistrovství světa veteránů v běhu do vrchu, Stubai, Rakousko - odloženo na r. 2021
5.-6.9.       MČR veteránů ve vícebojích, Litomyšl
5.9.            Vrhačská sobota, Brno-Žabovřesky
7.9.            Atletické pondělí, Litomyšl
8.9.            Zlatá tretra, Ostrava-Vítkovice (100m veteráni zrušeno)
9.9.            2.atletická středa, St.Boleslav
9.9.            Atletická středa, Pacov
10.9.          3.kolínský vrhačský čtvrtek, Kolín
10.9.          Vrhačský sokolský čtvrtek, Opava
13.9.          Velká cena Litvínova a Meziboří, Litvínov
16.9.          3.atletická středa, St.Boleslav
17.9.          Vrhačský trojboj, Praha-Kotlářka
19.9.          Utkání veteránských krajských družstev, Třebíč
19.9.          Vrhačská sobota, Brno-Žabovřesky
20.9.          Pražská veteraniáda, Praha-Eden
22.9.          Vrhačský trojboj, Praha-Juliska
23.9.          4.atletická středa, St.Boleslav
23.9.          Atletická středa, Pacov
24.9.          Vrhačský trojboj, Třebíč
25.-27.9.   Mezinárodní veteránské víceboje, Stendal
27.9.          10.atletická neděle, Prachatice
28.9.          MČR veteránů v běhu na 10 km, Běchovice-Praha
30.9.          Veřejná vrhačská středa, Trutnov
30.9.          Atletická středa, Chrudim

říjen

3.10.         MČR veteránů v půlmaratonu, Písek - zrušeno
3.-4.10.    76.ústecký desetiboj, Ústí n. Orlicí
3.-4.10.    Podzimní víceboje, Třinec
4.10.         LIbeňská běžecká veteraniáda, Praha-Eden
5.10.         Atletické pondělí, Litomyšl
7.10.         Atletická středa, Pacov
7.10.          Atletická středa, Chrudim
10.10.       Vrhačská sobota, Brno-Žabovřesky
17.10.       Moravská veteraniáda, Opava
17.10.       MČR veteránů v klasickém pětiboji, Praha-Kotlářka - zušeno
18.10.       Víceboj smíšených dvojic, Praha-Kotlářka - zrušeno
19.10.       Atletické pondělí, Litomyšl
24.10.       2.kolínský vrhačský pětiboj, Kolín
24.10.       Vrhačská sobota - vrhačský pětiboj, Brno-Žabovřesky
25.10.       MČR veteránů v krosu, Jaroměř  - zrušeno
28.10.       Sotorama 2020, Brno-Žabovřesky
29.-31.10. ME veteránů v silničním běhu a chůzi, Funchal, Madeira
31.10.       MČR veteránů v maratonu, Velké Bílovice - zrušeno

listopad

6-8.11.      ME veteránů v běhu do vrchu a horském trailu, Porte Moniz, Madeira
7.11.         Veřejné zavody v kryté běžecké dráze, Český Brod

prosinec

12.12.       Veřejné zavody v kryté běžecké dráze, Český Brod

 

Termínová listina 2021

leden

!0.-17.1.    Mistrovství Evropy veteránů v hale, Braga, Portugalsko - zrušeno

duben

6.-12.4.       Mistrovství světa veteránů v hale, Edmonton, Kanada - zrušeno

květen

15.-30.5.    Světové veteránské hry, Kansai, Japonsko
28.-30.5.     Mistrovství Evropy veteránů do vrchu a v trailu, Val Tramontina, Itálie

červenec

3.-10.7.     Mistrovství Evropy veteránů  na dráze, Tampere, Finsko

září

3.-5.9.      Mistrovství světa veteránů v běhu do vrch, Stubai, Rakousko

Termínová listina 2022

květen

20.-22.5.     ME veteránů na silnici, Basilej Švýcarsko

srpen

16.-28.8.     Mistrovství světa veteránů  na dráze, Gothenburg, Švédsko



Podrobnou termínovku běhů mimo dráhu naleznete na adrese:
http://www.behej.com/terminovka

Vytisknout