přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Kalendář veteránských atletických závodů

Termínová listina mistrovství ČR, Evropy, světa a dalších atletických veteránských závodů na dráze i mimo dráhu.

 

Termínová listina 2019

leden

5.1.        .   Zahajovací závody, Ostrava-Vítkovice
7.1.           1.halové závody, Chrudim
9.1.           1.veřejné závody Olympu, Praha-Stromovka
9.1.           1.halová středa, Jablonec n.N.
11.1:         1.veřejné závody PAS, Praha-Strahov
14.1.         2.halové závody, Chrudim
16.1.         2.veřejné závody Olympu, Praha-Stromovka
16.1.         2.halová středa, Jablonec n.N.
18.1.         2.veřejné závody PAS, Praha-Strahov
19.1.         Jablonecká hala, Jablonec n.N.
19.1.         Veřejné atletické závody v kryté běžecké dráze, Český Brod
19.1.         Halové závody AC Pardubice
19.1.         Zahajovací závody, Olomouc
22.1.         3.veřejné závody Olympu, Praha-Stromovka
23.1.         3.halová středa, Jablonec n.N.
24.1.        Athletics Indoor Ostrava I, Vítkovice
26.1:         Přebor LK., Jablonec n.N.
28.1.         3.halové závody, Chrudim
30.1.         4.halová středa, Jablonec n.N.

únor

2.2.            Veteránský halový mítink, Fürth
2.-3.3.       Přebor Prahy v hale, Praha-Stromovka
3.2.            Otevřené halové mistrovství, Halle
5.2.            Athleics Indoor Ostrava II, Vítkovice
6.2.            5.halová středa, Jablonec n.N.
9.2.           Veteránský mítink, Walbrzych
11.2.         4.halové závody, Chrudim
13.2.         4.veřejné závody Olympu, Praha-Stromovka
13.2.         6.halová středa, Jablonec n.N.
16.2.         Halové mistrovství Slovenska veteránů, Bratislava
16.2.         Veřejné atletické závody v kryté běžecké dráze, Český Brod
17.2.         Memoriál K. Líbala, Jablonec n.N.
17.2.         Otevřené halové mistrovství, Berlín
18.2.         5.halové závody, Chrudim
20.2.         7.halová středa, Jablonec n.N.
21.2.         Otevřené mistrovství Otrokovic
24.2.         Halové MČR veteránů ve vícebojích, Jablonec n.N.
25.2.         6.halové závody, Chrudim

březen

9.3.            Mistrovství ČR veteránů v hale, Jablonec n.N.
13.3.         Přebor SABZO, Praha-Stromovka
16.3.         Veřejné atletické závody v kryté běžecké dráze, Český Brod
24.-30.3.    Mistrovství světa veteránů v hale, Toruň, Polsko

duben

13.4.          Mistrovství ČR veteránů v chůzi na okruhu, Olomouc
15.4.          Atletické pondělí, Litomyšl
17.4.          1.veřejná atletická středa, Trutnov
17.4.          Atletická středa, Chrudim
17.4.          II.atletická středa, Zlín
19.4.          Mistrovství ČR veteránů v půlmaratonu, Olomouc
20.4.          1.vrhačský petiboj, Kolín
27.4.          Mistrovství ČR veteránů do vrchu, Horní Maršov
27.4.          Libeňská veteraniáda, Praha-Pekařka 
27.4.          7.atletická neděle, Prachatice
29.4.          1.veřejné závody PAS, Praha-Děkanka
29.4.          Atletické pondělí, Litomyšl
30.4.          Kladivo na čarodejnice, Praha-Král.Vinohrady
30.4.          Zahajovací zévody, Kladno

květen

1.5.             Májové závody, Ústí n. L.
1.5.             Prvomájové závody, Karlovy Vary
1.5.             Polabské závody, Kolín
1.5.             Májový vrhačský mítink, Brno-Žabovřesky
1.5.             Přerovský pětiboj, Přerov
1.5.             Májové závody, Frýdek-Místek
3.5.             3.veřejné závody PAS, Praha-Eden
4.-5.-5.       Víceboje na Děkance, Praha-Děkanka
5.5.             Chodovská tretra, Chodov
6.5.             Atletické pondělí, Litomyšl
7.5.             4.veřejné závody PAS, Praha-Eden
7.5.             Veřejné závody, Pardubice
8.5.             Sokolské metání - vrhačský 5boj, Brno-Žabovřesky
11.5.           Mistrovství ČR veteránů v ultramaratonu, Staré Splavy
11.-12.5.    Přebor Prahy, Praha-Juliska
14.5.           Veřejné závody, Pardubice
14.5.           2.sokolské uterý, Opava
15.5.           Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
16.5.           Veřejné závody, Jihlava
19.5.           Májový mítink na dráze, Nové Něsto na Moravě
20.5.           Atletické pondělí, Litomyšl
21.5.           Veřejné závody, Pardubice
22.5.           Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
23.5.           Vrhačský trojboj, Třebíč
23.-25.5.    Mistrovství Evropy veteránů v běhu do vrchu, Jánské Lázně
23.5.           2.vrhačský čtvrtek, Kolín
28.5.           3.sokolské úterý, Opava
28.5.           Memoriál L. Daňka, Turnov
29.5.           Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
30.5.           5.veřejné závody PAS, Praha-Eden
30.5.-1..6.  36.mezinárodní běžecký desetiboj, Sömmerda

červen

1.6.            Mezinárodní veteránské víceboje, Stendal
1.6.            Pražská veteraniáda, Praha-Eden
1.6.            Veřejné závody, Jihlava
1.6.            Memoriáll Květoslava Tichavského, Uherské Hradiště
3.6.            Memoriál Josefa Oldložila, Praha-Juliska (1500m veteráni)
3.6.            Atletické pondělí, Litomyšl
4.6.            Veřejné závody, Pardubice
4.6.            4.sokolské úterý, Opava
5.6.            Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
6.6.            Sprinterský trojboj, Třebíč
8.6.            Jaroměřský hodinový desetiboj. Jaroměř
8.6.            Veřejné závody, Jihlava
9.6.            Sprinterský trojboj, Říčany
11.6.          Veřejné závody, Pardubice
12.6.          Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
15.6.          Mistrovství ČR veteránů na dráze, Svitavy
15.6.          Veřejné závody, Jihlava
18.6.          Atletický mítink královského města Kadaň
18.6.          5.sokolské úterý, Opava
19.6.          Atletická středa, Chrudim
19.6.          Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky

20.6.          3.vrhačský čtvrtek, Kolín
20.6.          Zlatá tretra (100m veteráni), Ostrava-Vítkovice
24.6.          Atletické pondělí, Litomyšl
25.6.          Pardubický atletický mítink, Pardubice
26.6.          Atletická středa, Chudim
26.6.          Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
28.6.          Atletický pátek, Prostějov

červenec

3.7.            Vlašimské memoriály a víceboje, Vlašim
5.7.            Veřejné závody, Pacov
6.7.            Západočeská veteraniáda,. Plzeň
10.7.         1.ateltická středa, Břeclav
13.7.          Kladno hází a Kladenské memoriály, Kladno
13.7.          Východočeská veteraniáda, Nová Paka
13.-14.7.  Cena Pacova ve vícebojích, Pacov
15.7.         1.prázdninový mítink, Brno
16.7.         1.prázdninové úterý, Znojmo
17.7.         Velká cena Tábora
17.7.          Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
17.7.          2.atletická středa, Břeclav
20.7.          Mezistátní utkání veteránů, Maďarsko
20.7.          Velká cena Nového Města nad Metují
22.7.          2.prázdninový mítink, Brno
24.7.          Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
26.7..-4.8.  Evropské veteránské hry, Torino, Itálie
27.6.          Veřejné závody, Jihlava
28.7.          Jandíkův šestiboj, Litomyšl
29.7.          3.prázdninový mítink, Brno
30.7.          2.prázdninové úterý, Znojmo
31:7.          3.atletická středa, Břeclav

srpen

3.8.            Letní mítink VC Litomyšle
5.8.            4.prázdninový mítonk, Brno
6.8.            6.sokolské úterý, Opava
7.8.            4.atletická středa, Břeclav
12.8.          5.prázdninový mítink, Brno
13.8.          3.prázdninové úterý, Znojmo
14.8.          5.atletická středa, Břeclav
17.8.          Chodská 1500, VC na 100m,  Domažlice
17.8.          Libeňská skokanská veteraniáda, Praha-Pekařka
17.8.          Bílinská půlka, Bílina
17.8.          2.vthačský pětiboj, Kolín
17.8.          Rieter atletický mítink, Ústí nad Orlicí
17.8.          Zlín 2019, Zlín
17.8.          Velká cena Sokola Opava
18.8.          Velká cena Třebíče
20.8.          Velká cena Chebu
20.8.          7.veřejné závody PAS, Praha-Eden
20.8.          7.sokolské úterý, Opava
21.8.          1.atletická středa, Houštka
21.8.          Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
23.8.          Večerní závody, Děčín
24.8.          Jihočeská veteraniáda, Písek
26.8.          Atletické pondělí, Litomyšl
28.8.          2.atletická středa, Houštka
30.8.          Podblanická tretra, Vlašim
28.8.          Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
31.8.          Memoriál V. Kočí ve vrhu koulí a rámcové závody, Děčín
31.8.          Velká cena Pacova
 

září

4.9.           š.atletická středa, Houštka
4.9.            Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
5.-15.9.     Mistrovství Evropy veteránů na dráze, Benátky, Itálie
5.9.            4.vrhačský čtvrtek, Kolín
5.9.            Královéhradecké memoriály, Hradec Králové
10.9.         8.veřejné závody PAS, Praha-Juliska
11.9.          Sprinterský trojboj, Praha-Kotlářka
11.9.          4.atletická středa, Houštka
11.9.          Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
15.9.          Veřejné závody, Jihlava
16.9.          Atletické pondělí, Litomyšl
17.9.          9.veřejné závody PAS, Praha-Juliska
17.9.          Sprinterský trojboj, Třebíč
19.9.          Veřejné závody, Jihlava
19.9.          Vrhačský trojboj, Třebíč
21.9.          Mistrovství ČR veteránů na 10km, Zlín
21.9.          Mistrovství ČR veteránů ve vrhačských vícebojích, Brno-Žabovřesky
21.9.          Memoriál J.Pelikána ve sprint. trojboji, Hodonín
22.9.          8.atletická neděle, Prachatice
22.9.          Jičínské memoriály, Jičín
23.9.          10.veřejné závody PAS, Praha-Děkanka
25.9.           Atletická středa, Chrudim
25.9.           Veřejné závody ve sprinterských vícebojích
27.-29.9.    Mistrovství světa veteránů do vrchu, Gagliano del Capo, Itálie
28.-29.9.    Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích, Litomyšl
28.9.           Jednodenní víceboj, Kladno
28.9.           Veřejné závody, Pacov
28.9.           Vrhačský víceboj, Humpolec
30.9.           Atletické pondělí, Litomyšl

říjen

2.10.          Atletická středa, Chrudim
5.10.          Mistrovství ČR veteránů v krosu, Zvole u Prahy
5.10.          Vrhačská sobota, Brno-Žabovřesky
5.-6.10.     Podzimní víceboje, Třinec
9.10.           Kotlářská míle a desítka, Praha-Kotlářka
12.10.        Mistrovství ČR veteránů v maratonu, Praha-Stromovka
12.10.        Vrhačská sobota, Brno-Žabovřesky
12.10.        Moravská veteraniáda, Opava
14.10.        Atletické pondělí, Litomyšl
19.10.        Mistrovství ČR veteránů v klasickém pětiboji, Praha-Kotlářka

19.10.        Vrhačská sobota, Brno-Žabovřesky
20.10.        Smíšené víceboje, Praha-Kotlářka
26.10.        3.vrhačský pětiboj, Kolín
26.10.        Sotorama 2019, Brno-Žabovřesky

listopad

 23.11.          Veřejné atletické závody v kryté běžecké dráze, Český Brod

prosinec

14.12.          Veřejné atletické závody v kryté běžecké dráze, Český Brod


Termínová listina 2020

červenec

20.7.-1.8.   Mistrovství světa veteránů na dráze, Toronto, Kanada

srpen

21.-23.8.   Masters Europa Lovosice 2020


Termínová listina 2021

květen

15.-30.5.    Světové veteránské hry, Kansai, Japonsko



Podrobnou termínovku běhů mimo dráhu naleznete na adrese:
http://www.behej.com/terminovka

Vytisknout