přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Kalendář veteránských atletických závodů

Termínová listina mistrovství ČR, Evropy, světa a dalších atletických veteránských závodů na dráze i mimo dráhu.

Termínová listina 2022

leden  

24.1.            2.halový závod, Chrudim
26.1.            4.halová středa, Jablonec n.N.
29.1:            Veřejné závody dospělých, Praha-Olymp           

únor

5.2:              5.halová středa, Jablonec n.N.
7.2.              3.halový závod, Chrudim
9.2.              6.halová středa, Jablonec n.N.
12.2.            Veřejné halové závody, Praha-Strahov
16.2:            7.halová středa, Jablonec n.N.
19.-20.2.     MS v krosu, Bathurst, Austrálie - zrušeno
20.-27.2 .    ME veteránů v hale, Braga, Portugalsko     Technický manuál    Příletový formulář
20.2.            Veřejné halové závody, Český Brod
21.2:            4.halové závody, Chrudim
23:2.            8.halová středa, Jablonec n.N.
26.2.            Halové MČR veteránů ve vícebojích, Jablonec n.N.

březen

12.3.            Halové MČR veteránů, Ostrava-Vítkovice

duben

11.4.            Atletické pondělí, Litomyšl
12.4.            1.jarní házení, skákání a běhání, Přerov
15.4.            MČR veteránů v chůzi, Olomouc
16.4.            Velikonoční víceboje 2022, Lovosice
22.4.            Aprílové vrhání, Frýdek-Místek
23.4,            Libeňská veteraniáda, Praha-Pekařka
23.4.            Zahajovací závody, Bílina
25.4.            Atletické pondělí, Litomyšl
26.4.            1.atletické úterý, Houštka
26.4.            1.Sokolské úterý, Opava
27.4.            Atletická středa, Chrudim
30.4.            Kladivo na čarodejnice, Praha-Vinohrady
30.4.-1.5.    Svitavské víceboje, Svitavy

květen

1.5.              Polabské závody, Kolín
1.5.              Přerovský víceboj, Přerov
1.5.              Májové závody, Frýdek-Místek
3.5.              Atletické úterý, Houštka
4.5.             2.jarní házení, skákání a běhání, Přerov
5.5.              Vrhačský trojboj, Třebíč
7.5.              MČR veteránů v krosu, Třebíč-Hostákov
8.5.              Sokolské metání-vrhačský pětiboj, Brno-Žabovřesky
10.5.            3.atletické úterý, Houštka
12.-15.5.     ME veteránů na silnici, Groseto, Itálie
13.-29.5,     Světové veteránské hry - WMG, Kansai, Japonsko - odloženo na r. 2023
16.5.            Atletické pondělí, Litomyšl
18.5.            Atletická středa, Pacov
18.5.            Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
20.5.            Májové vrhy, Frýdek-Místek
20.-21.5.     Přebor Prahy, Praha, Juliska
21.5.            Mezistátní utkání veteránů, Leibnitz, Rakousko

21.-22.5.     Hradecké víceboje, Hradec Králové
22.5.            MČR veteránů v půlmaratonu, Zábřeh
22.5.            Májový mítink, Nové Město na Moravě
24.5.            Memoriál Ludvíka Daňka, Turnov
25.5.            Atletická středa, Čtyři Dvory
25.5.            Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
26.-29.5.     Běžecký desetiboj, Postupim

27.-29.5.    Mezinárodní vícebojařský mítink, Stendal, Německo
28.5.           Zvolský běh - Memoriál Karla Matznera, Zvole
31:5.            Zlatá tretra, Otsrava-Vítkovice (100m veteráni)

červen

1.6.               Atletická středa, Chrudim
1.6.               Atletická středa, Pacov
4.-5.6.           MČR veteránů na dráze, Rumburk
6.6.               Memoriál J. Odložila, Praha-Juliska (1500m veteráni)
8.6.               3.vrhačská středa, Jablonec n.N.
8.6.               Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
14.6.             Pardubický atletický mítink, Pardubice
15.6.             Atletická středa, Pacov
15.6.             Ústecké memoriály, Ústí n. O.
15.6.             Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
16.6.             Veřejné závody PAS, Praha-Eden
20.6.             Atletické pondělí, Litomyšl
21.6.             Veřejné závody PAS, Praha-Janského
21.6.             4.Sokolské úterý, Opava
22.6.             Atletická středa, Chrudim
22.6.             1 letní házení, skákání a běhání, Přerov
22.6.             Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
24.6.             Letní házení, Frýdek-Místek
29.6.             Atletická středa, Pacov
29.6.             2 letní házení, skákání a běhání, Přerov
29.6.             Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
29.6.-10.7.   MS veteránů na dráze, Tampere, Finsko

červenec

1.7.              Pražské memoriály, Praha-Eden
2.7.              Západočeská veteraniáda, Plzeň-Petřín
3..7.             MČR veteránů v běhu do vrchu, Lochovice-Plešivec
8.-10.7.        ME veteránů do vrchu a v trailu, Chambery, Francie
10.7.            1.prázdninový mítink, Brno
12.7.            1.prázdninové úterý, Znojmo
13.7.            Skokanská středa, Břeclav
16.-17.7.     Cena Pacova ve vícebojích, Pacov
16.7.            7.veřejný přebor města Karviné
16.7.            Otevřené mistrovství Slovenska veteránú na dráze, Nitra
16.7.            Mezistátní utkání ČR-SR veteránů ve skocích, Nitra  přihlášky
18.7.            2.prázdninový mítink, Brno
20.7.            Atletická vrhačská středa, Trutnov
20.7.            3.letní házení, skákání a běhání, Přerov
23.7.            Pražská veteraniáda, Praha-Eden
23.7.            Prázdninové házení, Lovosice
23.7.            Svitavský prázdninový míting, Svitavy
25.7.            3.prázdninový mítink, Brno
26.7.            2.prázdninové úterý, Znojmo
26.7.            1.atletické úterý, Ostrava-Vítkovice
27.7.            Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
27.7.            4.letní házení, skákání a běhání, Přerov
30.7.            Jandíkův šestiboj, Litomyšl

srpen

1.8.             4.prázdninový mítink, Brno
3.8.             Běžecká středa, Břeclav
6.8.             Libeňská skokanská veteraniáda, Praha-Pekařka
6.8.             Velká cena Litomyšle a 100 let atletiky v Litomyšli
7.8.             MČR veteránů v dlouhém horském běhu, Janské Lázně
9.8.             Chomutovské úterý, Chomutov
9.8.             2.atletické úterý, Ostrava-Vítkovice
9.8.             3.prázdninové úterý, Znojmo
10.8.           5.letní házení, skákání a běhání, Přerov
12.-14.8.     MAELO 2022, Lovosice
13.8.           Bílinská půlka, Bílina
13.8.           Vrhačský pětiboj, Kolín
13.8.           Memoriál Květoslava Tichavského, Uherské Hradiště
14.8.           Velká cena Třebíče
17.8.           Vrhačská středa, Plzeň
17.8.           Vrhačská středa, Břeclav
18.8.           Vrhačský čtvrtek, Kolín
24.8.           1.atletická středa, Houštka
24.8.           Atletická středa, Chrudim
24.8.           1.atletická středa, Pacov
24.8.           Atletická vrhačská středa, Brno-Žabovřesky
24.8.           6.letní házení, skákání a běhání, Přeorv
26.8.           Večerní závody na dráze, Děčín
27.-28.8.     MČR veteránů ve vícebojích, Litomyšl
29.8.           Atletické pondělí, České Budějovice
29.8.           Atletické pondělí, Litomyšl
29.8.           5.prázdninový mítink, Brno
30.8.           Rieter mítink, Ústí n. Orlicí
31.8.           2.atletická středa, Houštka
31.8            7.letní házení, skákání a běhání, Přerov

září

1.9.             Vrhačský čtvrtek, Kolín
2.-4.9.         MS veteránů v běhu do vrchu (nahoru -dolu), Clonmel, Irsko
4.9.             22.Šumperský Šikula, Šumperk
6.9.             Sprinterský trojboj, Třebíč
7.9.             3.atletická středa, Houštka 
10.9.           MČR veteránů ve vrhačském pětiboji, Kolín
10.9.           Atletické závody na Skalce, Česká Třebová
12.9.           Atletické pondělí, Litomyšl
14.9.           4.atletická středa, Houštka
14.9.           Atletická středa, Pacov
18.9.           Jičínské memoriály, Jičín
21.9.           Veřejné závody PAS, Aktis Praha
22.9.           Veřejné závody ve sprinterském trojboji, Ústí n.O.
22.9.           Vrhačský trojboj, Třebíč
23.-25.9.    Mezinárodní mistrovství Rakouska veteránů, Klagenfurt
24.9.           Vrhačská sobota, Brno-Žabovřesky
25.9.           MČR veteránů na silnici, Běchovice-Praha
27.-28.9.    Podzimní liberecké víceboje, Liberec
28.9.           Atletická středa, Pacov
28
.9.           Memoriál Karla Koláře, Jindř.Hradec
28.9.           Memoriál Karla Stloukala-vrhačský trojboj, Blansko

říjen

1.-2.10.      78.Ústecký desetiboj, Ústi n.O.
7.10.           Podzimní házení, Frýdek-Místek
8.10.           Libeňská běžecká veteraniáda, Praha-Pekařka
8.10.           Rozloučení se sezónou na dráze, Pacov
8.10.           Vrhačská sobota, Brno-Žabovřesky
8.10.           Moravská veteraniáda, Opava
10.10.         Atletické pondělí, Litomýšl
12.10.         Atletická středa, Chrudim
15.10.         MČR veteránů v klasickém pětiboji, Praha-Kotlářka
16.10.         Víceboj smíšených dvojic, Praha-Kotlářka
19.10.         1.podzimní házení, skákání a běhání, Přerov
22.10.         Vrhačská sobota, Borno-Žabovřesky
22.10.         Loučení s oválen, Frýdek-Místek
28.10.         Vrhačský pětiboj, Kolín
29.10.         MČR veteránů v maratonu, Velké Bílovice

Termínová listina 2023

leden  

22.1.            ME veteránů v maratonu + mezinárodní mítink, Madeira, Portugalsko

březen  

4.3.             Halové MČR veteránů, Jablonec n. N.
26.3-1.4.    Halové MS veteránů, Toruň, Polsko

červenec  

6.-9.7.       ME veteránů v běhu do vrchu a trailu, Adelbden, Švýcarsko

září  

21.9.-1.10. ME veteránů na dráze, Pescara, Itálie

Termínová listina 2024

březen  

16.-23.3.   Halové ME veteránů, Toruň, Polsko

květen  

3.-5.5.       ME veteránů v běhu do vrchu a trailu, Madeira, Portugalsko (ve schvalování)
10.-12.5.  ME veteránů na silnici, Porto Santo, Portugalsko (ve schvalování)

září 

xxx.9.         MS veteránů na dráze, Göteborg, Švédsko


Podrobnou termínovku běhů mimo dráhu naleznete na adrese:
http://www.behej.com/terminovka

Vytisknout