přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Časopis Atletika

ATLETIKA, váš užitečný rádce a příjemný společník

Jediné atleticky specializované tištěné periodikum u nás se může pochlubit téměř sedmdesátiletou tradicí. Najdete v něm přehledně zpracované informace z nejdůležitějšího dění na především domácí, ale i světové atletické scéně, ale i nadčasové články o královně sportů.

Od roku 2010 vychází ATLETIKA čtyřikrát do roka místo původní měsíční periodicity.

  • V tištěné podobě je nejvýhodněší získat magazín jako roční předplatné, které činí 275 Kč včetně poštovného. Nejsnáze si jej rezervujete prostřednictvím SMS (cena 3 Kč, poté je třeba ještě uhradit předplatné 275 Kč) a tímto způsobem je možné objednat si také jednotlivé číslo (zde již cena zprávy 99 Kč zahrnuje objednávku + poštovné). S ohledem na EET už není možné získat časopis za hotové peníze v redakci, lze si však předplacený časopis vyzvednout. (Atleti zařazení do reprezentačních výběrů nebo SCM pro daný rok dostávají časopis zdarma.)
  • ATLETIKU lze zakoupit také v elektronické verzi pro počítače, iPady či chytré telefony přes Alza media (dříve Publero) www.alza.cz/media (přímý odkaz zde). Cena jednoho kusu je zde snížena na 59 Kč, roční předplatné pak na 220 Kč.

Podrobnosti, jak časopis získat, viz menu vlevo nebo klik na atletika.cz/predplatne.

Vytisknout