přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Časopis Atletika

ATLETIKA, váš užitečný rádce a příjemný společník

Jediné atleticky specializované tištěné periodikum u nás se může pochlubit téměř sedmdesátiletou tradicí. Najdete v něm přehledně zpracované informace z nejdůležitějšího dění na především domácí, ale i světové atletické scéně, ale i nadčasové články o královně sportů.

Od roku 2010 vychází ATLETIKA čtyřikrát do roka místo původní měsíční periodicity.

  • V tištěné podobě je nejvýhodněší získat magazín jako roční předplatné, které činí 275 Kč včetně poštovného. S ohledem na zrušení EET k 1. lednu 2023 lze znovu zakoupit časopis osobně v hotovosti (jednotlivé číslo, předplatné) v redakci na adrese Na Pískách 2583/8, 160 00 Praha 6 – Dejvice. Také si lze předplacený časopis (po převodu na účet) vyzvednout. (Atleti zařazení do reprezentačních výběrů nebo SCM pro daný rok dostávají časopis zdarma.)
  • ATLETIKU lze zakoupit také v elektronické verzi pro počítače, iPady či chytré telefony prostřednictvím portálu Digiport (sekce sport na www.digiport.cz). V takovém případě je cena jednotlivého čísla čísla snížena na 55 Kč, předplatné na 179 Kč. Všechny digitalizovaná vydání najdete níže.

Podrobnosti, jak časopis získat, viz menu vlevo nebo klik na atletika.cz/predplatne.

Všechna digitalizovaná vydání ke koupi (od 4/2011)

Vytisknout