přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

18. května 2018, 21:51

Upravené statistiky na webu a Karta atleta

Od 18. května bude na webu atletika.cz fungovat upravená verze statistických dat. Statistiky budou upraveny jak graficky, tak především obsahově. Budou řazené podle disciplín. Promítnou se v nich zvlášť výkony měřené s regulérní podporou větru, bez měřené podpory větru, s nedovolenou podporou větru a ručně měřené časy.

Příznakem * budou ve statistikách v nejbližších dnech označeny výkony měřené necertifikovaným zařízením (kamera, větroměr). Povinnost používat cílovou kameru s platnou certifikací, ne starší než 4 roky, pramení z pravidla 165.14 Pravidel atletiky a povinnost používat kalibrovaný větroměr je dána pravidlem 163.8 Pravidel atletiky a pro soutěže ČAS i soutěžním řádem družstev čl. 9 a).

Rozšířené průběžné tabulky (top 100 v disciplíně), je nyní možné převést do excelu nebo vytisknout.

Další novinkou je KARTA ATLETA. Po rozkliknutí jakéhokoliv jména atleta v průběžných tabulkách se vám zobrazí jeho profil.

Kromě všech osobních maxim atleta jsou v Kartě atleta také sezónní maxima k zobrazení po jednotlivých sezónách. V sekci VÝSLEDKY ATLETA můžete zobrazit výsledky po jednotlivých sezónách, výsledky po disciplínách a další filtr vám zobrazí účasti atleta na MČR či jeho reprezentační starty.

V případě, že profilovou část v Kartě atleta nemáte automaticky vyplněnou z registru ČAS, nabízíme vám možnost vytvoření Vašeho profilu v Kartě atleta na webových stránkách www.atletika.cz. Tato možnost je aktuální pro atlety dorosteneckého věku a starších (ročníky narození 2002+). V případě zájmu o zobrazení Vašeho vyplněného profilu v Kartě atleta vyplňte prosím Google formulář v přiloženém odkazu.

https://goo.gl/forms/DLGTwjQY5GY75fR52

V případě zájmu o zobrazení Vaší profilové fotografie v Kartě atleta zašlete Vaši fotografii na mail kartaatleta@atletika.cz s popiskem Vašeho celého jména.

 

Jiří Ondráček
oddělení administrace - statistika

 

Jiří Ondráček

Vytisknout