přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

24. července 2020, 10:24

Sociální sítě Facebook a Instagram oddílů a klubů

Vážení zástupci oddílů,

jak jistě víte, sociální sítě jsou v současnosti významným komunikačním kanálem. Také proto jsme vytvořili v adresáři na webu ČAS nové kolonky pro Facebook a Instagram. Na sítě konkrétního atletického oddílu/klubu se dostanete prostým kliknutím na příslušnou ikonku.

V první fázi jsme spolu s krajskými manažery provedli základní průzkum a oddílům/klubům, jejichž Facebook či Instagram jsme nalezli, jsme přiřadili odkazy. Nyní však potřebujeme i spolupráci od Vás všech:

  • Oddíly/kluby, které již odkaz mají přiřazený, prosíme o kontrolu. Není-li odkaz správný/funkční, sdělte nám to. Dejte nám také vědět, pokud v budoucnu dojde ke změně (doplnění), ať kolonku udržujeme aktuální.
  • Oddíly/kluby, jejichž sociální síť jsme nenalezli, ale přesto mají buď Facebook, Instagram či oboje, prosíme, abyste dali vědět na email obenda@atletika.cz
  • Oddíly/kluby, kteří se zatím na sociálních sítích neprezentují, vyzýváme, aby tento krok zvážili. Pokud pak Facebook či Instagram založí, dejte nám rovněž vědět na obenda@atletika.cz.

Děkujeme za spolupráci.

za oddělení administrace Ondřej Benda
za oddělení komunikace a marketingu Michal Procházka

 

Vytisknout