přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

27. ledna 2014, 12:00

S „malými“ atlety na „velkou“ atletiku!

V úterý 25. února se v 02 aréně uskuteční mezinárodní halový atletický mítink Praha Indoor 2014. Český atletický svaz svým mladým atletům nabízí jedinečnou možnost přijít se podívat zcela zdarma. Za jakých podmínek?

Mítink Praha Indoor 2014 bude jakousi generálkou pro HME, které se na témže místě uskuteční o rok později. A to i z hlediska účasti špičkových závodníků. Ti přijedou obrazně řečeno ze všech koutů světa, již potvrzeni jsou například koulaři Prášil, Majewski a Armstrong, sprinteři Clarke a Collins, čtvrtkaři Maslák, Santos a Steele nebo překážkář Robles.

Vstupenky je již nyní možné získat v síti Sazka ticket (www.sazkaticket.cz) za 290 či 190 Kč, pro mladé atlety a jejich doprovod však existuje také omezená možnost dostat se díky Českému atletickému svazu k sedadlu v hale /4. patro, horní ochoz/ zcela zdarma. Cesty k volným vstupenkám existují dvě. Tou první je vytvoření diváckých skupinek z atletů do 15 let (přípravky a žactvo), v rámci atletických oddílů a klubů (či jiných subjektů zapojených do projektu Atletika pro děti), přičemž na každých cca deset atletů připadá jedna osoba doprovodu (např. 32 dětí + 3 trenéři/trenérky).

Přihlášky posílejte emailem Ivetě Rudové na irudova@atletika.cz  do 30. ledna 2014.Do emailu uveďte název oddílu/klubu/subjektu, kontaktní osobu pro komunikaci s ČAS (jméno a příjmení, mobil, email) a počet účastníků. Přihláška bude obratem potvrzena. Lístky budou připraveny k vyzvednutí přímo v O2 aréně, v akreditačním centru ve vchodu č. 31 v den mítinku od 13 h (vstup do haly bude od 14 h).

Další možnost získat vstupenky ZDARMA je účast na programu Atletika pro děti, a to ve dnech 1. a 2. února 2014 v Galerii Harfa v Praze 9 (vedle O2 arény) vždy od 10 do 18 h. Dítě, které absolvuje dětský atletický víceboj, určitě získá drobné ceny od pořadatelů a případně pro sebe a jednoho „dospěláka“ ZDARMA vstupenky na mítink Praha Indoor. Počet vstupenek je omezen a přednost budou mít děti, které rodiče přihlásí do 30. ledna prostřednictvím emailu, ve kterém uvedou jméno dítěte a den, kdy se akce zúčastní. Přihlášky se zasílají opět Ivetě Rudové (irudova@atletika.cz) na Český atletický svaz.

Součástí akce v Galerii harfa bude autogramiáda našich slavných atletů - Lukáše Melicha (sobota 13.30 -14.30) a Zuzany Hejnové (neděle 13.30 -14.30). Podrobnosti budou zveřejněny týden před akcí na www.atletikaprodeti.cz.

Iveta Rudová

Vytisknout