přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. února 2021, 14:32

Oznámení technických delegátů k MČR GIGANT č. 1

Na následujícím odkazu byly zveřejněny propozice k nadcházejícímu Mistrovství České republiky dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek, které se bude konat ve dnech 6. – 7. 3. 2021 v Ostravě. Všechny účastníky prosíme o pozorné nastudovaní propozic, aby se předešlo případným problémům. Díky současné situaci jsou počty startujících upraveny v souladu s udělenou výjimkou ze zákazu konání hromadných akcí a na základě závazných hygienických opatření pro tuto akci. Z tohoto důvodu apelujeme na všechny účastníky, aby respektovali podmínky účasti a vstupu do haly a pokyny pořadatele v průběhu soutěže.

Každý účastník MČR (závodníci i trenéři) musí při akreditaci předložit negativní výsledek RT-PCR testu. Odběr biologického vzorku pro provedení RT-PCR testu musí proběhnout nejdříve ve čtvrtek 4.3.2021 po 10. hodině z důvodu dodržení stanovené doby mezi odběrem a začátkem závodu. Pokud bude odběr proveden dříve nebude účastníkům umožněna akreditace a start. Všichni účastníci si musí SAMI zajistit a uhradit provedení testu v dostatečném předstihu. Z výše nařízeného testování na onemocnění covid-19 metodou RT-PCR nebude možné test absolvovat na místě, jak tomu bylo u předchozích akcí.

Přihlášky podávají atletické oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od úterý 23. do neděle 28. února 2021, uzávěrka přihlášek je v neděli 28. února 2021 ve 23.59 hodin.

Pro výběr startujících závodníků budou brány výkony z období od 11. 5. 2020 do uzávěrky přihlášek. Počty startujících v jednotlivých disciplínách jsou uvedeny v příloze tohoto oznámení.

Z kapacitních důvodů se nebudou v letošním roce v rámci halového šampionátu konat štafety 4x200m.

Oznámení TD k MČR Gigant - počty startujících, postupové klíče


V pondělí 1. března 2021 lze do 12.00 hodin zaslat elektronickou poštou na adresu: souteze@atletika.cz dodatečnou přihlášku nebo úpravu přihlášky podané v rozporu s ustanoveními uvedenými v písm. d) s tím, že je současně nutno uhradit na účet ČAS - číslo účtu: 153150982/0300, variabilní symbol: číslo atletického oddílu, specifický symbol: 091, administrativní poplatek ve výši 3000 Kč za každou dodatečně přihlašovanou soutěž nebo každou úpravu přihlášky podané v rozporu s ustanoveními uvedenými v písm. d). Nebude-li tento poplatek nejpozději dva dny před konáním závodů do 18.00 hodin připsán na účet ČAS, nebude závodník k soutěži připuštěna.

Seznam vybraných závodníků bude zveřejněn na webu www.atletika.cz v pondělí 1. března 2021 odpoledne.

 

 

 

Techničtí delegáti MČR
Ing. Ondřej Veverka, Jiří Kadla ml.

 

Vytisknout