přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

22. července 2020, 16:29

Vstupenky na MČR již v prodeji

Do mistrovství České republiky mužů a žen na dráze zbývají ještě necelé tři týdny. Ovšem už nyní si můžete zakoupit vstupenky na domácí vrchol atletické sezóny za účasti těch největších hvězd tohoto sportu.

Západočeská metropole se stane hostitelem domácího národního mistrovství počtvrté v historii tohoto šampionátu. V letech 2000 a 2004 se MČR konalo na stadionu ve Štruncových sadech. V sezóně 2015 se pak česká elita sešla na nově postaveném Atletickém stadionu města Plzně. Ve všech třech případech se jednalo o nezapomenutelná mistrovství s jedinečnou diváckou kulisou, kterou si naši atleti jistě zaslouží i letos.

Jelikož v této sezóně neuskuteční žádná velká mezinárodní akce, tak bude pro české reprezentanty vrcholem právě domácí mistrovství. Můžeme se tak těšit na taková jména jako jsou Barbora Špotáková, Nikola Ogrodníková, Jakub Vadlejch, Tomáš Staněk, Zuzana Hejnová, Pavel Maslák, Radek Juška nebo Lada Vondrová.

Vstupenky na tuto jedinečnou atraktivní podívanou si můžete zakoupit již nyní, a to v předprodeji prostřednictvím sítě TicketArt.

 

Petr Jelínek

Vytisknout