přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

21. ledna 2022, 13:34

Vstupenky na CIG v prodeji

Czech Indoor Gala se nezadržitelně blíží a dobrou zprávou je, že bude moci proběhnout za přítomnosti diváků. Proto byl dnes spuštěn prodej vstupenek.

Mezinárodní mítink Czech Indoor Gala se v ostravské atletické hale uskuteční již pošesté. Také letos je součástí World Indoor Tour kategorie Silver a termín jeho konání je ve čtvrtek 3. února.

Diváci se mohou těšit například na dálkařského olympijského šampiona rekordmana mítinku Miltiáda Tentogla z Řecka nebo další držitelé historických zápisů ostravského Gala slovinskou tyčkařku Tinu Šutejovou či polského koulaře Konrada Bukowieckého. Představí se také několik dalších finalistek a finalistů olympijských her v Tokiu.

Nechybí ani nejlepší čeští atleti v čele s halovým mistrem Evropy Tomášem Staňkem nebo finalistkou olympijské patnáctistovky a tváří letošního ročníku Kristiinou Mäki. Proti Tentogluovi se postaví český rekordman Radek Juška. Uvidíme též naší čtvrtkařskou špičku, ať už se jedná o mistryni Evropy do 23 let Ladu Vondrovou nebo členy stříbrné štafety z HME v Toruni. Každá disciplína slibuje jedinečnou podívanou.

Pokud byste se jí chtěli zúčastnit osobně, pak máte možnost od pátku 21. ledna zakoupit vstupenky prostřednictvím sítě https://www.ticketportal.cz/event/CZECH-INDOOR-GALA-2022.

Počet diváků je vzhledem k současným koronavirovým restrikcím omezen na 400 osob. Akce se koná na základě aktuálních protiepidemických opatření a účastníci jsou povinni doložit splnění podmínek pro účast na hromadné akci https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/mimoradna-a-ochranna-opatreni-_-co-aktualne-plati-180234/.

 

Petr Jelínek

Vytisknout