přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

25. listopadu 2013, 11:16

Ve StarDance stále tančí Bugár

Atletika přišla v šesté řadě soutěže České televize o Šárku Kašpárkovou, podporovat dále můžete druhého zástupce Imricha Bugára.

V sobotu obdržela bývalá trojskokanka se svým tanečním partnerem Janem Tománkem nejméně bodů (22) od poroty a výše je neposunul ani jeden bod získaný navíc za společnou choreografii. Následně toto pořadí nezměnili ani diváci svými SMS hlasy a Šárka s Janem tak soutěž StarDance opustili jako třetí pár z původní osmičky. Oba při své rozlučce děkovali České televizi a sobě navzájem, Šárka Kašpárková pak přidala dík podporu své rodině.

Spolu se svou taneční partnerkou Jitkou Šorfovou obdržel diskař Imrich Bugár od odborné poroty jen o 4 body více atletická kolegyně Kašpárková, navíc se pere s bolavým kolenem. Svou podporu Imrichovi a Jitce může vyjádřit smskou ve tvaru SD 3 na telefonním čísle 906 11 13. O nadcházející sobotě (30.11.) taneční páry znovu čekají dva tance – nejprve předvedou samostatně sambu a pak společně s ostatními salsu.

StarDance se vloni podařilo vyhrát někdejší tyčkařce Kateřině Baďurové – Janků, desetibojař Tomáš Dvořák skončil v druhé řadě soutěže (v roce 2006) třetí.

Michal Procházka, foto: star-dance.cz

Vytisknout