přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

12. května 2020, 13:45

Spolu na startu i s rodinami

Přidejte se prvního června celá rodina ke sprinterovi Pavlovi Maslákovi a dalším atletům a pojďte si v tento den zazávodit a být tak Spolu na startu s celou atletickou rodinou.

Zazávoďte si na rodinných závodech pořádaných ve vašich oddílech nebo se utkejte na dálku kdekoliv na zahradě, v parku nebo v lese. Zazávoďte si v rodinném víceboji (v běhu, skoku, hodu a/nebo štafetě) nebo si vyberte jen některou z disciplín.

Dospěláci mohou závod svým dětem odstartovat symbolicky v čas, kdy vyběhne na dráhu patron projektu Pavel Maslák.

V rámci domácího atletění doporučujeme běh (delší pomalý či krátký rychlý sprint), případně skok daleký z místa a/nebo jednoduchý hod na dálku či na přesnost. Zapojit se mohou samozřejmě i rodiče či další rodinní příslušníci a být SPOLU NA STARTU např. v rámci rodinné štafety.

Zapojit se mohou nejen rodiče s dětmi, ale i další rodinní příslušníci a společně tak podpořit iniciativu po celé republice a být tak s ostatními sportovci spolu na startu.

Vše pro vás máme vysvětlené ve videu s Pavlem Maslákem, který přináší tipy na soutěžení v jednotlivých disciplínách. Pro sledování videa a dalších informací sledujte naše sociální sítě @Česká Atletika a @PohybovaGramotnost a web atletika.cz.

Nezapomeňte přidat fotku a video s #SpoluNaStartu a zapojte se do iniciativy společně s ostatními napříč celou republikou.

#SpoluNaStartu

Petr Jelínek

Vytisknout