přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

14. dubna 2019, 16:46

Seat v Brně se Špotákovou i Atletikou pro děti

V brněnském Komárově se uskutečnil den otevřených dveří autosalonu SEAT Louda. Čestným hostem byla světová rekordmanka a dvojnásobná olympijská vítězka v hodu oštěpem Barbora Špotáková.

Návštěvníci si mohli v rámci dne otevřených dveří na vlastní kůži vyzkoušet nové testovací vozy a děti si zasoutěžily v rámci projektu Atletika pro děti. Programem po celou dobu provázel moderátor, hosty svými rychlými a výstižnými skicami potěšil karikaturista a návštěvnice se mohly nechat nalíčit profesionální vizážistkou.

Téměř každý malý návštěvník okusil speciálně upravené atletické disciplíny a získal body na svou soutěžní kartičku. Soutěží se zúčastnili také rodiče, kteří mohli jít svým ratolestem příkladem.

Barbora Špotáková vystoupila v Brně jako patron značky Seat. Po předvedení vozů se pak ochotně s hosty fotila a podepisovala v rámci autogramiády. Ti šťastnější si měli možnost s oštěpařskou legendou i krátce popovídat.

Mistrák jak Brno zval na červencovou událost

Akce se zúčastnil také organizační tým Mistráku jak Brno. V červenci bude totiž právě moravská metropole hostit mistrovství České republiky mužů a žen na dráze. Na stadionu Pod Palackého vrchem se tak sejde česká atletická špička.

Petr Jelínek

Vytisknout