přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

10. dubna 2003, 15:21

Novinka na našem webu právě spuštěna - katalog výrobců

Dalším z postupných kroků realizace těchto stránek je otevření „Katalogu výrobců“. Na sklonku roku 2002 jsme vydali publikaci Katalog výrobců materiálních potřeb a dodavatelů služeb pro atletiku, která Vám měla posloužit v případném hledání různých dodavatelů.

Se stejným záměrem je realizován i „Katalog výrobců“. Obsahově je katalog výrobců na startu. Průběžně s nabídkou prezentace oslovujeme další dodavatele tak, aby užití skýtalo optimální množství informací.

Stálou kolonku "Katalog výrobců" naleznete v levé části webu v sekci Doporučujeme.  „Svého“ dodavatele můžete nalézt v jedné z osmi sekcí, které respektují členění v již zmiňované tištěné podobě z katalogu roku 2002 nebo využít fulltextového vyhledávání. Dodavatelům, kteří mají zájem využít katalog ve svých komunikačních aktivitách, nabízíme formy jejich zvýraznění. Uvítáme Vaše připomínky, náměty, nabídky či tipy ke spolupráci. Kontakt na tel. čísle 241 400 305 nebo e-mailové adrese atletika@ceska-atletika.cz (kontaktní osoba J. Čech), kde obdržíte informace o konkrétních obchodních podmínkách prezentace v rámci tohoto projektu.

Libor Varhaník
ředitel České atletiky, s. r. o.