přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

28. prosince 2021, 21:30

Fotostory z kempu #4: Jakub Forejt

S miniseriálem ze soustředění zůstáváme ještě na jihu Afriky, tentokrát ale pohledem do skupiny Petra Stehlíka, jmenovitě mladšího z dvojčat Forejtových Jakuba.

S celou naší skupinou jsme si vybrali jako náhradní domov na více než měsíc slavný jihoafrický Potchefstroom.

Téměř každý den jsme přímo před ubytováním měli pojízdný přívěs, kde dělali moc dobrou kávu. Asi nebude těžké uhádnout, kam směřovaly naše první kroky z celého dne. 

Dopolední fáze byla většinou házení nebo běhání s odrazy a tzv. medíky. 

Jelikož se blíží halová sezona a my máme kouli jako takové zpestření přes zimu, tak nechyběl ani trénink koule! Ten byl překvapivě povedený, tak uvidíme, co se bude v hale dít.

Odpoledne byla v plánu posilovna ve zcela nové budově, která byla v provozu pouze pár týdnů.

Když byla odpolední fáze volno (což se opravdu moc často nedělo), tak jsme čas nejradši trávili, buď na rybách na kraji města...

...nebo poklidně v kavárenském křesle.

Z celkem dvou výprav (na ryby, ne na kafe) byl úspěšný až druhý den Láďa, který vytáhl tohoto krásného sumce. Samozřejmě byl hned vrácen zpátky do vody.

Tento rok jsme nestihli žádné safari nebo větší výlet, proto jediné, co stojí za sdílení, je stádo antilop. To jsme potkali, když jsme se vraceli od cca 30 km vzdálené řeky – chtěli jsme vyrazit na divočejší „fishing adventure“, ale upřímně jsme jaksi vycouvali, když jsme tam poprvé přijeli :)

Většinu večerů jsme grilovali sami na našem grilu nebo koupili nějaké jídlo jen na ohřátí, ale když nás vyhnalo počasí do restaurace tak jsme se nebrzdili!

S trenérem jsme byli spokojeni s prací, jakou jsme odvedli, a pokrokem, jaký jsme za ten měsíc udělali. Teď jen doufat, že zůstaneme zdraví a na jaře na to navázat.

text a foto: Jakub Forejt

Vytisknout