přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

24. července 2023, 13:12

Dvojka Atletiky je na světě

Sezóna je v období svých hlavních vrcholů, a to je ten pravý čas na chvíli se zastavit při vydání jediného specializovaného časopisu o atletice. Co v druhém čísle našeho magazínu – v tištěné či digitální podobě – najdete?

Snažili jsme se jako vždy co nejkvalitněji pokrýt textově i obrazově veškeré významné události dotýkající se české atletiky. Reprezentační akce v čele s týmovou Evropou v Chorzówě a chůzí v Poděbradech, národní šampionáty na dráze i mimo ni, domácí mezinárodní mítinky, kde se při Tretře na skok vrátila do sektoru Barbora Špotáková.

Z článků mírně nadčasových bych rád upozornil nejen na profil Anny Hall, ale také na textů o mládežnické atletice, jejím testování jako cestě ke zkvalitnění přípravy budoucnosti české atletiky. A ještě poznámka k tématu světových rekordů v dosavadním průběhu. V mezičase od odeslání do tiskárny a vydáním stihla Faith Kipyegon zkompletovat hattrick…

Časopis digitálně na digiport.cz

Jak už jsme avizovali koncem minulého roku, v elektronické verzi lze nově časopis číst již výhradně na stránkách www.digiport.cz, v sekci Sport. Aktuální číslo můžete koupit za 55 Kč, roční předplatné za 179 Kč (tištěné stojí 79/275 Kč). Zakoupit můžete také všechna čísla z digitálního archivu (od konce roku 2011).

Nadále ke službě u nového provozovatele přivítáme jakékoli připomínky (mprochazka@atletika.cz). Na stejnou adresu nechť se obrátí i bývalí zákazníci Alzy, pokud existují ještě nějaké nesrovnalosti.

A ještě připomínám obecné informace o koupi časopisu na www.atletika.cz/predplatne.

Milé čtenářky, milí čtenáři,

přeji příjemné čtení „dvojky“ a na viděnou po letních vrcholech, které jistě všichni se zájmem sledujeme.

Michal Procházka, šéfredaktor

Vytisknout