přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

9. srpna 2013, 10:30

Atletické listy, srpen 2013

Do elektronických schránek zamířilo letošní osmé číslo informačního měsíčníku ČAS. Co v něm najdete?

ČAS informuje

- Předseda svazu Libor Varhaník ve svém úvodním slově píše o nadcházejícím MS v Moskvě. Najdete na straně 1.
- Předsednictvo ČAS jednalo na konci července, viz s. 2.
- Sekretariát a komise ČAS: tabulky soutěží družstev po 3. kole I. a II. ligy a po 6. mítinky 2. kola extraligy, biomechanické analýzy z MČR v Táboře, změna termínu VC Kolína, nabídka ubytování při MČR žactva, novinky z Atletiky pro děti, MS veteránů v běhu do vrchu (prodloužení přihlášek), dotace na provoz a údržbu sportovišť, zrušení Děčínských vícebojů. Více na stranách 2-4.

Z krajů

- V pravidelné rubrice se ptáme největších oddílů v kraji. Pokračujeme Jihomoravským a Olomouckým krajem, za TJ Lokomotiva Břeclav odpovídal Zbyněk Chlumecký, za TJ Šumperk Tomáš Vykydal, s. 5-6.
- Statistik Jiří Hetfleiš poslal nejlepší výkony juniorek (18 let) v hale, s. 6-7.
- Na straně 7 přinášíme zápisy z jednání výboru Jihomoravského KAS a PAS.

Rubriku Kalendárium si můžete prohlédnout na stranách 7-11. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo slaví v nejbližší době (půl)kulaté výročí, neváhejte nám poslat informace, popř. tip o něm (ní) na adresu redakce (redakce@atletika.cz nebo mprochazka@atletika.cz). Rádi uveřejníme také gratulace. Smutná zpráva přišla z Plzně (s. 11).

Pozvánky na domácí akce (s. 11) naplňuje program druhé části hlavní sezony: finišující soutěže družstev, silniční závody a také MČR do 22 let.

V tomto čísle inzeruje:
na straně 12: Startovní čísla, www.tiskofset.cz.

Všechny Atletické listy najdete i na webu, aktuální číslo také zde. Odkaz na AL je v (šedém) menu patičky webu a také v boxu v rubrice O nás. Zasílání mailů s Listy je nadále volně dostupné komukoli, kdo se nám přihlásí na adresu redakce, nejlépe e-mailem: redakce@atletika.cz

Věříme, že nám zachováte přízeň. Příjemné čtení vám přeje

Michal Procházka, redaktor AL

Vytisknout