přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

24. ledna 2014, 15:55

Atletické listy, leden 2014

Do elektronických schránek dnes odešlo první letošní číslo informačního bulletinu ČAS. Co v něm najdete?

ČAS informuje

- Předseda svazu Libor Varhaník píše o halové sezoně, v níž nás čeká mj. přípravný mítink před HME v Praze. Najdete na straně 1.
- Předsednictvo ČAS jednalo na svém pravidelném jednání, viz s. 2.
- Sekretariát a komise ČAS: přihlášky oddílů k činnosti, přehled specifických symbolů pro platby poplatků, školení a semináře trenérů, výběr pořadatelů mládežnických závodů, brožura výkonů 2013, pozvánka pro děti na mítink Praha Indoor. Více na stranách 2-4.

Z krajů

- V pravidelné rubrice se ptáme největších oddílů v kraji. Pokračujeme Libereckým a AC SYNER Turnov, s. 4-5.
- Na straně 5-9 přinášíme zápisy z jednání výboru KAS: Jihočeský, Olomouc, Karlovarský, Ústecký, Královéhradecký, Plzeňský, STK Moravy a Slezska.

Rubriku Kalendárium si můžete prohlédnout na stranách 9-13. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo slaví v nejbližší době (půl)kulaté výročí, neváhejte nám poslat informace, popř. tip o něm (ní) na adresu redakce (redakce@atletika.cz nebo mprochazka@atletika.cz). Rádi uveřejníme také gratulace. Smutných zpráv se za uplynulý měsíc bohužel sešlo hned několik (s. 13).

V rubrice Pozvánka na domácí akci (s. 14) upozorňujeme na prakticky kompletní halovou sezonu, čtyři domácí mistrovství (víceboj, chůze mládeže, dospělí, „gigant“), tradiční skokanské závody (výškařské seriály – moravský a český, Pražská tyčka).

V tomto čísle inzeruje:
na straně 14: Startovní čísla, www.tiskofset.cz.

Všechny Atletické listy najdete i na webu, aktuální číslo také zde. Odkaz na AL je v (šedém) menu patičky webu a také v boxu v rubrice O nás. Zasílání mailů s Listy je nadále volně dostupné komukoli, kdo se nám přihlásí na adresu redakce, nejlépe e-mailem: redakce@atletika.cz

Dovolte, abych vám jménem redakce popřál v novém roce především zdraví. Věřím, že nám nadále zachováte přízeň.
Příjemné čtení přeje

 

Michal Procházka, redaktor

Vytisknout