přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Časový pořad s reprezentanty

DEN 1    21.06.2014 - sobota                        

                                                       ZÁVODNÍK / NÁHRADNÍK
12:30     kladivo                 M           MELICH / STANĚK
12:35     tyč          Ž             SVOBODOVÁ
12:42     koule   M           STANĚK / MARCELL
13:00     100m     Ž             ČECHOVÁ / URBÁNKOVÁ
13:35     400m překážek M           BROŽ / TESAŘ
13:50     trojskok               Ž             MÁJKOVÁ / HRUBÁ
13:54     100m     M           VELEBA / ŠŤASTNÝ
14:05     disk        Ž             STAŇKOVÁ / KÁRNÍKOVÁ
14:10     400m     M           TESAŘ / NĚMEČEK
14:22     800m     Ž             MASNÁ / MEZULIÁNÍKOVÁ
14:29     výška    M           BÁBA / KUDIČKA
14:32     3000m  Ž             MÄKI / SEKANOVÁ
15:01     400m překážek Ž             ROSOLOVÁ / JIRANOVÁ
15:18     1500m  M           HOLUŠA / VITNER
15:29     3000m SC            Ž             NOVOTNÁ / SEKANOVÁ
15:33     dálka     M           JUŠKA / KUDLIČKA
15:46     400m     Ž             MASNÁ / MEZULIÁNÍKOVÁ
15:52     oštěp    Ž             ŠPOTÁKOVÁ
16:00     5000m  M           KOUREK / VITNER
16:20     4x100m                Ž             URBÁNKOVÁ, SLANINOVÁ, SCHMIDOVÁ, ČECHOVÁ / JIRANOVÁ
16:45     4x100m                M           VELEBA, ŠŤASTNÝ, JIRKA, DESENSKÝ / ŠORM

DEN 2    22.06.2014 - neděle                        

                                            ZÁVODNÍK / NÁHRADNÍK
12:30     oštěp    M           FRYDRYCH / STANĚK
12:37     koule    Ž             KÁRNÍKOVÁ / KRÁLOVÁ
13:00     110m překážek M           JÁN / BROŽ
13:35     100m překážek Ž             ŠKROBÁKOVÁ / ROSOLOVÁ
13:50     trojskok               M           VONDRÁČEK / JUŠKA
13:58     800m     M           KUBISTA / HOLUŠA
14:05     kladivo                 Ž             KRÁLOVÁ / KÁRNÍKOVÁ
14:08     1500m  Ž             MEZULIÁNÍKOVÁ / MÄKI
14:15     tyč          M           KUDLIČKA / NĚMEČEK
14:22     3000m SC            M           KOCOUREK / VITNER
14:25     výška    Ž             HRUBÁ / ROSOLOVÁ
14:38     200m     Ž             ROSOLOVÁ / ČECHOVÁ
15:05     200m     M           VELEBA / ŠŤASTNÝ
15:31     5000m  Ž             SEKANOVÁ / MÄKI
15:35     dálka     Ž             KOREŠOVÁ / MÁJKOVÁ
15:40     disk        M           MARCELL / STANĚK
15:55     3000m  M           HOLUŠA / VITNER
16:12     4x400m                Ž             JIRANOVÁ, MASNÁ, SEIDLOVÁ Z., ROSOLOVÁ / SLANINOVÁ, SCHMIDOVÁ
16:42     4x400m                M           NĚMEČEK, ŠORM, DESENSKÝ, TESAŘ / BROŽ, KUBISTA

Vytisknout