přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Statistiky

Místa konání, tituly a medaile, 10 nej výkonů

Dospělí - místa konání

Koná se od roku 1969. Dříve při mistrovstvích jednotlivců, později samostatně:
22x Praha
7x Stará Boleslav
5x Ostrava
3x Olomouc
2x Jablonec nad Nisou, Třinec
1x Dvůr Králové nad Labem, Hradec Králové, Mladá Boleslav, Otrokovice, Tábor

Muži

Počet titulů 
Martin Machura 6x 
Kamil Damašek 4x 
Marek Lukáš, Věroslav Valenta 3x 
Pavel Baar, Josef Karas, Aleš Pastrňák, Jan Poděbradský, Jan Vyškovský2x 
Tomáš Dvořák, Adam Formánek, Jaromír Frič, Pavel Havlíček, Daniel Hejret, Adam Sebastian Helcelet, Petr Horn, Tomáš Komenda, Petr Krátký, Zdeněk Lubenský, František Neckář, Jan Neckář, Vladimír Novotný, David Sazima, Ivan Sedláček, Petr Šářec, Roman Šebrle, Pavel Veleba, Tomáš Vojtek, Vít Zákoucký 1x 

Počet medailí 
Martin Machura 7x 
Kamil Damašek 6x 
Pavel Baar, Jiří Knejp, Milan Kohout, Aleš Pastrňák 5x 
Lubomír Matoušek, Jan Poděbradský 4x 
Marek Lukáš, Vladimír Novotný, David Sazima, František Staněk, Petr Šářec, Roman Šebrle, Věroslav Valenta, Vít Zákoucký 3x 
Tomáš Vojtek 2x
Adam Formánek, Jaromír Frič, Daniel Hejret, Petr Horn, Roman Hrabaň,Adam Hromčík, Václav Chudomel, Robert Jaššo, Jiří Jirman, Josef Karas, Tomáš Komenda, Václav Krejčíř, František Neckář, Jan Neckář, Adam Nejedlý, Miloš Pečinka, Vít Rus, Petr Sóldós, Michal Štefek, Ivan Trojan, Pavel Veleba, Jan Vyškovský 2x 
Václav Čech, Antonín Čermák, Ladislav Diviš, Tomáš Dvořák, Pavel Havlíček, Adam Sebastian Helcelet, Lumír Hruška, Jakub Chomát, Vladimír Jareš, Martin Jelínek, Petr Kartous, Jaroslav Koukal, Petr Krátký, Julius Krupčík, Miroslav Rucký, Zdeněk Lubenský, Petr Müller, Luděk Pernica, Miloslav Pícha, Jan Pospíšil, Jiří Ryba, Ivan Sedláček, Dominik Špiláček, Robert Změlík 1x 

Deset nejlepších výkonů na mistrovství 
8289 Věroslav Valenta 1988 
8210 Roman Šebrle 1996 
8147 Jan Poděbradský 1996 
8141 Roman Hrabaň 1988 
8061 Jiří Ryba 1996 
7978 Kamil Damašek 1995 
7969 Adam Sebastian Helcelet 2011
7866 Martin Machura 1982 
7837 Josef Karas 2006 
7801 Aleš Pastrňák 1999

Ženy

Počet titulů
Marcela Koblasová 5x 
Kateřina Nekolná 4x
Michaela Hejnová 3x 
Šárka Beránková, Jiřina Borešová, Kateřina Cachová, Jana Klečková, Eliška Klučinová, Michaela Mohaplová, Vanda Nováková, Dagmar Urbánková 2x 
Martina Blažková, Michaela Broumová, Miroslava Březíková, Alena Galertová, Zdena Hřebíčková, Dana Jandová, Lenka Juráňová, Šárka Kadlubcová
, Jana Korešová, Zuzana Lajbnerová, Markéta Malariková,Helena Otáhalová, Jitka Potrebuješová, Jana Schreibmeierová, Denisa Ščerbová-Rosolová, Anna Šrámková, Helena Vinařová, Kateřina Vocásková 1x 

Počet medailí
Jana Klečková 8x 
Martina Blažková, Kateřina Nekolná 6x 
Dana Jandová, Marcela Koblasová 5x 
Jiřina Borešová-Rybová, Michaela Hejnová
, Jana Korešová, Michaela Mohaplová, Helena Otáhalová, Petra Šebelková 4x 
Šárka Beránková, Alena Galertová, Aneta Komrsková 3x 
Marie Burešová, Kateřina Cachová, Šárka Hezoučká, Dana Klimešová, Eliška Klučinová, Kateřina Konvalinková, 
Markéta Malariková, Jitka Marešová, Vanda Nováková, Lucie Osobová-Fišerová, Petra Šindelářová, Dagmar Urbánková 2x 
Marie Belhová, Petra Borovičková, Miroslava Březíková, Hana Doleželová, Drahomíra Dryeová, Taťána Fojtová, Jana Faltusová, Jana Hrazdírová, Jana Jarmarová, Šárka Kadlubcová, Lucie Kostnerová, Jaroslava Koubová, Zuzana Lajbnerová, Jitka Moudrá, Blanka Najbrtová, Gabriela Novotná, Nikol Ogrodníková, Naděžda Říhová, Jana Schreibmeierová, Lucie Suchá, Barbara Szelendaková, Denisa Ščerbová-Rosolová, Gabriela Vaculová, Miriam Valentová, Kateřina Vodová, Lenka Všianská, Jaruška Životská 1x 

Deset nejlepších výkonů na mistrovství 
6167 Zuzana Lajbnerová 1987 
6079 Šárka Beránková 2000 
6065 Michaela Hejnová 2004 
5898 Kateřina Nekolná 1999 
5873 Barbora Špotáková 2000 
5867 Helena Vinařová 1996 
5828 Denisa Ščerbová-Rosolová 2006 
5707 Eliška Klučinová 2008
5702 Kateřina Cachová 2013
5686 Marcela Koblasová 1981

Juniorské kategorie

Místa konání
Koná se od roku 1990, uskuteční se tedy po 26x:
Praha 11x
Stará Boleslav 7x
Olomouc 3x
Třinec 2x
Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Tábor 1x

Počet titulů - junioři
Adam Sebastian Helcelet, Tomáš Komenda, Jiří Ryba, Václav Sedlák, Jiří Sýkora 2x 
Jan Doležal, Tomáš Dvořák, Jiří Kliner, Milan Kohout, Václav Krejčíř, Pavel Loučka, Adam Ńejedlý, Adam Pašiak, Lukáš Patera, Jan Poděbradský, Tomáš Purman, Jan Ryba, Dominik Špiláček, Dalibor Špoták, Jakub Tomoszek, Antonín Vácha 1x

Deset nejlepších výkonů na mistrovství - junioři
8047 Jiří Sýkora 2014
7583 Jan Doležal 2015
7579 Adam Sebastian Helcelet 2010
7543 Jiří Ryba 1995
7406 Václav Sedlák 2012
7391 Jiří Sýkora 2014
7351 Tomáš Pulíček 2015
7295 Adam Nejedlý 2007
7233 Michal Štefek 2010
7182 Tomáš Nešvera 2007

Počet titulů - juniorky
Marie Burešová, Michaela Hejnová, Eliška Klučinová 2x 
Zdeňka Bartošová, Jana Basová, Šárka Beránková, Petra Borovičková, Michaela Broumová, Hana Doleželová, Aneta Komrsková, Petra Ludányiová, Lucie Ondraschková, Barbara Szlendaková, Petra Šindelářová, Nikola Špinová, Jana Švarná, Kateřina Vodová, Dagmar Votočková, Tereza Vytlačilová, Jana Zapadlová, Barbora Zatloukalová 1x (2011 neudělen)

Deset nejlepších výkonů na mistrovství - juniorky
5850 Michaela Hejnová 1999 
5844 Eliška Klučinová 2007
5431 Hana Doleželová 1998
5383 Barbora Zatloukalová 2015 
5255 Lucie Ondraschková 2008
5196 Nikola Špinová 1994
5165 Kateřina Nekolná 1994 
5154 Vlasta Gruberová 1994 
5136 Marie Burešová 2004 
5096 Barbora Špotáková 1999

Dorost

Místa konání
Mistrovské víceboje od roku 1969. V průběhu let měnil rozsah závodění i věkové kategorie. Pořádající města:
Praha 18x
Jablonec nad Nisou, Stará Boleslav 6x
Olomouc 4x
Opava, Ostrava, Plzeň, Sušice 3x
Brno, Hradec Králové, Pardubice, Tábor, Třinec, Ústí nad Labem, Znojmo 2x
Bratislava, České Budějovice, Dvůr Králové nad Labem, Jihlava, Kroměříž, Prostějov, Vlašim, Vyškov, Zlín 1x.

Deset nejlepších výkonů na mistrovství - dorostenci
(od roku 1990, předtím jiný rozsah závodění) 

7270 Jan Poděbradský 1990 
7179 Jiří Kliner 2001 
7053 Václav Sedlák 2010
6973 Jiří Sýkora 2011
6971 Jan Kisiala 2015
6964 Adam Sebestian Helcelet 2008
6850 Milan Kohout 1998
6833 Dominik Špiláček 2000 
6764 Tomáš Komenda 1995 
6734 Jan Dočkal 2002 

Deset nejlepších výkonů na mistrovství - dorostenky
(od roku 1990, předtím jiný rozsah závodění) 
5748 Zuzana Hejnová 2003 
5441 Hana Doleželová 1996
5397 
Tereza Vytlačilová 2012
5381 Tereza Vokálová 2015
5371 Michaela Hejnová 1997 
5303 Hana Kuběnková 1983
5294 Barbora Zatloukalová 2014 
5285 Denisa Ščerbová 2002 
5282 Kateřina Cachová 2006 
5241 Nikol Ogrodníková 2006 

Starší žactvo

Místa konání
Žactvo má mistrovský víceboj od roku 1969. Měnil se rozsah závodění od původního čtyřboje přes šestiboj a pětiboj až po dnešní sedmiboj a devítiboj; měnily se i věkové kategorie. Místa konání:
Praha 12x
Ostrava 6x
Stará Boleslav 6x
Hradec Králové, Třinec 4x
Jablonec nad Nisou, Olomouc, Svitavy, Uherské Hradiště, Zábřeh na Moravě 2x
České Budějovice, Jihlava, Opava, Plzeň, Poruba, Tábor, Varnsdorf, Vlašim, Zlín 1x

Deset nejlepších výkonů na mistrovství - žáci
(devítiboj od roku 1992) 
6045 Jan Dočkal 2000 
5833 Lukáš Patera 2001 
5761 Lukáš Klíma 1995 
5588 Josef Fencl 1995 
5573 Petr Železnov 1996 
5551 Jiří Sýkora 2010
5500 Petr Pleva 2013
5494 Pavel Ficek 2000 
5488 Tomáš Pulíček 2012
5487 Adam Ptáček 1995

Deset nejlepších výkonů na mistrovství - žákyně
(sedmiboj od roku 1991) 
5449 Anna Kerbachová 2015
5197 Kateřina Cachová 2005 
5087 Jana Novotná 2014
5049 Michaela Hejnová 1996 
5031 Denisa Ščerbová 2001 
5021 Nikol Ogrodníková 2005 
5011 Hana Doleželová 1994 
4954 Barbora Zatloukalová 2012
4938 Eliška Klučinová 2003 
4899 Michaela Hrubá 2013

Mladší žactvo

Místa konání
Mistrovství se konalo poprvé v roce 2008. Pořadatelé:
Stará Boleslav 4x
Praha 2x
Jablonec nad Nisou, Třinec 1x

Deset nejlepších výkonů - ml. žáci
2713 Dominik Holub 2014
2711 Milan Popovič 2014
2707 Jaroslav Fojtík 2012
2609 Tomáš Kratochvíl 2015
2571 Michal Urban 2010
2571 Matěj Krsek 2013
2556 David Matoušek 2010
2518 Jan Cícha 2008
2513 Michal Maček 2013
2479 Ondřej Pavlas

Deset nejlepších výkonů - ml. žákyně
3547 Anna Kerbachová 2013
3280 Jana Novotná 2012
3259 Tereza Elena Šínová 2014
3250 Barbara Píchalová 2015
3232 Eliška Semecká 2015
3159 Barbora Zatloukalová 2010
3074 Eliška Semecká 2014
3065 Patricie Gamonová 2011
3013 Denisa Chládková 2008
3022 Iveta Drudíková 2014

Vytisknout