přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Časový pořad a starty našich reprezentantů

Časový pořád

Starty českých atletů jsou uvedeny ve středoevropském čase.

Pátek 12.8.

14:35     100 m př. (sedmiboj)        Ž             Cachová, Klučinová
15:50     výška (sedmiboj)              Ž             Cachová, Klučinová

Sobota 13.8.

1:35       koule (sedmiboj)               Ž             Cachová, Klučinová
1:40       kladivo QA                        Ž             Šafránková
2:05       400 m R                            M           Maslák
2:20       dálka Q                             M           Juška
3:05       200 m (sedmiboj)              Ž             Cachová, Klučinová
3:10       kladivo QB                        Ž             Šafránková
16:45     dálka (sedmiboj)               Ž             Cachová, Klučinová

Neděle 14.8.

1:00       oštěp (sedmiboj)              Ž             Cachová, Klučinová
1:20       tyč Q                                M           Balner, Kudlička
1:30       400 m SF                         M           Maslák
1:50       dálka F                             M           Juška
2:15       oštěp (sedmiboj)               Ž           Cachová, Klučinová
3:53       800 m (sedmiboj)              Ž           Cachová, Klučinová
14:30     maraton                             Ž           Vrabcová

Pondělí 15.8.

1:30       výška Q                              M           Bába
3:00       400 m F               M           Maslák
15:40     kladivo F                             Ž           Šafránková

Úterý 16.8.

1:35       tyč F                                    M           Balner, Kudlička
1:40       110 m př. R                         M            Svoboda
2:30       400 m př. R                         Ž            Hejnová, Rosolová
14:45     tyč Q                                    Ž            Maláčová, Ptáčníková
15:30     1500 m R                             M           Holuša

Středa 17.8.

1:30       výška F                               M           Bába
1:35       oštěp Q                               Ž            Špotáková
1:40       110 m př. SF                       M           Svoboda
2:10       400 m př. SF                       Ž           Hejnová, Rosolová
2:50       oštěp Q                               Ž           Špotáková
3:45       110 m př. F                         M           Svoboda
14:30     100 m (desetiboj)               M            Helcelet, Sýkora
14:40     kladivo Q                            M            Melich
15:35     dálka (desetiboj)                M           Helcelet, Sýkora
16:05     kladivo Q                            M           Melich
17:25     koule (desetiboj)                 M           Helcelet, Sýkora
22:45     výška (desetiboj)                M           Helcelet, Sýkora

Čtvrtek 18.8.

1:30       oštěp Q                              M           Frydrych, Vadlejch, Veselý
2:20       400 m (desetiboj)               M           Helcelet, Sýkora
2:55       oštěp Q                              M           Frydrych, Vadlejch, Veselý
14:30     110 m př. (desetiboj)          M           Helcelet, Sýkora
14:55     koule Q                              M           Staněk
15:00     výška Q                              Ž           Hrubá
15:25     disk (desetiboj)                  M           Helcelet, Sýkora
16:20     disk (desetiboj)                  M           Helcelet, Sýkora
18:25     tyč (desetiboj)                    M           Helcelet, Sýkora
23:35     oštěp (desetiboj)                M           Helcelet, Sýkora

Pátek 19.8.

0:45       oštěp (desetiboj)                M           Helcelet, Sýkora
1:30       koule F                               M           Staněk
1:45       1500 m SF                         M           Holuša
2:10       oštěp F                               Ž            Špotáková
2:45       1500 m (desetiboj)             M           Helcelet, Sýkora
3:15       400 m př. F                         Ž            Hejnová, Rosolová
13:00     50 km chůze                       M           Gdula
19:30     20 km chůze                       Ž            Drahotová

Sobota 20.8.

1:30       tyč F                                    Ž           Maláčová, Ptáčníková
2:05       kladivo F                             M           Melich

Neděle 21.8

1:30       výška F                               Ž            Hrubá
1:55       oštěp F                               M           Frydrych, Vadlejch, Veselý
2:00       1500 m F                            M           Holuša

Vytisknout