přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Výsledky MČR (od r. 2007)

VÝSLEDKY 2017, PARDUBICE, 15. DUBNA

"Top 6" mistrovství ČR:

Muži: 1. Vít Pavlišta (Slovan Liberec) 1:07:31, 2. Petr Pechek (TJ Maratonstav Úpice) 1:08:34, 3. Jan Kohut (Univerzita Brno) 1:08:59, 4. Kamil Krunka (Nové Město nad Metují) 1:09:15, 5. Tomáš Navrátil (AK Kroměříž) 1:10:39, 6. Robert Heczko (Slovan Liberec) 1:11:37

Ženy: 1. Petra Kamínková (Olomouc) 1:18:00, 2. Ivana Sekyrová (Sokolov) 1:18:58, 3. Daniela Havránková (Olymp Praha) 1:20:00, 4. Petra Pastorová (Maraton klub Seitl Ostrava) 1:20:05, 5. Taťána Metelková (Hradec Králové) 1:22:06, 6. Eva Filipiová(Šumperk) 1:22:58

Výsledky MČR

VÝSLEDKY 2016, PARDUBICE, 18. DUBNA

„Top 6“ mistrovství ČR:
Muži: 1. Vít Pavlišta (Slovan Liberec) 1:06:19, 2. Lukáš Olejníček (Uni Brno) 1:07:07, 3. Pavel Dymák (Hvězda Pardubice) 1:07:31, 4. Jan Kreisinger (Studenec) 1:08:36, 5. Petr Pechek (Úpice) 1:08:44, 6. Ondřej Fejfar (Kroměříž) 1:09:59
Ženy: 1. Petra Kamínková (Olomouc) 1:17:31, 2. Petra Pastorová (MK Ostrava) 1:18:13, 3. Dagmar Rychnovská (N. Město n. Met.) 1:20:32, 4. Martina Vévodová (Perná) 1:20:42, 5. Taťána Metelková (Hr. Králové) 1:22:09, 6. Radka Churaňová (Trutnov) 1:22:13
Výsledky MČR - Kompletní výsledky 

VÝSLEDKY 2015, PARDUBICE, 18. DUBNA

„Top 6“ mistrovství ČR:
Muži: 1. Vít Pavlišta (Slovan Liberec) 1:05:58, 2. Ondřej Fejfar (Kroměříž) 1:07:13, 3. Lukáš Olejníček 1:07:34, 4. Robert Míč (oba Uni Brno) 1:08:09, 5. Pavel Dymák (Hvězda Pardubice) 1:08:16, 6. Jan Kohut (Uni Brno) 1:09:12
Ženy: 1. Ivana Sekyrová (Sokolov) 1:18:37, 2. Marta Fenclová (AC Pardubice) 1:20:04, 3. Dagmar Rychnovská (N. Město n. Met.) 1:21:41, 4. Denisa Kozáková (Hvězda Pardubice) 1:22:47, 5. Jana Kunčická (Vítkovice) 1:27:03, 6. Regina Procházková (Sp. P4) 1:27:44
Výsledky MČR - Kompletní výsledky 

VÝSLEDKY 2014, PARDUBICE, 19. DUBNA

„Top 6“ mistrovství ČR:
Muži: 1. Jan Kreisinger (Kroměříž) 1:07:50, 2. Petr Pechek (Maratonstav Úpice) 1:07:58, 3. Vít Pavlišta (Slovan Liberec) 1:08:15, 4. Ondřej Fejfar (Kroměříž) 1:09:52, 5. Jan Kohut (Univerzita Brno) 1:11:02, 6. Aleš Miko (Vítkovice) 1:11:08
Ženy: 1. 1. Petra Pastorová (SEITL Ostrava) 1:18:31, 2. Ivana Sekyrová (Sokolov) 1:19:28, 3. Taťána Metelková (Sokol Hradec Králové) 1:20:01, 4. Kateřina Kriegelová (Počerady) 01:20:25, 5. Petra Kamínková (Olomouc) 1:23:27, 6. Tereza Zuzánková (TEPO Kladno) 1:23:48
Výsledky MČR - Kompletní výsledky 

VÝSLEDKY 2013, PARDUBICE, 20. DUBNA

„Top 6“ mistrovství ČR:
Muži: 1. Vít Pavlišta (Liberec) 1:05:35, 2. Robert Krupička (Ústí nad Orlicí) 1:06:14, 3. Jakub Bajza (Kroměříž) 1:07:18, 4. Petr Pechek (Úpice) 1:07:49, 5. Jan Kohut (Univerzita Brno) 1:08:44, 6. David Gerych (Kroměříž) 1:09:11
Ženy: 1. Ivana Sekyrová (Sokolov) 1:14:06, 2. Petra Pastorová (MK Seitl Ostrava) 1:14:10, 3. Petra Kamínková (Olomouc) 1:18:07, 4. Marta Fenclová, (AC Pardubice) 1:20:28, 5. Taťána Metelková (Hradec Králové) 1:21:38, 6. Radka Churáňová (Trutnov) 1:21:51
Výsledky MČR
 - Kompletní výsledky

VÝSLEDKY 2012, PARDUBICE, 14. DUBNA

„Top 6“ mistrovství ČR:
Muži: 1. Vít Pavlišta (AC Slovan Liberec) 1:07:05, 2. Jakub Bajza (AK Kroměříž) 1:07:09, 3. Jan Kreisinger (AK Kroměříž) 1:07:44, 4. Jiří Voják (Mílaři Domažlice) 1:08:00, 5. Kamil Krunka (N. Město nad Metují) 1:09:20, 6. Petr Losman (Olymp Praha) 1:10:09
Ženy: 1. Petra Pastorová (Maraton klub SEITL Ostrava) 1:18:18, 2. Marta Fenclová (AC Pardubice) 1:22:14, 3. Jindřiška Martínková (TJ Spartak Vlašim) 1:23:28, 4. Tereza Zuzánková (Tepo Kladno) 1:23:50, 5. Daniela Havránková (Olymp Praha) 1:25:49, 6. Denisa Kozáková (Hvězda Pardubice) 1:25:55 
Výsledky MČR - Kompletní výsledky

 VÝSLEDKY 2011, PARDUBICE, 16. DUBNA

„Top 6“ mistrovství ČR:
Muži: 
1. Jan Kreisinger (Kroměříž) 1:05:27, 2. Petr Pechek (Úpice) 1:06:45, 3. Vít Pavlišta (Slovan Liberec) 1:06:53, 4. Martin Kučera (Uni Brno) 1:08:38, 5. Daniel Orálek (Mor. Slavia Brno) 1:08:42, 6. Jan Havlíček (Slavia Praha) 1:09:06
Ženy: 1. Ivana Sekyrová (Sokolov) 1:15:24, 2. Petra Kamínková (Olomouc) 1:16:00, 3. Taťána Metelková (Týniště n/Orl.) 1:19:44, 4. Radka Churáňová (Trutnov) 1:20:40, 5. Marta Fenclová (AC Pardubice) 1:22:15, 6. Lenka Šibravová (Hvězda Pardubice) 1:22:54
Výsledky MČR - Kompletní výsledky

VÝSLEDKY 2010, PLZEŇ, 25. DUBNA

„Top 6“ mistrovství ČR:
Muži: 
1. Róbert Štefko 1:09:03, 2. Jakub Bajza 1:09:42, 3. Tomáš Blaha (všichni Kroměříž) 1:09:56, 4. Jiří Homoláč (Univerzita Brno) 1:10:21, 5. Jan Havlíček (Slavia Praha) 1:10:40, 6. Tomáš Veber (Mílaři Domažlice) 1:11:25
Ženy: 1. Petra Kamínková (Olomouc) 1:19:54, 2. Ivana Sekyrová (Sokolov) 1:20:17, 3. Simona Koščová (Kotlářka Praha) 1:29:09, 4. Veronika Faktorová (Sokol Č. Budějovice) 1:32:49, 5. Radka Zbíralová (MK Kladno) 1:32:59, 6. Stanislava Forsterová (AC Domažlice) 1:38:57
Kompletní výsledky MČR jsou zde
Celkové pořadí 3. Plzeňského půlmaratonu je 
ke stažení zde.

VÝSLEDKY 2009, PARDUBICE, 18. DUBNA

Muži – MČR: 1. Robert Štefko (AK Kroměříž) – 1:07:21, 2. Martin Frei (AK Kroměříž) – 1:07:33, 3. Petr Pechek (TJ Maratonstav Úpice) – 1:07:55, 4. Tomáš Bláha (AK Kroměříž) – 1:08:11, Jan Havlíček (ASK Slavia Praha) – 1:08:30, 6. Daniel Orálek (AC Moravská Slavia Brno) – 1:08:42
Ženy – MČR: 1. Petra Kamínková (AK Olomouc) – 1:15:17, 2. Irena Petříková (AHA Vyškov) – 1:20:33, 3. Lenka Šibravová (Hvězda SKP Pardubice) – 1:21:07, 4. Simona Koščová (TJ ČZU Praha) – 1:22:55, 5. Táňa Metelková (SK Týniště nad Orlicí) – 1:23:17, 6. Ivana Sekyrová (AK Sokolov) – 1:25:06
Kompletní výsledky MČR zde.

VÝSLEDKY 2008, PARDUBICE, 19. DUBNA

Medailisté M ČR – muži: 1. Róbert Štefko (AK Kroměříž) – 1:06:39, 2. Martin Frei (AK Kroměříž) – 1:07:00, 3. Petr Pechek (TJ Maratonstav Úpice) – 1:07:37
Medailisté M ČR – ženy: 1. Ivana Sekyrová (AK Sokolov) – 1:17:28, 2. Marta Vlčovská (AC Pardubice) – 1:20:00, 3. Lenka Šibravová (PSK Olymp Praha) – 1:20:36
Kompletní výsledky: Mistrovství ČR mužů a žen

VÝSLEDKY 2007, PODĚBRADY, 28. DUBNA

Medailisté MČR
MUŽI: 1. Róbert Štefko 1:10:15, 2. Pavel Brýdl 1:10:38, 3. Jan Havlíček 1:11:11
ŽENY: 1. Ivana Sekyrová 1:19:48, 2. Pavla Matyášová 1:20:19, 3. Táňa Metelková 1:22:25

Kompletní výsledky jsou zde.

 

Vytisknout