přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Propozice

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s., ve spolupráci s atletickým oddílem TJ Jablonné nad Orlicí.

Datum

Sobota 25. listopadu 2017.

Místo

Dlouhoňovice - sportovní areál.

Vedoucí činovníci

Delegát ČAS Mgr. David Bor
Technický delegát Jindřich Linhart
Předseda organizačního výboru Česlav Vančura
Ředitel závodu Jan Pešava
Hlavní rozhodčí Adriana Dvořáková

Přihlášky

Podávají atletické oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od středy 15. do úterý 21. listopadu 2017, uzávěrka přihlášek je v úterý 21. listopadu 2017 ve 24.00 hodin. Každý závodník, resp. každá závodnice, může být přihlášen, resp. přihlášena, pouze k jednomu závodu.

Startují

Muži a ženy, junioři a juniorky, dorostenci a dorostenky, starší žáci a starší žákyně, mladší žáci a mladší žákyně, kteří byli k účasti na mistrovství ČR přihlášeni atletickými oddíly. Muži mohou startovat buď v závodě mužů - vytrvalců nebo v závodě mužů - mílařů. Junioři mohou startovat buď v závodě mužů - mílařů nebo v závodě juniorů.

Závodní kancelář

Bude otevřena v pátek 24. listopadu 2017 od 16.00 do 18.00 hodin a v sobotu 25. listopadu 2017 od 08.00 hodin v budově Obecního úřadu, prezentace závodníků a závodnic bude ukončena v sobotu 25. listopadu 2017, a to vždy jednu hodinu před startem příslušné kategorie.

Vytisknout