přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Časový pořad s českou účastí

Vysvětlivky:
Q, R - kvalifikace, rozběhy
SF, F - (semi)finále
MC - medailový ceremoniál

Časový pořad je uveden v londýnském čase. 

DEN 1: PÁTEK       VEČER         4. SRPNA                 

18:00  SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ                                   
19:00  100m            M         PŘEDKOLO            
19:20  DISK              M         Q 
19:30  DÁLKA          M         Q                     JUŠKA
19:35  1500m           Ž         R                     VRZALOVÁ
19:45  TYČ                Ž         Q                     PTÁČNÍKOVÁ, MALÁČOVÁ, ŠVÁBÍKOVÁ
20:20  100m              M         R                    
20:45  DISK              M         Q                    
21:20  10000m         M         F                    
21:53  10000m         M         MC     

DEN 2: SOBOTA   DOPOLEDNE          5. SRPNA                 

10:00  KOULE          M         Q                     STANĚK, PRÁŠIL
10:05  100m PŘ       Ž         7BOJ              CACHOVÁ, KLUČINOVÁ
10:35  KLADIVO      Ž         Q                     ŠAFRÁNKOVÁ
10:45  400m              M         R                     MASLÁK
11:00  TROJSKOK  Ž         Q                    
11:30  VÝŠKA          Ž         7BOJ              CACHOVÁ, KLUČINOVÁ
11:45  100m  Ž         R                    
12:05  KLADIVO      Ž         Q                     ŠAFRÁNKOVÁ
12:45  800m              M         R        

DEN 2: SOBOTA   VEČER         5. SRPNA                 

19:00  KOULE          Ž         7BOJ              CACHOVÁ, KLUČINOVÁ
19:05  100m              M         SF                 
19:25  DISK              M         F                    
19:35  1500m           Ž         SF                  VRZALOVÁ
20:05  DÁLKA          M         F                     JUŠKA
20:10  10000m         Ž         F                    
21:00  200m              Ž         7BOJ              CACHOVÁ, KLUČINOVÁ
21:35  DÁLKA          M         MC                
21:45  100m              M         F          

DEN 3: NEDĚLE   DOPOLEDNE          6. SRPNA                 

10:00  DÁLKA          Ž         7BOJ              CACHOVÁ, KLUČINOVÁ
10:05  3000m SC     M         R                    
10:40  TYČ                M         Q                     KUDLIČKA, BALNER
10:55  MARATÓN    M         F                    
11:05  400m PŘ       M         R                    
11:45  OŠTĚP          Ž         7BOJ              CACHOVÁ, KLUČINOVÁ
11:55  400m              Ž         R                    
13:00  OŠTĚP          Ž         7BOJ              CACHOVÁ, KLUČINOVÁ
13:15  110m PŘ       M         R                    
13:40  MARATÓN    M         MC                
14:00  MARATÓN    Ž         F                     VRABCOVÁ
17:00  MARATÓN    Ž         MC

DEN 3: NEDĚLE   VEČER         6. SRPNA                 

18:40   DISK               M         MC                 
18:45   10000m          Ž          MC                 
18:50   100m              M         MC                 
19:00   TYČ                Ž          F                     
19:05   OŠTĚP           Ž          Q                     ŠPOTÁKOVÁ, OGRODNÍKOVÁ
19:10   100m              Ž          SF                  
19:40   400m              M         SF                   MASLÁK
20:10   110m PŘ        M         SF                  
20:30   OŠTĚP           Ž          Q                     ŠPOTÁKOVÁ,OGRODNÍKOVÁ
20:35   KOULE           M         F                     STANĚK
20:40   800m              Ž          7BOJ              CACHOVÁ, KLUČINOVÁ
21:15   800m              M         SF                  
21:50   100m              Ž          F                    
21:53   7BOJ              Ž          MC     

DEN 4: PONDĚLÍ  VEČER         7. SRPNA                 

18:10   TYČ                Ž          MC                 
18:15   KOULE           M         MC                 
18:20   100m              Ž          MC                 
18:30   200m              M         R                    
18:30   TROJSKOK   M         Q        
19:00   KLADIVO       Ž          F                     ŠAFRÁNKOVÁ
19:15   400m PŘ        Ž          R                     HEJNOVÁ, ROSOLOVÁ
20:15   400m PŘ        M         SF                  
20:25   TROJSKOK   Ž          F                    
20:55   400m   Ž          SF                  
21:15   KLADIVO       Ž          MC                 
21:30   110m PŘ        M         F                    
21:50   1500m             Ž          F                     

DEN 5: ÚTERÝ      VEČER         8. SRPNA                 

18:10   TROJSKOK   Ž          MC                 
18:15   110m PŘ        M         MC                 
19:20   OŠTĚP           Ž          F                     ŠPOTÁKOVÁ
19:30   200m              Ž          R                    
19:35   TYČ                M         F                    
20:35   400m PŘ        Ž          SF                   HEJNOVÁ, ROSOLOVÁ
20:40   KOULE           Ž          Q                    
21:10   3000m SC      M         F                    
21:20   1500m Ž          MC                 
21:35   800m              M         F                    
21:40   3000m SC      M         MC                 
21:50   400m              M         F                     

DEN 6: STŘEDA   VEČER         9. SRPNA                 

18:40   OŠTĚP           Ž          MC                 
18:45   800m              M         MC                 
18:50   400m              M         MC                 
19:05   3000m SC      Ž          R                     SEKANOVÁ
19:10   DÁLKA           Ž          Q                    
19:20   KLADIVO       M         Q                    
19:55   TYČ                M         MC                 
20:05   5000m            M         R                    
20:25   KOULE           Ž          F                    
20:50   KLADIVO       M         Q                    
20:55   200m              M         SF                  
21:30   400m PŘ        M         F                    
21:40   KOULE           Ž          MC                 
21:50   400m              Ž          F         

DEN 7: ČTVRTEK            VEČER         10. SRPNA               

18:15   400m PŘ        M         MC                 
18:30   5000m            Ž          R                    
19:05   OŠTĚP           M         Q                     VADLEJCH, JÍLEK,FRYDRYCH, VESELÝ
19:10   VÝŠKA           Ž          Q                     HRUBÁ
19:15   400m              Ž          MC                 
19:25   800m              Ž          R                    
20:20   TROJSKOK   M         F                    
20:25   1500m             M         R                     HOLUŠA
20:35   OŠTĚP           M         Q                     VADLEJCH, JÍLEK,FRYDRYCH, VESELÝ
21:05   200m              Ž          SF                  
21:35   400m PŘ        Ž          F                     HEJNOVÁ
21:50  200m              M         F

DEN 8: PÁTEK      DOPOLEDNE          11. SRPNA               

10:00   100m               M         10BOJ                        HELCELET
10:10   DISK               Ž          Q                    
10:45   100m PŘ        Ž          R                    
11:05   DÁLKA           M         10BOJ                        HELCELET
11:15   VÝŠKA           M         Q        
11:35   DISK               Ž          Q
12:55   KOULE           M         10BOJ                        HELCELET

DEN 8: PÁTEK      VEČER         11. SRPNA               

17:00   VÝŠKA           M         10BOJ                        HELCELET
18:40   400m PŘ        Ž          MC                 
18:45   200m               M         MC                 
18:50   TROJSKOK   M         MC                 
19:05   100m PŘ        Ž          SF                  
19:10   DÁLKA           Ž          F                    
19:35   800m               Ž          SF                  
20:10   1500m             M         SF                   HOLUŠA
20:30   KLADIVO       M         F                    
20:45   400m               M         10BOJ                        HELCELET
21:15   DÁLKA           Ž          MC                 
21:25   3000m SC      Ž          F                     
21:50   200m               Ž          F         

DEN 9: SOBOTA   DOPOLEDNE          12. SRPNA               

10:00   110m PŘ        M         10BOJ                        HELCELET
10:35   4 x 100m        Ž          R                    
10:55   4 x 100m        M         R                    
11:00   DISK               M         10BOJ                        HELCELET
11:20   4 x 400m        Ž          R                    
11:50   4 x 400m        M         R                    
12:20   DISK               M         10BOJ                        HELCELET
14:15   TYČ                M         10BOJ                        HELCELET

DEN 9: SOBOTA   VEČER         12. SRPNA               

17:30   OŠTĚP           M         10BOJ                        HELCELET
18:35   3000m SC      Ž          MC                 
18:40   KLADIVO       M         MC                 
18:45   200m               Ž          MC                 
18:55   OŠTĚP           M         10BOJ                        HELCELET
19:05   VÝŠKA           Ž          F                     HRUBÁ
20:05   100m PŘ        Ž          F                    
20:15   OŠTĚP           M         F                     VADLEJCH, FRYDRYCH
20:20   5000m             M         F                    
20:45   1500m             M         10BOJ                        HELCELET
21:10   100m PŘ        Ž          MC                 
21:30   4 x 100m        Ž          F                    
21:35   5000m             M         F                    
21:40   VÝŠKA           Ž          MC                 
21:50   4 x 100m        M         F                    
21:55   10BOJ            M         MC

DEN 10: NEDĚLE DOPOLEDNE          13. SRPNA               

8:00     50km RW       M/Ž     F                    
12:15   50km RW       M/Ž     MC     

DEN 10: NEDĚLE ODPOLEDNE          13. SRPNA               

12:45   20km RW       Ž          F                     DRAHOTOVÁ
14:30   20km RW       Ž          MC                 
14:45   20km RW       M         F                    
16:20   20km RW       M         MC     

DEN 10: NEDĚLE       VEČER         13. SRPNA               

18:35   OŠTĚP           M         MC                 
18:40   4 x 100m        Ž          MC                 
18:46   4 x 100m        M         MC                 
19:00   VÝŠKA           M         F                    
19:10   DISK               Ž          F                    
19:35   5000m             Ž          F                    
20:10   800m               Ž          F                    
20:30   1500m             M         F                     HOLUŠA
20:42   5000m             Ž          MC                 
20:55   4 x 400m        Ž          F                    
21:00   800m               Ž          MC                 
21:05   DISK               Ž          MC

Vytisknout