přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Krátce

8. června 2017, 12:22

Na letošní ročník Zlaté tretry Ostrava byly včera prodány poslední lístky.

Tři týdny před mítinkem a jen pár hodin po ohlášení největší hvězdy hlásí Zlatá tretra Ostrava (koná se 28. června), že byly doprodány poslední desítky volných vstupenek. Patnáctitisícová kapacita městského stadionu ve Vítkovicích je tak i letos zcela zaplněna.

„Ochozy plné fanoušků se za poslední roky staly nedílnou součástí Zlaté tretry Ostrava. Těší mě, že se většina vstupenek prodá bezprostředně po zahájení předprodeje, když ještě nejsou oznámeny největší hvězdy mítinku. Stalo se tak i letos, když při úterním potvrzení startu světové megastar Usaina Bolta zbývalo v prodeji již jen několik set vstupenek. Po těch se pak pochopitelně během pár hodin jen zaprášilo,“ uvedl majitel pořádající agentury TK Plus Miroslav Černošek.

Ředitel mítinku Jan Železný ho doplnil: „Plné tribuny jsou ideálem pro všechny zúčastněné. Pro nás organizátory je to potvrzení zájmu o akci, kterou připravujeme, závodníky patnáctitisícová podpora požene k nejlepším výkonům a diváci si v atletickém kotli užijí skvělou atmosféru.“    

 

Pořadatelé

Vytisknout