přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

SCM

vedoucí trenér VSCM
Tomáš Purman
Mobil: 725 112 568
E-mail: tpurman@atletika.cz

VT SCM sprint
Radek Šíma
Mobil: 777 831 603
E-mail: rsima@atletika.cz

VT SCM střední tratě
Miroslav Wastl
Mobil: 605 749 963
E-mail: wastlm@seznam.cz

VT SCM překážky
Mgr. Petr Šarapatka
Mobil: 724 702 319
E-mail: psarapatka@aletika.cz

VT SCM skoky
Milan Kovář
Mobil: 775 240 272
E-mail: mkovar@atletika.cz

VT SCM vrhy a rotační hody
Libor Malina
Mobil: 731 128 000
E-mail: lmalina@atletika.cz

VT SCM oštěp
Mgr. Stanislav Šuška
Mobil: 604 441 785
E-mail: ssuska@atletika.cz

VT SCM oštěp
David Sekerák
Mobil: 777 339 000

E-mail: dsekerak@atletika.cz

VT SCM víceboje
Jiří Kliner
Mobil: 736 750 380
E-mail: jkliner@atletika.cz

VT SCM chůze
Kateřina Čermáková
Mobil: 737 656 783
E-mail: kcermakova@atletika.cz

VT SCM skok o tyči
Martin Kysela
Mobil: 777 864 860
E-mail: mkysela@atletika.cz

metodik
Mgr. Jan Feher
Mob: 604 919 907
E-mail: jfeher@atletika.cz

VEDOUCÍ TRENÉŘI SCM - KRAJE

Jihočeský kraj - vedoucí trenér SCM
Mgr. Tomáš Najbrt
Mob: 602 543 263
E-mail: tnajbrt@atletika.cz

Jihomoravský kraj 1 - vedoucí trenér SCM
Mgr. Alena Nezdařilová
Mob: 602 813 971
E-mail: anezdarilova@atletika.cz

Jihomoravský kraj 2 - vedoucí trenér SCM
Jiří Hajzler
Mob: 702 174 796
E-mail: jhajzler@atletika.cz

Karlovarský kraj - vedoucí trenér SCM
Mgr. Eva Zekuciová
Mob: 792 231 062
E-mail: ezekuciova@atletika.cz

kraj Vysočina - vedoucí trenér SCM
Jiří Kliner
Mobil: 736 750 380
E-mail: jkliner@atletika.cz

Královéhradecký kraj - vedoucí trenér SCM
Gréta Novotná
Mob: 777 954 038
E-mail: gnovotna@atletika.cz

Liberecký kraj - vedoucí trenér SCM
Mgr. Petr Jeřábek
Mobil: 608 280 509
E-mail: p.jer@seznam.cz

Moravskoslezský kraj 1 - vedoucí trenér SCM
Ing. Michal Buzek
Mobil: 607 759 764
E-mail: mbuzek@atletika.cz

Moravskoslezský kraj 2 - vedoucí trenér SCM
PaedDr. Emilie Szmeková
Mobil: 728 544 189
E-mail: eszmekova@atletika.cz

Olomoucký kraj - vedoucí trenér SCM
Zdeněk Rakowski
Mobil: 777 140 357
E-mail: rakowski@centrum.cz

Pardubický kraj - vedoucí trenér SCM
Mgr. Lukáš Dejdar
Mobil: 606 609 501
E-mail: ldejdar@atletika.cz

Plzeňský kraj - vedoucí trenér SCM
Petr Konop
Mobil: 728 661 354
E-mail: pkonop@atletika.cz

Praha 1 - vedoucí trenér SCM
Mgr. Michal Halbich
Mobil: 605 464 602
E-mail: mhalbich@atletika.cz

Praha 2 - vedoucí trenér SCM
Štěpán Pobuda
Mobil: 721 309 426
E-mail: spobuda@atletika.cz

Středočeský kraj 1 - vedoucí trenér SCM
Mgr. Hana Větrovcová
Mobil: 602 861 600
E-mail: hvetrovcova@atletika.cz

Středočeský kraj 2 - vedoucí trenér SCM
Mgr. Antonín Morávek
Mob: 732 107 017
E-mail: amoravek@atletika.cz

Ústecký kraj - vedoucí trenér SCM
Alexej Lesnik
Mob: 777 709 837
E-mail: alesnik@aletika.cz

Zlínský kraj - vedoucí trenér SCM
Stanislav Laciga
Mob: 604 668 673
E-mail: slaciga@atletika.cz

 

 

Vytisknout