přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Trenérská rada

šéftrenér Českého atletického svazu
Tomáš Dvořák
Tel: 233 014 415
Tel: 233 014 400
E-mail: tdvorak@atletika.cz

svazový trenér (mládežnická reprezentace)
Tomáš Purman
Mobil: 725 112 568
E-mail: tpurman@atletika.cz

vedoucí oddělení mládeže
Mgr. Vít Rus
Tel.: 233 014 411
Tel.: 233 014 400
Mobil: 727 973 109
E-mail: vrus@atletika.cz

vedoucí trenér RSC - VSC MŠMT
František Ptáčník
Mobil: 775 404 217
E-mail: ptacnik4@seznam.cz

vedoucí trenér RSC - ASC MO
Jiří Šimice
Mobil: 602 216 975
E-mail: jsimice@gmail.com

vedoucí trenér RSC - CS MV
Miroslav Zahořák
Mobil: 603 961 123
E-mail: miroslavzahorak@seznam.cz

sprint a překážky
Miroslav Zahořák
Mobil: 603 961 123
E-mail: miroslavzahorak@seznam.cz

běhy
Pavel Tunka
Mobil: 602 328 223
E-mail: tunkapa@seznam.cz

skoky a víceboje
Mgr. Pavel Sluka
Mobil: 605 207 112
E-mail: pavel.sluka@quick.cz

vrhy a hody
Věra Cechlová-Pospíšilová
Mobil: 724 445 031
E-mail: diskarka@seznam.cz

chůze
Dr. Ivo Piták
Mobil: 603 180 663
E-mail: sportpit@seznam.cz

mládež - VT SCM sprint
Radek Šíma
Mobil: 777 831 603
E-mail: rsima@atletika.cz

mládež - VT SCM střední tratě
Miroslav Wastl
Mobil: 605 749 963
E-mail: wastlm@seznam.cz

mládež - VT SCM překážky
Mgr. Petr Šarapatka
Mobil: 724 702 319
E-mail: psarapatka@atletika.cz

mládež - sprint a překážky
Zdeněk Rakowski
Mobil: 777 140 357
E-mail: rakowski@centrum.cz

mládež - VT SCM skoky
Milan Kovář
Mobil: 775 240 272
E-mail: mkovar@atletika.cz

mládež - VT SCM vrhy a rotační hody
Libor Malina
Mobil: 731 128 000
E-mail: lmalina@atletika.cz

mládež - vrhy a hody
Vladimír Lindovský
Mobil: 607 115 183
E-mail: lindovsky.vladimir@seznam.cz

mládež - VT SCM oštěp
Mgr. Stanislav Šuška
Mobil: 604 441 785
E-mail: ssuska@atletika.cz

mládež - VT SCM oštěp
David Sekerák
Mobil: 777 339 000

E-mail: dsekerak@atletika.cz

mládež - VT SCM víceboje
Jiří Kliner
Mobil: 736 750 380
E-mail: jkliner@atletika.cz

mládež - skoky, víceboje
Mgr. Petr Jeřábek
Mobil: 608 280 509
E-mail: p.jer@seznam.cz

Zdravotní sekce TR

vedoucí lékař reprezentace
MUDr. Karolína Bílková
Mobil: 775 584 582
E-mail: bilkova@bodysolutionclinic.cz

lékař seniorské reprezentace
MUDr. Jiří Neumann
Mobil: 604 935 240
E-mail: dr.neumann@tiscali.cz

lékař seniorské reprezentace
MUDr. Petr Sikora
Mobil: 604 241 776
E-mail: psikora@seznam.cz

vedoucí fyzioterapeut reprezentace
Jiří Kmínek
Mobil: 603 176 167
E-mail: jkminek@gmail.com

lékař juniorské reprezentace
MUDr. Miloslav Pink, CSc.
Mobil: 602 563 162
E-mail: miloslavpink@gmail.com

lékař juniorské reprezentace
MUDr. Marek Solák
Mobil: 607 156 597
E-mail: mar.sol@seznam.cz

Vytisknout