přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Trenérská rada

šéftrenér Českého atletického svazu
Mgr. Jan Netscher
Tel: 233 014 415
Tel: 233 014 400
E-mail: jnetscher@atletika.cz

referent oddělení mládeže (mládežnická reprezentace)
Tomáš Purman
Mobil: 725 112 568
E-mail: tpurman@atletika.cz

vedoucí oddělení mládeže
Mgr. Jan Koutník
Mobil: 721 435 229
E-mail: jkoutnik@atletika.cz

vedoucí trenér RSC - VSC MŠMT
František Ptáčník
Mobil: 775 404 217
E-mail: ptacnik4@seznam.cz

vedoucí trenér RSC - ASC MO
Jiří Šimice
Mobil: 602 216 975
E-mail: jsimice@gmail.com

vedoucí trenér RSC - CS MV
Bc. Lenka Masná
Tel: 974 836 268
E-mail: lenka.masna@csmv.cz

sprint
Jaroslav Vlček
Mobil: 775 160 364
E-mail: jerry.vlcek64@gmail.com

běhy
Jan Pernica
Mobil: 606 363 131
E-mail: pernica.honza@gmail.com

štafety a překážky
Petr Habásko
Mobil: 605 812 482
E-mail: petr.habasko@seznam.cz

skoky a víceboje
Jaroslav Bába
Mobil: 777 616 100
E-mail: jaroslav.baba@seznam.cz

vrhy a hody
Libor Malina
Mobil: 731 128 000
E-mail: lmalina@atletika.cz

chůze
Kateřina Čermáková
Mobil: 737 656 783
E-mail: kcermakova@atletika.cz

mládež - VT SCM překážky
Mgr. Petr Šarapatka
Mobil: 724 702 319
E-mail: psarapatka@atletika.cz

mládež - VT SCM sprint
Radek Šíma
Mobil: 777 831 603
E-mail: rsima@atletika.cz

mládež - VT SCM střední tratě
Miroslav Wastl
Mobil: 605 749 963
E-mail: wastlm@seznam.cz

mládež - VT SCM skoky
Milan Kovář
Mobil: 775 240 272
E-mail: mkovar@atletika.cz

mládež - VT SCM víceboje
Jiří Kliner
Mobil: 736 750 380
E-mail: jkliner@atletika.cz

mládež - VT SCM skok o tyči
Martin Kysela
Mobil: 777 864 860
E-mail: mkysela@atletika.cz

mládež - VT SCM skok do výšky
Svatoslav Ton
Mobil: 774 266 880
E-mail: ston@atletika.cz

mládež - VT SCM vrhy a hody
Libor Malina
Mobil: 731 128 000
E-mail: lmalina@atletika.cz

mládež - VT SCM oštěp
Mgr. Stanislav Šuška
Mobil: 604 441 785
E-mail: ssuska@atletika.cz

mládež - VT SCM oštěp
David Sekerák
Mobil: 777 339 000

E-mail: dsekerak@atletika.cz

mládež - VT SCM chůze
Kateřina Čermáková
Mobil: 737 656 783
E-mail: kcermakova@atletika.cz

Vytisknout