přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Atletické listy

Atletické listy jsou informačním bulletinem Českého atletického svazu. Podávají činovníkům i atletům zpravodajství o dění v našem hnutí.

Atletické listy jsou důležitým komunikačním kanálem ČAS vedle webových stránek atletika.cz a časopisu ATLETIKA. AL zahrnují zejména aktuální informace z předsednictva, sekretariátu a komisí ČAS, zprávy ze zasedání krajských svazů, jubilea významných atletických osobností či pozvánky na významné domácí akce, ale sledují i další dění v rámci hnutí.

Již od konce šedesátých let, nyní zdarma do mailu

Tištěné Atletické listy vznikly na začátku roku 1969. S rostoucím významem internetové komunikace se od roku 2007 postupně zkracovala frekvence vydávání bulletinu z desetideníku přes čtrnáctideník až k současnému měsíčníku. Od 2010 tedy pravidelně vycházejí AL dvanáctkrát za rok, navíc v barevné elektronické podobě.

Zasílání Atletických listů si můžete volně objednat do e-mailové schránky v tiskovém oddělení Českého atletického svazu na adrese: redakce@atletika.cz. V případě jakýchkoli dotazů či připomínek ohledně AL volejte tel: 242 429 266.

 

Vytisknout