přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

ATLETIKA - jednotlivá čísla 2014

Odkazy na digitální verzi * stručný obsah

IV/2014


Rekapitulace atletického roku 2014 především z pohledu tuzemských závodníků; blok věnovaný nadcházejícímu halovému mistrovství Evropy, které bude v březnu hostit Praha; atletická publicistika; praktické rady z oblasti tréninku, výživy, psychologie ad.; světové tabulky uplynulého roku.

III/2014


ME v Curychu především, avšak nejen z pohledu vystoupení české reprezentace * další velké akce sezony typu MSJ, OH mládeže, ME a MS do vrchu, Diamantová liga, republikové šampionáty dospělých, do 22 let a družstev * rozhovor s autorem knihy o Vlastimilu Zwiefelhoferovi Jiřím Šoptenkem * talent Dominika Sádla * z alba osobních fotografií Jakuba Holuši * portrét trenéra Františka Ptáčníka * analýza atletických dispozic pro skok daleký žen * výživa na podzim * psychologie introvertů * výsledky a mnoho dalšího

II/2014


První část venkovní atletické sezony včetně ME družstev a velkých mítinků typu Zlatá tretra či Memoriál Josefa Odložila. Reportáže, portréty i těch méně známých osobností, materiály pro trénink třeba o kompresních materiálech či běžeckých holích, užití bylinek a akupunktury v atletické přípravě ad.

I/2014


Ohlasy atletické halové sezony s jejím vrcholem na mistrovství světa v polských Sopotech, kde čeští reprezentanti získali kompletní sbírku medailí. Portréty světových rekordmanů Lavillenieho a Dibabaové, pohledy praktické rady z oblasti výživy (Glykemický index), psychologie (temperament), metodiky.

 

Vytisknout