přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

ATLETIKA - jednotlivá čísla 2013

Odkazy na digitální verzi * stručný obsah

IV/2013

Rekapitulace nejpodstatnějších počinů uplynulého atletického roku prostřednictvím výsledků anket, žebříčků, tabulek. Navrch spousta publicistiky s neobvyklými náhledy na špičkové sportovce, sondy do jejich tréninku, praktické informace při vlastní přípravě včetně přesahů do výživy, psychologie atd.

III/2013

Komplexní ohlédnutí za srpnovým mistrovství světa v Moskvě, které přineslo českým barvám dvojí zlatou a jednu bronzovou radost, navrch další skvělé výsledky. Rozuzlení Diamantová ligy a jiných vrcholných soutěží. Portréty závodníků, rozhovory, analýzy. Praktické materiály k přípravě a mnoho dalšího.

II/2013

Souhrn toho nejdůležitějšího, co se zejména z českého pohledu událo v atletice za uplynulý čtvrtrok (ME družstev, národní šampionáty, Zlatá tretra, Odložilův memoriál...). Reportáže, rozhovory, komentáře, analýzy. Atletická publicistika, pohledy do zákulisí, tipy k přípravě. Statistiky, výsledky.

I/2013

HME v Göteborgu, na kterém Češi vybojovali pět medailí, a další vrcholy letošní halové sezony v úhledném a výpravném balíčku. Bohatá atletická publicistika i praktické tipy pro sportovní přípravu sebe či jiných. Výsledky, tabulky, statistika.

Vytisknout