přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

ATLETIKA - jednotlivá čísla 2012

Odkazy na digitální verzi * stručný obsah

IV/2012

 

Žebříčkové pořadí tuzemských atletů v jednotlivých disciplínách tak, jak je sestavil přední český statistik Luděk Follprecht, tajemství karibských sprinterů odhalené koučem Luďkem Svobodou, identifikace dispozic pro hladký sprint žen,rozvoj silových schopností u začátečníků a mnoho dalšího.

III/2012

Atletika na olympiádě a vše, co s ní souvisí, na celkem 30 stranách. K tomu další významné události letošního léta, pořádná porce atletické publicistiky a také kupa praktických informací pro sportovní přípravu sebe i někoho jiného. Zkrátka vše pro aktivní i pasivní vyznavače královny sportů.

II/2012

Pro českou reprezentaci veleúspěšné mistrovství Evropy v Helsinkách, Zlatá tretra Ostrava, Memoriál Josefa Odložila, republikový šampionát ve Vyškově a další vrcholy domácí sezony. K tomu velká porce na atletiku orientované publicistiky a praktických informací pro přípravu a věci související.

I/2012


V prvním letošním vydání jediného ryze atletického časopisu na tuzemském trhu najdete sumář toho nejdůležitějšího z nedávno skončené halové sezony s vrcholem na mistrovství světa, dále řadu analýz, komentářů, reportáží a rozhovorů, které uspokojí znalce i běžného fanouška.

 

Vytisknout