přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

19. dubna 2021, 14:49

Výběr závodníků a jejich doprovodu na MČR v běhu na 10 000 m – 24. 4. 2021 Skalica (SVK)

Na základě přihlášek provedl technický delegát výběr závodníků pro start na MČR v běhu na 10 000 m mužů, žen, juniorů a juniorek.

Uvádíme i seznam trenérů a doprovodů, kteří se přihlásili na základě výzvy prostřednictvím formuláře.

Vzhledem k tomu, že dle propozic je povolen vstup do areálu konání MSR a MČR na základě předložení negativního antigenního testu ne staršího než 12 hodin, je možné si objednat vyplněním formuláře testování přímo u pořadatele. Formulář je potřeba vyplnit do čtvrtka 22. dubna do 23:59 hod. Cena za testování je cca 10 EUR a každý účastník si testování hradí sám.

Pro účastníky MČR v běhu na 10 000 m, které se koná na základě povolení Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Č.j. 2021/8178:90-E1310, se vztahuje podmínka pro vstup na Slovensko na základě negativního antigenního nebo PCR testu ne staršího 7 dnů, tj. bez povinnosti registrace či karantény (doporučujeme mít výsledek testu buď vytištěný nebo např. v chytrém telefonu pro potřebu jeho doložení).

Podmínky pro vstup na Slovensko jsou k dispozici zde:
https://www.mzv.cz/bratislava/cz/vizove_a_konzularni_informace/aktuality_z_konzularni_a_vizove_oblasti/opatreni_na_uzemi_slovenske_republiky_v.html

 

Petr Šíma                                                                                               
technický delegát    oddělení soutěží ČAS

                     

 

Vytisknout