přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

7. dubna 2021, 13:40

Úřední zpráva technického delegáta - MČR v přespolním běhu

ÚČAST NA MČR

  • Konání a účast na MČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň v přespolním běhu je povoleno na základě udělené výjimky ze zákazu konání hromadných akcí od ministerstva zdravotnictví a NSA – č.j. MZDR 11644/2021-2/OVZ.
  • Pro potřeby cesty na akci a z ní je potřeba vyplnit formulář pro cesty mimo okres s uvedením, že se jedná o účast na hromadné akci. Tento formulář musí mít vytištěný každý účastník u sebe a prokázat se v případě kontroly.
  • Formulář pro cesty mimo okres:

Důležité informace pořadatele

  • Žádáme všechny účastníky MČR v přespolním běhu, aby dorazili k areálu Komora s dostatečným časovým předstihem, a to z důvodu vyvarování se dlouhých front v závodní kanceláři. Po příchodu k areálu je nutné časové rezervy pro absolvování akreditačních procedur. Účastníci nejdříve obdrží selfreporting formulář, který musí vyplnit na místě vč. předložení výsledku negativního RT-PCR testu (sms, email, vytištěný výsledek) / popř. předložení lékařského potvrzení u osob, které prodělali COVID-19 v posledních 90 dnech viz. propozice. Účastníkům bude změřena v rámci akreditace tělesná teplota a poté pokračují k vyzvednutí startovních čísel a čipů. Následuje již jen svolavatelna před vlastním závodem. Všechna stanoviště budou přehledně označena.
  • Povrch tratě je rovinatý a vhodný pro tretry.

Příjezd do areálu a parkování

Upozorňujeme všechny účastníky MČR v přespolním běhu, aby věnovali pozornost sekci „parkování“ a „další informace“ v propozicích. Některé mapy v navigacích (např. Google Maps) vás zavedou do areálu skrze zákazy vjezdu nebo neznají přesnou adresu „Na Bydžově 3122“ a zavedou vás na jiné místo. Doporučujeme zadat např. Sportovní areál Komora Tábor nebo Areál Komora Tábor a vyhnout se zákazům vjezdu viz obrázek se správným příjezdem znázorněným v propozicích.

Propozice: https://online.atletika.cz/Propozice/propozice/46834

Výběr závodníků: https://www.atletika.cz/cas-informuje/vyber-startujicich-na-mcr-v-prespolnim-behu-v-tabo/

 

Technický delegát Libor Dinga a pořadatel TJ VS Tábor, z.s.

Vytisknout